Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Odpovědět k Tématu: RSH stavební firma - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: RSH stavební firma

RSH stavební firma 15 Kvě 2017 11:26

Máte, prosím, někdo zkušenosti s RSH stavební firmou, která je partnerem Modré pyramidy. Na doporučení Modré pyramidy jsme s nimi v květnu 2016 podepsali dohodu a posléze i smlouvu. Tuto smlouvu jsme si vymínili upravit, protože neměla vůbec náležitosti smlouvy - termíny, sankce pro firmu, co za zaplacené peníze v jednotlivých etapách postaví apod. Chtěla jsem znát majitele domů, kterým stavbu postavili, nedostala jsem vůbec žádnou informaci. Měli jsme pozemek i peníze, ale smlouva byla napsána jako by šlo o úvěr. V prvotní dohodě měli peněžní kalkulaci na inženyring. Ten neprovedli a proto nebyli ani schopni stavebnímu úřadu do března 2017 předložit žádost o povolení stavby a několik měsíců se stavebním úřadem nekomunikovali, což jsme nevěděli, protože nám stavěli dům na klíč Dodnes dům nestojí, je jen základová deska. Nyní by snad měli začít stavět, ale chtějí podepsat dodatek ke smlouvě, ale nechtějí mi ho před jednáním poslat. Stavěl někdo s touto firmou nebo má s ní nějaké zkušenosti? Nebo doporučte jinou firmu, která na základě plánů dům dokončit? Jsme z Olomouce a stavíme u Olomouce :
Poslední Úprava: 21 Kvě 2017 11:01 od Ríša. Důvod: rozšiření informací

Re: RSH stavební firma 06 Čer 2017 14:30

• I.
Bohužel máme naprosto stejné zkušenosti, jednáme s nimi od 5/2016, kdy slibovali, že do Vánoc bude postavený dům (bohužel neřekli do kterých), neustálé výmluvy, jak je úřady šikanují, silou vůle se nám podařilo získat stavební povoleni (březen 2017) po neustálém uhánění a spousty promrhaných peněz. Do dnešního dne nebyli schopni ani převzít staveniště, stále jen slibují a vymýšlí si další a další podmínky.

Re: RSH stavební firma 19 Čec 2017 09:46

• TKM
Dobry den, my s nima take budeme stavet. Jsme ve fazi podpisu smlouvy o dilo a stavet zaklady by meli asi 09-10/2017. V zavislosti na povoleni uradu. Od zacatku se vse dost protahuje, napr. ohledne navyseni ceny zakladove desky (strana domu bude stavena ve svahu) jsme na vyjadreni cekali pres mesic, i kdyz nam nase smluvni poradkyne slibovala, ze urguje na vyssich mistech. Bylo nam z jejich strany receno, ze maji moc prace a nestihaji. Videla jsem i na internetu, ze hledaji nove zamestance na vsechny pozice (i technicke). Do letosnich Vanoc nam jeste trosku casu zbyva a tak budu zatim optimista...

Re: RSH stavební firma 03 Srp 2017 09:33

• VHK
Docela mě mrzí, že tu čtu totéž, co zažíváme my. Doufala jsem, že u nás je to tak komplikované, protože stále čekáme na peníze od banky. Nemáme zasíťovaný pozemek, čekáme na to a banka nám tím pádem nechce poskytnout peníze na stavbu. Ale co se týče představebního servisu, tak kdyby je člověk pořád neuháněl, tak nic neudělají, nechají všechno ležet a čekají, kdy se zase ozvete, abyste se připomněli. Taktéž jsem zklamaná z přístupu, asi je pravda, že toho mají hodně, ale to jaksi zákazníky moc nezajímá. Taky nám slíbili,že od března za devět měsíců bude stavba hotová a nic. Ani stavební povolení ještě nemáme.
Terén si na základovku budeme upravovat sami, protože máme mírný svah a nechceme platit sta tisíce za výkopové práce. Ale to zase musím uznat,že paní projektantka nám to řekla na rovinu, že si to máme udělat sami, pokud máme možnost.
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(3836c5d09b)
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Kterou verzi časopisu preferujete?

74.3 %
25.7 %