Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Odpovědět k Tématu: doporučtě firmu na dodání dřevostavby - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

doporučtě firmu na dodání dřevostavby
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: doporučtě firmu na dodání dřevostavby

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 31 Kvě 2017 17:50

• DanaD
zdravím, já jsem si po dlouhém hledání na internetu vybrala také firmu Dřevostavby Haná, doufám že jsme vybrali správně . Jen dotaz,dělají i přípojky ? Vybrala jsem si bungalow 101, doufám že jde zrcadlově otočit, dívala sem se že tahle firma zahrnuje snad vše, jestli sem to dobře pochopila tak i přípojky,základovou desku , projekt, no snad vše .. akorát sem tam nikde nenašla financování, zdali se dá financovat českou spořitelnou + raiffeisen bank

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 31 Kvě 2017 17:59

• DanaD
zdravím, já jsem si po dlouhém hledání na internetu vybrala také firmu Dřevostavby Haná, doufám že jsme vybrali správně . Jen dotaz,dělají i přípojky ? Vybrala jsem si bungalow 101, doufám že jde zrcadlově otočit, dívala sem se že tahle firma zahrnuje snad vše, jestli sem to dobře pochopila tak i přípojky,základovou desku , projekt, no snad vše .. akorát sem tam nikde nenašla financování, zdali se dá financovat českou spořitelnou + raiffeisen bank

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 28 Čer 2017 10:40

• sasula
a už jste začala stavět. Také se nám zamlouvá Malorka. Pokud jste zůstali u standartu,,cena byla opravdu ta deklarovaná?
Děkuji

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 04 Čec 2017 19:58

• martinec
Nemám zatím žádné zkušenosti s firmou Thermohome ale na internetu je velká řada pozitivních reakcí.
Tak si zkusím o nich zjistit co nejvíc informací

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 12 Čec 2017 03:58

• Luci
Já s nimi zkušenost nemám, ale uvažujeme o dřevostavbě, manželovi se to totiž líbí víc než zděný domek. Hlavně bych řekla, že člověk bydlí daleko rychleji než s klasickou stavbou. Jen by mě zajímalo cenové rozmezí domku, který bude tak akoráát velký.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 17 Čec 2017 15:26

• Helus
Zkuste si prostudovat jejich stránky a pak doporučuji sjednat si s nimi schůzku. Budou se vám individuálně věnovat a řešit stavbu dle vašich potřeb. Také stojí za to si domluvit prohlídku již hotového domu.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 25 Čec 2017 09:26

• ZuzanaNa
Dobrý den,

vy jste měl osobně zkušenost s panem Kovačikem a jeho JT - domky nebo Medvědí dřevostavby?

Předem díky.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 25 Čec 2017 09:35

• ZuzanaNa
Dobrý den,

ještě vás zajímá názor na JT domky?

Ozvěte se mi, prosím.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 25 Čec 2017 09:46

• Zuzana Nádvorníková
Dobrý den, N.Toflová

mohla byste mě kontaktovat například přes Facebook přes mé jméno? Nechci sem dávat ani mobil ani e-mail. Chci se vás zeptat ohledně JT domů.

Děkuji,
Nádvorníková.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 25 Čec 2017 12:33

• Ladislav789
Tak my uvažujeme o projektantovi pro naši firmu. Něco jsem pročetl tu www.drevostavby-katalog.cz/c25-moderni-vzhled-vasi-firmy-i-kancelare/ a ptám se....vyplatí se vše dát do rukou projektantovi?

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 02 Srp 2017 12:15

• Lenka999
Dobrý den, zvažuji zda koupit byt, nebo se pustit do dřevostavby co myslíte?

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 02 Srp 2017 12:59

Já bych Vám doporučil koupit zámek, budete tam jak princezna

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 03 Srp 2017 18:41

• Martinek235
Určitě doporučuji stavět dům, je to mnohem lepší než vlastnit byt

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 04 Srp 2017 15:02

• karlik.karlicek
Pokud chcete opravdu kvalitní dům na nízkou cenu tak doporučuji vextadomy.cz/patrove-domy,stavěl jsem s nimi rodinný domek

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 05 Srp 2017 17:19

• Lenka999
Super tak díky moc, dívala jsem se na ty domky a vypadají opravdu moc dobře

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 22 Srp 2017 12:50

• Dřevák
Můj příbuzný od nich (myšleno MS HAUS) má dřevostavbu a je s ní fakt spokojenej.
Něco si chtěl dělat sám. Myslím, že vnitřní podlahy a dveře. Jo a taky sám maloval.
Ale jinak na klíč a dost si je chválil.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 28 Srp 2017 13:17

• Michal Mánička
Zdravím,
hlavně , jak už tu bylo psáno-JT Dřevostavby (Medvěd) - NEBRAT- pán je neuvěřitelný sedmilhář a šmelinář!
(To co nabízí ani nemá, neumí, lže a chce peníze, které používá na jiné záplaty!!!)
Chudák pan (Spejbl), kterému vlastně dělá negativní reklamu!
P:S. Opatrně !

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 28 Srp 2017 13:52

• Miroslav Stříška
MS Haus, jednoznačně.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 06 Zář 2017 09:58

• David Steiner
Dobrý den.
Mám stejný problém jako vy s firmou JT-Dřevostavby.Trestní oznámení podáno,soud uznal a pan Kovačik je v tuto chvíli nezvěstný. Prosím máte s ním vaši situaci vyřešenou?
Děkuji za odpověd Steiner

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 06 Zář 2017 14:19

• Radim1
Doporučuji s naprosto klidným svědomím firmu 3AE, která splnila vše, co slíbila, tj. termíny, kvalitu, navíc vše s lidským přístupem a férovým jednáním.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 06 Zář 2017 21:48

• PetrP
Zdravím, můžu se zeptat jak to dopadlo? Taky jsme těsně před podepsáním smlouvy. Děkuji.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 08 Zář 2017 12:20

• daviddddd
Dobry den, chci se zeptat zda s vami Kovacik komunikuje zda stavi nebo vam vratil penze. dekuji moc David. email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript U nas udelal patky zalohu jsme dali 420tisic od podpisu smlouvy 2roky. vime ze stavi v plzni a v jihlave a neco v modleticich. dekuji vam za odpoved.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 17 Zář 2017 15:22

• Honza63
Já můžu doporučit stavební firmu VEXTA. Není to žádná garážová firmička, ani megamoloch. Dobrá volba myslím.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 18 Zář 2017 16:45

Plánujeme dřevostavbu. Narazil jsem na tuto firmu - drevostavby myhome. A hodně se mi líbí jejich hotové dřevostavby. Máte nějaké zkušenosti?Děkuji
Poslední Úprava: 18 Zář 2017 16:47 od AdamPar..

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 19 Zář 2017 19:10

• Frantik895
Také jsem s nima stavěl, líbí se mi jejich jednání, hlavně to, že pro domy z katalogu mají celou dokumentaci v ceně a člvěk pak neplatí další náklady

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 21 Zář 2017 13:25

• Leo98
Tak ono pokud máte v plánu stavět nějak brzo, tak je možné že se vám začnou věnovat až za nějaký ten měsíc. Nevím, jestli je to tím, že mají hodně zakázek, ale mou dřevostavbu začali stavět až za 4 měsíce. Ale my měli kde bydlet, takže jsem to moc neřešil.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 22 Zář 2017 13:06

• Honza63
To zní dobře, můžu se zeptat nemá někde Vexta postavený třeba vzorový dům?

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 24 Zář 2017 13:41

• Pirek9
Ano mají byl jsem se tam před stavbou x-krát dívat, mají ho v Šestajovicích u Prahy

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 13 Říj 2017 09:05

Dobrý den,neznáte někdo firmu na stavbu dřevostavby s názvem WWW Stavba -Montavané rodinné domy Znojmo.Jsou z Nového Šaldorfa,chtěl bych s nimi stavět,nebo mi poradtě jinou firmu z okolí Znojma díky.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 13 Říj 2017 12:48

• Red
Firmu neznáme a rozhodně doporučujeme firmu z Asociace dodavatelů montovaných domů, kde máte sto procentní záruku kvality dřevostavby, možnost kontaktovat zákazníky firem, abyste si sám ověřil jak je která firma dobrá a jak jsou její zákazníci spokojeni s průběhem stavby a bydlením samotným. Rozhodně bych u realizace domu nehazardoval. Dům nestojí pár korun, je to investice na celý život a je třeba dobře vybírat. Můžete přímo na stránkách Asociace dodavatelů montovaných domů nebo zvolit některou z ověřených firem tady na stránkách v sekci Ověřené firmy. Red
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(55b25a0dee)

Partneři projektu

• Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner