Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Odpovědět k Tématu: doporučtě firmu na dodání dřevostavby - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

doporučtě firmu na dodání dřevostavby
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: doporučtě firmu na dodání dřevostavby

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 28 Úno 2017 21:52

Mě zaujala dnes nabídka od thermohome.cz všechny baráčky vypadají krásně a možná nejaký poridime s pritelem.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 01 Bře 2017 07:32

Dobrý den, já už také jednám z thermohome... tedy už máme veškeré rezervace podepsané jen už od listopadu řeší strašnou byrokracii okolo a dost vázne komunikace ale na stavění naštěstí moc nespěcháme tak jestli to nestihnou do léta tak to posunem... jinak dle veškerých referenci to vypadá na dobrou firmu tak doufám že brzo napíšu i já kladnou referenci k postavenému baráku.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 01 Bře 2017 21:04

Určitě věřím, že ano jsou to profesionálové

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 02 Bře 2017 07:33

a vy už máte vybráno?

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 02 Bře 2017 11:21

Ano mam, me zaujal tento : www.thermohome.cz/malorca

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 02 Bře 2017 16:25

• Patrika
Myslíte, že je reálné postavit kvalitně dům za 1,5 milonu?

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 02 Bře 2017 16:50

Ano, ale nesmíte mít přehnané požadavky na obytnou plochu, použité stavební materiály a nové technologie, které jsou dnes u novostaveb uplatnitelné. Seriózně, každý schopný rozpočtář Vám dnes dle tabulek spočítá reálnou cenu objektu, kterou chcete realizovat, nic nemožného....hodně štěstí

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 26 Bře 2017 21:17

mrkni na jejich web.. ja myslim ze urcite ano.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 03 Bře 2017 19:25

• Petr Nováček
Já stavěl tento dům www.thermohome.cz/bungalow14, takže se to dá

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 06 Bře 2017 07:39

A jste spokojen,,??, a jak dlouho trvalo řízení než se začalo stavět??

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 01 Dub 2017 21:14

Ja spokojená určitě jsem.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 06 Bře 2017 21:45

• Karla
Já s nimi také stavěla a od podpisu smlouvy, než se vyřídilo povolení a tyto věci to trvalo zhruba 4 měsíce

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 07 Bře 2017 08:17

no tak to máme už trochu déle rezervačka byla už v záři.. a stále není podaná žádost o stav. povolení. no udivíme kdy se začne no. ale to čekání ani se neví na co je fakt dlouhé

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 24 Dub 2017 20:14

Za me urcite thermohome jsou profesionalove kteri umi postavit krasne nizkoenergeticke baracky.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 09 Bře 2017 21:58

• Danielovo
Ale tak stavební povolení nevisí na nich, ale na stavebním úřadě že jo.....

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 10 Bře 2017 07:40

Ano ale ještě na tom stavebním úřadě ani nejsme....

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 23 Bře 2017 19:04

• Petr Nováček
Ano jsem velice spokojen, vše proběhlo hladce

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 11 Dub 2017 20:23

• N.toflová
Dobrý den, na tuto firmu podávám trstní oznámení, máte-li špatnou zkušenost, spojte se prosím se mnou.
Konkrétně před půl rokem si vzali zálohu 800 tis a do dneška nemám ani projekt. Na odstoupení od smlouvy nereagují, peníze nevrací.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 11 Dub 2017 20:26

• N.toflová
Dobrý den, na tuto firmu JT Dřevostavby podávám trstní oznámení, máte-li špatnou zkušenost, spojte se prosím se mnou.
Konkrétně před půl rokem si vzali zálohu 800 tis a do dneška nemám ani projekt. Na odstoupení od smlouvy nereagují, peníze nevrací.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 16 Dub 2017 12:25

