Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Odpovědět k Tématu: PasivTech - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: PasivTech

PasivTech 09 Úno 2015 08:35

Máte někdo zkušenosti s firmou PasivTech (Třemošná)?
Zvažujeme u této firmy zhotovení stavební dokumentace pro náš (zděný) pasivní domek.

Re: PasivTech 12 Bře 2015 21:50

Nee

Re: PasivTech 25 Bře 2015 07:35

Můžete Vaši odpověď blíže specifikovat? Znamená Vaše "Nee", že nemáte se společností PasivTech žádné zkušenosti nebo že tuto firmu nedoporučujete? Proč?

Re: PasivTech 12 Čec 2015 15:48

• Rururu
Také by mě tato firma zajímala...

Re: PasivTech 12 Čec 2015 15:49

• Rururu
TehyaMeda, rozhodli jste se s nimi nakonec spolupracovat?

Re: PasivTech 24 Čec 2015 10:16

Ještě jsme se nerozhodli, stále čekáme na rozhodnutí stavebního úřadu. Mezitím sháníme reference. Nejjistější asi bude se tam zastavit osobně a udělat si názor. Vzhledem k širokému portfoliu realizovaných pasivních domů i dřevostaveb touto firmou by člověk předpokládal, že někdo z uživatelů tohoto webu s nimi bude mít zkušenost. Bohužel asi nemá nebo nechce sdílet...

Re: PasivTech 13 Čec 2015 16:55

• Rururu
Dobrý den, rozhodli jste se pro spolupráci s PasivTech? Ráda bych znala něčí názor. Děkuji.

Re: PasivTech 24 Čec 2015 10:21

Také bych ráda znala něčí názor na firmu PasivTech, která se vyloženě specializuje na dřevostavby a pasivní domy. Zatím jsme rozhodnuti si u nich nechat zhotovit dokumentaci. Zdá se, že má bohaté zkušenosti. Zkusíme poptat možnosti přímých referencí majitelů staveb realizovaných touto firmou.

Re: PasivTech 27 Čec 2015 22:24

• Rururu
Nakonec jsme se pro spolupráci nerozhodli. Jednání pana majitele se nám vůbec nelíbilo, lhal nám a nejednal s námi poctivě. Možná staví kvalitní domy, ale jeho chování nebylo korektní. Je arogantní.

Re: PasivTech 28 Čec 2015 10:33

• Host
Můžete to prosím rozvést, případně někdo jiný přidat svojí zkušenost s touto firmou...

Re: PasivTech 07 Zář 2015 12:31

• PasivTech s.r.o.
Dobrý den,
můžete nám tedy prosím napsat kdo jste a v čem jsem Vám lhal a jednal nepoctivě?
Nebo jenom zneužíváte anonymity internetu, aby jste mohl/a škodit?
Děkuji Martin Uhlíř jednatel firmy PasivTech s.r.o.

Re: PasivTech 28 Čec 2015 10:18

děkuji za sdílení zkušenosti

Re: PasivTech 28 Čec 2015 12:05

Také jsme se nakonec rozhodli pro jinou firmu, která nabízí lepší služby a je blíže místa stavby.

Re: PasivTech 29 Pro 2015 09:07

• dida
PasivTech s.r.o. je firma která neplatí!!! za odvedenou práci subdodavatelům, jedná se převážně o provedené fasády.

Re: PasivTech 12 Led 2016 12:55

• PasivTech s.r.o.
Beru to jako další pokus anonyma poškodit dobré jméno úspěšné společnosti. Poprosil bych anonyma o uvedení subdodavatelů, kterým jsem nezaplatil.
Děkuji Martin Uhlíř jednatel firmy PasivTech s.r.o.

Re: PasivTech 16 Dub 2016 01:32

• bflmpsvz
Tak teď nevim, asi si seženu jinou firmu.

Re: PasivTech 25 Kvě 2016 10:54

• L.W
Já mohu zase pana Uhlíře doporučit. V roce 2012 nám zpracoval projekt na bungalov + realizace na klíč. Co jsme si domluvili to platilo. Reklamace jediná a to APU lišty u oken se odlepili od rámu oken. Opraveno během několika dní. Od té doby žádná reklamace. Doporučil jsem pana Uhlíře i svým známým a Ti jsou také spokojeni. L.W.

Re: PasivTech 28 Čer 2016 00:07

• Tomáš Fuchs
Firmu PasivTech rozhodně nedoporučuji. Bohužel jsem s p.Uhlířem (PasivTech) uzavřel smlouvu na vyhotovení projektu pasivního domu a zaslal mu cca 50 000,-Kč zálohu. Pan Uhlíř ale nedržel slovo, co řekl nebo i napsal později neplatilo, dělal změny v projektu bez jakéhokoliv vysvětlení, když jsem se ho na něco ptal, odepsal, že mi neporadí, že je to moje věc.. Když jsem mu sdělil, že takto jsem si komunikaci nepředstavoval a navrhl nějak rozumně ukončit spolupráci, dokud je projekt na úplném začátku, přestal komunikovat. Ztratil jsem zbytečně spoustu času, žádný projekt nemám a o moje peníze, které si p. Uhlíř ještě ponechal, se budu muset soudit, protože s p.Uhlířem prostě není rozumná řeč..

Re: PasivTech 28 Čec 2016 13:09

• PasivTech s.r.o.
Vážený pane Fuchsi,
postupoval jsem dle našeho ujednání ze Smlouvy uzavřené dne 28.4.2016. Již před naší první osobní schůzkou jste mne několikrát kontaktoval a snažil se získat informace pro koncepci pasivního domu a získání státní dotace. Souhlasil jste s osobní schůzkou, kde jste se rozhodl uzavřít Smlouvu o vyhotovení projektové dokumentace. Na schůzce jsem Vám sdělil několik variant koncepcí pasivního domu, ale rozhodnutí jak budete svůj dům koncipovat jsem nechal na Vás (jako to nechávám na každém svém klientovi). Na základě Vámi předaných požadavků jsem navrhl půdorys domu, jen ještě podotýkám, že v průběhu několika dnů došlo k většímu počtu změn, které jsem postupně dle Vašich požadavků upravoval v projektu. Vaše reakce k odsouhlasení půdorysu byla, že Vám zasahuji do návrhu a že zvažujete o pokračování spolupráce. Pak jste chtěl spolupráci ukončit........ Spolupráci jsme ukončili a dle smlouvy jsme si započítali prokazatelné náklady ve výši 4.840,- Kč vč. DPH a zbytek peněz (zálohy) jsme Vám zaslali zpět na Váš účet. Nechápu Vaše nařčení, že jsem si ponechal Vaše peníze! Pokud budete dále šiřit podobné texty, obrátím se na právního zástupce.
Martin Uhlíř, jednatel firmy PasivTech s.r.o.

Re: PasivTech 06 Srp 2017 16:35

• Tomáš Fuchs
Pane Uhlíř jste lhář a LŽETE! Já, že jsem Vás "několikrát kontaktoval a snažil se získat informace pro koncepci pasivního domu a získání státní dotace" a Vy že jste "na základě předaných požadavků navrhl půdorys domu" je lež. O problematiku pasivních domů jsem se zajímal již dlouho a žádné informace v tomto směru jsem od Vás nechtěl ani nepotřeboval - svůj výkres půdorysu domu jsem měl připraven dávno před naší schůzkou! Vy jste pouze tento můj výkres překreslil, ale přitom vůbec nedodržel jak to, co jste mi při schůzce říkal, tak i to, co jste mi pak písemně zaslal na e-mail. Za toto překreslení mého návrhu jste si pak nakonec ponechal neskutečných 4 840,-Kč, přitom ale jak jste k této částce dospěl, jste mi objasnit nechtěl. Opravdu nesolidní jednání!
T. Fuchs

Re: PasivTech 09 Led 2017 20:06

• Pavel a Ivana Kašparovi
Naše zkušenosti s firmou PasivTech jsou jen a jen pozitivní. Rozhodli jsme se pro stavbu rodinného domku již v roce 2012 a měli jsme v plánu postavit nízkoenergetický domek (pasiv by byl nadplán). Na uvedenou firmu - pana Uhlíře - jsme typ dostali od známého. Firma nabízela vyhotovení dokumentace i stavbu na klíč. My jsme chtěli jen dokumentaci.
Hned po prvním osobním setkání, nám bylo jasné, že majitel firmy ví, o čem mluví a o problematiku pasivních staveb se intenzivně zajímá. Od začátku jsme měli svou představu. Pan Uhlíř během několika dalších setkání nám navrhoval spoustu možností a dle jeho mínění nejlepší řešení různých detailů. Vždy ale respektoval naše rozhodnutí (možná neprogresivní, méně odvážné) třebaže s nimi ne zcela souhlasil. S dokumentací od PasivTech proběhlo stavební řízení úplně hladce a hlavně rychle. Výsledek - nízkoenergetický bungalov - užíváme už třetím rokem a nemůžeme si ho vynachválit. Pokud bychom poslechli rad pana Uhlíře, měli bychom bez problémů pasivní dům. Ale máme, co jsme si vysnili. Spolupráci s firmou bez váhání doporučuji všem, kteří jednají slušně a slušnost očekávají. Naše doporučení vyslyšeli známí a se službami firmy PasivTech jsou také spokojení.

Re: PasivTech 10 Led 2017 00:58

• Luboš Uchytil
Dobrý den.
Při prvním telefonickém rozhovoru jsem byl velice překvapen. Chtěl jsem informace ohledně stavebního projektu a dalších důležitých věcí, které jsem velice rychle obdržel. Samotný projekt domu, který byl navržen splňuje moje očekávání a v brzké době půjde na stavební úřad. Proč jsem si zvolil pana Uhlíře jako projektanta pasivních domů. Je to odborník, který čerpá z technických stavebních informací, rychlost zhotovit projektovou dokumentaci, péče o stavebníka. Je to člověk, který drží slovo a můžete se na něho spolehnout. Kdykoliv mu zavoláte nebo napíšete email, tak s Vámi velice rychle komunikuje a řeší dané věci. Jsem velice rád, že jsem si zvolil právě jeho a on je mým průvodcem budoucího domu. Jsem velice rád, že mohu tímto vyjádřit můj pocit a nadšení začít stavět rodinný dům. Při mém pracovním vytížení jsem byl přijat na osobní schůzku i ve velice ranních hodinách o víkendu a ještě k tomu pohoštěn. To jsou moje dojmy z několika schůzek. Velice vřele doporučuji se obrátit na pana Uhlíře při projektování a výstavby rodinného domu ze kterého se budete těšit. S pozdravem Luboš.

Re: PasivTech 20 Led 2017 18:58

• Josef a Petra Filovi
Firmu PasivTech jsme dostali doporučenou od známých.Viděli jsme jejich RD , podílel jsem se na jeho realizaci a osobně jsem se tam setkal s p. Uhlířem při jeho stavebním dozoru.Po předběžné konzultaci jsme si domluvili schůzku a od samého počátku naší spolupráce bylo vidět, že má pan Uhlíř přehled a potřebné zkušenosti s projektováním a stavbou pasivních.domů.Projekt vypracoval podle našich představ s tím,že nám doporučil některé změny tak, aby splňoval požadavky na pasivní dům. Ohlášení stavby a potřebná vyjádření byla samozřejmostí.Jeho přístupu a pomoci si vážíme a doporučujeme dalším zájemcům.Díky.
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(3836c5d09b)
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Kterou verzi časopisu preferujete?

74.3 %
25.7 %