Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Odpovědět k Tématu: inspirace pro kuchyně - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: inspirace pro kuchyně

inspirace pro kuchyně 06 Čec 2012 15:33

Ahoj, já jsem dlouho hledala nějaké stránky, kde bych se mohla inspirovat pro přípravu nové kuchyně a nakonec jsem našla stránku plnou fotek www.fotogaleriekuchyne.cz a bylo po námaze

Re: inspirace pro kuchyně 07 Čec 2012 14:30

• Tomasino
Narazil jsme na zajímavý výprodej kuchyně Schüller se 78% slevou - www.schuellerpraha.cz/vyprodej/nova-kuchyne-eiche-graphit-z-expozice-se-slevou-78. Bohužel se mi rozměrově nehodí, ale ta cena je fakt zajímavá!

Re: inspirace pro kuchyně 09 Říj 2014 14:43

• RichardK
Já jsem se inspiroval na této stránce http://www.interiery.cz/cs/kuchyne-inspirace-fotogalerie/fotky

Re: inspirace pro kuchyně 20 Říj 2014 23:12

já většinou koukám po facebooku, k těm mladým, většinou to ani nestojí moc peněz

Re: inspirace pro kuchyně 26 Led 2015 22:05

já koupila na Aukru celou kuchyňskou sestavu z poctivého masivu za necelých 600, je ještě z Československa, ale málo používaná a nemůžu si vynachválit )

Re: inspirace pro kuchyně 05 Kvě 2015 19:58

• Pavlína223
Já doporučuji gorenje.cz

Re: inspirace pro kuchyně 28 Kvě 2015 10:45

• Kubula
Copak Gorenje dělají i kuchyně???

Re: inspirace pro kuchyně 29 Kvě 2015 12:22

• Radulka
Ano dělají a kvalitní.

Re: inspirace pro kuchyně 14 Pro 2015 13:46

• Veronika25
Za naši rodinu můžu doporučit kuchyňské studio Oresi. Byly jsme si v říjnu zařizovat novou kuchyň a hleděla jsem, jak kolem nás kmitali. Namontovanou ji mám asi dva týdny zatím, ale jsem maximálně spokojená. Prostorná, čistá, praktická – vše co jsem požadovala.

Re: inspirace pro kuchyně 17 Bře 2017 15:08

My jsme si nechali dělat kuchyň na zakázku od truhláře a je prostě boží, celá bílá a přesně na míru. Už jí máme 5 let a pořád vypadá jako nová. Jinak ségra má kuchyn taky od oresi a říkal, že je dobrá. Ty na míru od truhlářů jsou většinou maličko dražší ale určitě stojí za to Celá nás bez spotřebičů vyšla zhruba na 80 tisíc + pak jsme ještě dokupovali spotřebiče veškeré (desku, konvektomat, digestoř, americkou lednici, atd...). Dost jsme jich kupovali na eshopu https://gastromania.cz/, jelikož tam měli dost slevy, kterých jsme využili. A známy na tom samém kupoval gastronomické vybavení do své kavárny a taky s tím neměl žádný problém.
Poslední Úprava: 21 Bře 2017 09:15 od gastorpastor.

Re: inspirace pro kuchyně 19 Bře 2017 13:43

My mame taky kuchyň od truhlaru, trosku dražší zato prý údajně kvalitnější. Již nikdy více - zlata Ikea!!

Re: inspirace pro kuchyně 31 Čec 2017 21:53

Když jsme dávali dohromady kuchyň, hodně se nám líbilo pár kousků od franke. Máme linku z tmavšího dřeva a granitový dřez v ní vypadá skvěle. Hodně záleží, co se komu líbí, a jak vám to padne do oka. Hlavně si s tím chce vyhrát. Při zařizování přeju hodně štěstí.

Re: inspirace pro kuchyně 28 Srp 2017 17:20

Jo, Franke dělá pěkný kousky. Bohužel trochu dražší, ale je to všechno hodně kvalitní. My jsme si tenkrát vybrali nerez a taky si nemůžeme stěžovat.