• Karla
Dobrý den, firmu JT dřevostavby (Dřevostavby Medvěd) rozhodně nedoporučuji. Velice zvláštní jednání typu: "Do konce týden pošlete zálohu a já vám na základě došlých peněz pošlu Smlouvu o dílo" apod. Půl roku jsem čekala na projekt (předražený), naštěstí jsem nikdy nic nezaplatila (protože nebyla podepsaná Smlouva o dílo),vím min. o 3 lidech co řeší přes právníky/žaloby. Špatné recenze majitel maže (mám důkaz, kdy se špatná recenze stihla vyfotit než byla smazána) atd. Takže rozhodně firmu nedoporučuji.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 18 Dub 2017 11:30

Máte prosím někdo zkušenosti s firmami Porsenna, Penatus či Palis? Děkuji

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 03 Kvě 2017 17:07

• PPavel
Palis každopádně doporučuji, jsou odborníci v oboru, navíc jsou členy ADMD, garance kvality.
ing. Pavel

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 25 Dub 2017 12:26

Ahoj. Máte někdo zkušenost s firmou MS-Haus? Chtěli bychom si nechat postavit hrubou stavbu a cena je u nich nejlepší, ale není zde na ně žádná recenze...

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 26 Dub 2017 08:43

• MichaelaM
Dobrý den, od této firmy MS HAUS máme dům a spokojenost. Pokud chcete vidět co a jak dělají, mají po domluvě možnost podívat se na rozestavěnou stavbu a domluvit v jaké fáze by měla být dokončena. To bude asi pro Vás nejlepší.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 03 Kvě 2017 10:44

• Mirek H
Já mohu doporučit společnost DECO haus. Minulý rok nám postavily dům u Hradce Králové, bydlíme od září a zatím bez problému. Ze začátku to bylo trochu komplikované. Chtěli jsme původně jiný moderní dum, ale na našem pozemku nemohl stát. Jejich poradci nám ukázali jiné alternativy a nakonec jsme si vybrali krásný bungalov za ještě lepší cenu. Navíc měli zrovna akci projekt zdarma, takže super. Výstavba trvala od května do září a koncem měsíce jsem už bydleli. My jsme měli vlastní pozemek, takže jsme ani nepotřebovali žádné peníze, zařídili nám hypotéku se super podmínkami. Za nás bezva.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 14 Kvě 2017 21:12

• jarcula
Co se týče rychlosti stavby a zároveň zachování jisté kvality domu doporučuji thermohome. Líbilo se nám moc jednání a vstřícné vyhovění individuálních úprav našeho domu. Určitě patří mezi špičku v oboru. Za mě a mou rodinku mají od nás pochvalu a zároveň doporučení všem budoucím stavitelům.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 16 Kvě 2017 21:07

Stránky www.thermohome mají velice solidní a přehledné . Jelikož bydlíme poblíž Prahy, uděláme si určitě výlet do jejich sídla home centrum.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 22 Kvě 2017 16:47

Určitě bych vybrala firmy, které jsou ověřené a patří do ADMD. Naleznete tam ověřené firmy s nějakou tou tradicí... Za mě doporučuji firmu Vexta- ochotní pracovníci a naprostá spokojenost

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 30 Kvě 2017 19:10

• Shakor
Zdravím, stejně jako Vy všichni tady, jsme s přítelem na začátku řešení stavění dřevodomku. Jelikož je mnoho firem a málo lidí v okolí kterých bychom se mohli optat, tak jsme udělali skupinu ve které se může každý podělit o svoji zkušenost a věřím že to mnoho z Vás ocení.Předem děkuji a poprosím o nahlédnutí a popř. i o Váš názor ohledně dřevodomků, firem atd. www.facebook.com/groups/467511940264114/?fref=ts , DŘEVOSTAVBY - Budem stavět, stavíme, máme postaveno.......

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 31 Kvě 2017 08:30

Máte někdo nějaké zkušenosti s RSH stavební společností. Je hlavním spolupracovníkem Hypocentra/Modrá pyramida?
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(c44a758f21)

Partneři projektu

• Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner