Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Odpovědět k Tématu: doporučtě firmu na dodání dřevostavby - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

doporučtě firmu na dodání dřevostavby
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: doporučtě firmu na dodání dřevostavby

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 31 Kvě 2017 17:50

• DanaD
zdravím, já jsem si po dlouhém hledání na internetu vybrala také firmu Dřevostavby Haná, doufám že jsme vybrali správně . Jen dotaz,dělají i přípojky ? Vybrala jsem si bungalow 101, doufám že jde zrcadlově otočit, dívala sem se že tahle firma zahrnuje snad vše, jestli sem to dobře pochopila tak i přípojky,základovou desku , projekt, no snad vše .. akorát sem tam nikde nenašla financování, zdali se dá financovat českou spořitelnou + raiffeisen bank

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 31 Kvě 2017 17:59

• DanaD
zdravím, já jsem si po dlouhém hledání na internetu vybrala také firmu Dřevostavby Haná, doufám že jsme vybrali správně . Jen dotaz,dělají i přípojky ? Vybrala jsem si bungalow 101, doufám že jde zrcadlově otočit, dívala sem se že tahle firma zahrnuje snad vše, jestli sem to dobře pochopila tak i přípojky,základovou desku , projekt, no snad vše .. akorát sem tam nikde nenašla financování, zdali se dá financovat českou spořitelnou + raiffeisen bank

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 28 Čer 2017 10:40

• sasula
a už jste začala stavět. Také se nám zamlouvá Malorka. Pokud jste zůstali u standartu,,cena byla opravdu ta deklarovaná?
Děkuji

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 04 Čec 2017 19:58

• martinec
Nemám zatím žádné zkušenosti s firmou Thermohome ale na internetu je velká řada pozitivních reakcí.
Tak si zkusím o nich zjistit co nejvíc informací

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 12 Čec 2017 03:58

• Luci
Já s nimi zkušenost nemám, ale uvažujeme o dřevostavbě, manželovi se to totiž líbí víc než zděný domek. Hlavně bych řekla, že člověk bydlí daleko rychleji než s klasickou stavbou. Jen by mě zajímalo cenové rozmezí domku, který bude tak akoráát velký.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 17 Čec 2017 15:26

• Helus
Zkuste si prostudovat jejich stránky a pak doporučuji sjednat si s nimi schůzku. Budou se vám individuálně věnovat a řešit stavbu dle vašich potřeb. Také stojí za to si domluvit prohlídku již hotového domu.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 25 Čec 2017 09:26

• ZuzanaNa
Dobrý den,

vy jste měl osobně zkušenost s panem Kovačikem a jeho JT - domky nebo Medvědí dřevostavby?

Předem díky.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 25 Čec 2017 09:35

• ZuzanaNa
Dobrý den,

ještě vás zajímá názor na JT domky?

Ozvěte se mi, prosím.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 25 Čec 2017 09:46

• Zuzana Nádvorníková
Dobrý den, N.Toflová

mohla byste mě kontaktovat například přes Facebook přes mé jméno? Nechci sem dávat ani mobil ani e-mail. Chci se vás zeptat ohledně JT domů.

Děkuji,
Nádvorníková.

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 25 Čec 2017 12:33

• Ladislav789
Tak my uvažujeme o projektantovi pro naši firmu. Něco jsem pročetl tu www.drevostavby-katalog.cz/c25-moderni-vzhled-vasi-firmy-i-kancelare/ a ptám se....vyplatí se vše dát do rukou projektantovi?

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 02 Srp 2017 12:15

• Lenka999
Dobrý den, zvažuji zda koupit byt, nebo se pustit do dřevostavby co myslíte?

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 02 Srp 2017 12:59

Já bych Vám doporučil koupit zámek, budete tam jak princezna

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 03 Srp 2017 18:41

• Martinek235
Určitě doporučuji stavět dům, je to mnohem lepší než vlastnit byt

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 04 Srp 2017 15:02

• karlik.karlicek
Pokud chcete opravdu kvalitní dům na nízkou cenu tak doporučuji vextadomy.cz/patrove-domy,stavěl jsem s nimi rodinný domek

Re: doporu​​čt​​ě firmu na dodání dřevostavby 05 Srp 2017 17:19

• Lenka999
Super tak díky moc, dívala jsem se na ty domky a vypadají opravdu moc dobře
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(3836c5d09b)
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Kterou verzi časopisu preferujete?

74.3 %
25.7 %