Re: inspirace pro kuchyně 05 Zář 2017 10:42

• Jozef00
My jsme velice spokojeni s kamenem v kuchyni. Na kamenné dlažbě se nedrží špína a jde to lehce umýt

Re: inspirace pro kuchyně 15 Zář 2017 08:33

• KarolínaF.
Ahoj, hele mě nejvíce pomohl pořad třeba jak se staví sen a tak používaj tam dobrý vychytávky do těch kuchyní, tak jsem si pak zašla udělat návrh zdarma a přinesla si seznam toho co do kuchyně chci, a můžu říct že u oresi se ten návrh fakt povedl, hlavně mi vyhovovalo že jsem mohla vidět jak kuchyně bude vypadat a ne si to jen představovat, to bych to čekání než mi jí přivezou namontovat asi nevydržela…

Re: inspirace pro kuchyně 24 Lis 2017 11:50

Zdravím,
Jen pro ispiraci všem, kteří mají poměrně malou linku.
primagran.cz/ u této firmy jsme si koupil dřez, materiál granit. Co je beze sporu důležíté: nabízejí dřezy již od 40 cm
To je asi vše co Vám zatím k tomu chci říct

Re: inspirace pro kuchyně 09 Pro 2017 14:12

• Mikhal
Zdravím vás zde, bydlím v Praze a chci si na domě udělat kuchyň na míru. Poradíte mi prosím kde je to nejlepší? jak s kvalitou tak s jednáním, návhrem, prostě vším?

Re: inspirace pro kuchyně 10 Pro 2017 17:50

• Dandalos
A do kolika korun se chceš vejít nebo je ti to jedno? Klidně ti poradím. Manželka si nechala v létě dělat na míru novou kuchyni a je fakt hezká

Re: inspirace pro kuchyně 11 Pro 2017 09:41

• Mikhal
tak cena pro mě není moc rozhodující, samo že čím míň tím líp, ale výběr firmy nebo společnosti tím rozhodně nechci ovlivnit takže pokud máš tip na někoho kvaliltního a tak budu rád

Re: inspirace pro kuchyně 13 Pro 2017 18:22

• Dandalos
to víš že pár tipů mám.... já jsem to dělal přes interiery v praze a já i manželka jsme dosti spokojení, tak bys taky mohl být Koukni na ně a uvidíš

Re: inspirace pro kuchyně 18 Pro 2017 09:09

• Mikhal
a přes které interiéry? Hoď mi prosím odkaz nebo přesně to co mám zadat do internetu, takhle jsem zase hledal a nic nenašel

Re: inspirace pro kuchyně 21 Pro 2017 21:38

• Pavlína Leikepová
Hezký den, pokud byste hledali nějaký pěkný dřez, tak zkuste mrknout na tuto nabídku, odtud jsme kupovali ten náš a jsme s ním moc spokojení - teda hlavně já, ostatní ho tolik nepoužívají

Re: inspirace pro kuchyně 04 Led 2018 10:03

• Terererereza
<p>My m&aacute;me <a href="dekstone.cz/kamenne-obklady/">př&iacute;rodn&iacute; kamenn&yacute; obklad</a> a jsme s nim velice spokojeni</p>

Re: inspirace pro kuchyně 04 Led 2018 10:04

• Terererereza
My máme přírodní kamenný obklad a jsme s nim velice spokojeni

Re: inspirace pro kuchyně 09 Led 2018 08:41

• Denisa1
Já mám v kuchyni ten skleněný obklad z oresi a taky dobrý, jen to stálo něco navíc no…

Re: inspirace pro kuchyně 10 Led 2018 20:59

• Lubko
bydlím v praze 1 a moc rád bych si nechal na bytě udělat novou kuchyni. Myslíte že mi můžete někdo poradit nějakou firmu, společnost, která se tím zabývá?

Re: inspirace pro kuchyně 15 Led 2018 10:18

• Renek
my jsme s manželkou nedávno řešili podobný problém, klidně ti poradím, jen je potřeba trochu víc informací, např. do jaké ceny, jestli ji chceš na míru a tak klidně helpnu )

Re: inspirace pro kuchyně 16 Led 2018 14:01

• Lubko
Divej, jakože cenu nemám přesně stanovenou,a le víš jak to je. Čím míň, tím líp, ale jako jsem ochotný klidně až 450 000 i s vybavením, prostě se vším. Když bude parádní a bude přesně do prostoru a trochu splní přání, tak proč by ne..
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(25cfdfdd86)
Spočítejte prosím
tento příklad:
+ 9 + [šest] =
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »