Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Odpovědět k Tématu: Distribuce časopisu - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Distribuce časopisu

Distribuce časopisu 10 Říj 2011 16:45

Dobrý den. Moc ráda čtu Váš časopis a schovávám si ho. Bydlím v zahraničí, a tak mám trochu problém s jeho sháněním. Kupuji si ho při cestách do Prahy sama nebo si ho nechávám kupovat od známých. Je ovšem problém ho sehnat. Číslo 5 mi syn z Prahy nepřivezl, ačkoli se ptal v řadě prodejen. Většinou mu bylo řečeno, že časopis nemají nebo ho dokonce ani neznají! Uvažovala jsem samozřejmě i o předplatném, vzhledem k poštovnému jsem se ale pro toto řešení zatím nerozhodla. A v elektronické podobě to prostě pořád není "to pravé ořechové"... Mohu se zeptat, do jakých trafik apod. časopis distribujete? Děkuji

Re: Distribuce časopisu 10 Říj 2011 16:51

Dobrý den, děkujeme za chválu, vážíme si jí!
Časopis můžete nejspolehlivěji sehnat v síti tabáků Geco Tabák (najdete na internetu). Na Slovensku si můžete objednat předplatné přes firmu Pressmedia. Váš syn se může příležitostně zastavit v redakci a chybějící čísla si vyzvednout, případně mu je rádi zašleme poštou. Michal Babor

Re: Distribuce časopisu 10 Říj 2011 16:54

Děkuji za rychlou odpověď ! Možná se u Vás při příští cestě do Prahy stavím sama...

Re: Distribuce časopisu 31 Bře 2012 21:07

dobrý den, mám zaplacené předplatné, věude v obchodech je již od začátku týdne v prodeji časopis a já jej stále nemám dodaný...Kde je chybA? děkuji

Re: Distribuce časopisu 31 Bře 2012 21:41

• spravce
Dobrý den, chyba může být leckde - u nás, na poště, nebo někde mezi. Napište prosím na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo zavolejte na 223 008 120, napravíme to. Michal Babor

Re: Distribuce časopisu 02 Dub 2012 01:38

Nebo si casopis predplatit v elektronicke podobe a mate po starostech se shanenim...

Re: Distribuce časopisu 02 Dub 2012 10:00

Nevím jak Vy, ale já mám pořád radši verzi papírovou! Asi proto, že je ze dřeva ?

Re: Distribuce časopisu 02 Dub 2012 10:14

děkuji za info...na předplatné jsem již napsala,.tak uvidíme..každopádně časopis do schránky preferuji.... více než elektronickou formu...navíc si je schováváme,abychom si je vždy s odstupem času mohli prohlížet...

Re: Distribuce časopisu 08 Bře 2015 14:30

Je rozhodně jednodušší to předplatné, pokaždé máte jistotu, že časopis seženete.

Re: Distribuce časopisu 31 Bře 2015 20:42

u nás jsem ho viděla ve všech trafikách

Re: Distribuce časopisu 07 Zář 2017 17:22

Predplatné je super, lacnejšie a máte istotu, že ho budete mať
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(f2b331cf63)

Partneři projektu

• Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner