Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Odpovědět k Tématu: Inteligence do dřevostavby - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

Inteligence do dřevostavby
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: Inteligence do dřevostavby

Inteligence do dřevostavby 21 Zář 2015 09:10

Na jaře budeme stavět. A napadlo nás přidání Inteligentního systému a mám i pár adeptů. Dělal jste už někdo něco podobného a jaké s tím máte zkušenosti? Děkuji

Re: Inteligence do dřevostavby 30 Zář 2015 09:10

• HAIDY
Dobrý den,
jsme společnost která je součástí sdružení asociace montovaných domů a spolupracuje s firmami co dělají dřevostavby např. VEXTA, HK DŘESTAV, ELK, QUICKHOUSE, 3AE. Rádi se podělíme o zkušenosti případně pomůžeme s návrhem, rozpočtem případně realizací.
www.haidy.cz
kontakt - Filip Rezek - Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel. 602 445 254

Re: Inteligence do dřevostavby 11 Led 2016 14:19

My sme se také rozhodovali do čeho jít| když jsme stavěli. Nakonec jsme se rozhodli pro iNELS.Jednoduché ovládání, různé druhy ovladačů i design rámečků mají dřevěný. Super i manželka si to pochvaluje

Re: Inteligence do dřevostavby 19 Led 2016 08:55

• Jana12
My jsme řešili podobné dilema asi rok zpátky. Nakonec jsme vsadili na Elko EP (známí totiž měli jejich elektroinstalace iNELS doma a nadchlo mě to). Díky aplikaci v mobilu se dají snadno ovládat světla, topení i další spotřebiče... Kamarádi mají i zabezpečení domu (pomocí kamer) od Elka a taky si to pochvalují.

Re: Inteligence do dřevostavby 02 Úno 2016 14:35

• Kamda
My máme u chaty psa, ale soused už všechno řeší dálkově přes mobil. To mu závidím, já mít znovu možnost stavět, jdu do toho taky. A pokud se nemýlím, má Elko jako tady paní Jana12.

Re: Inteligence do dřevostavby 10 Led 2018 18:32

• Páleníková
Dobrý den, chtěli bychom si do domu nechat instalovat bezpečnostní systém a chci se zeptat, s jakou konkrétní technologií máte dobrou zkušenost? Mně celkem zaujaly GSM alarmy, ale manžel má zálusk na nějaké chytré řešení od O2, což se mi zrovna moc nezamlouvá.. do čeho byste případně šli vy? Díky
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(62e6ee3c8b)
Spočítejte prosím
tento příklad:
+ 5 + [šest] =

Partneři projektu

• Banner
  • Banner