Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Odpovědět k Tématu: doporučtě firmu na dodání dřevostavby - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

doporučtě firmu na dodání dřevostavby
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: doporučtě firmu na dodání dřevostavby

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 26 Říj 2017 11:44

• P.Pavel
Tak trochu reklama, ne??

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 01 Pro 2017 22:20

Zkušenost s firmou DrevostavbyCouncil? Diky

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 23 Pro 2017 04:26

• PetrxXx
No? Tak jak? Masakr že.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 23 Pro 2017 04:30

• PetrxXx
Sorry, to je odpověď na Termohome.
Tak trochu více:
Já bych tak nerad někomu křivdil. No, kde začít?
Na začátku s totální nasraností,jsem si říkal, kašlu na to, abych na tuto fu. něco psal, držím v ruce klíče od domu s euforií, horror mám za sebou.
Avšak když mi 21.12. vypověděl službu kotel(neměl za sebou ještě ani první sezonu, teprve se zahříval), tak už mi teď došli nervy.
Budu se snažit být stručný.
1. Story s firmou a RD? No jak to lépe vystihnou. Zbořit a postavit znovu.
Průser za průserem. Termíny KO, Komunikace keci v kleci, použité materiály nejlevnějšího stupně - trvanlivost max. 2 roky.
2. Mám "postaveno" necelý rok a už jsem nechal soukromě opravovat elektriku, topení a nepočítám moji maličkost, jenž stále něco přetahuje a lepí.
3. Kvalita? Živím se úplně něčím jiným než je stavařina, ale zhodnotil jsem, že bych si ten dům ve stejném čase jako Termohome, tedy 1x déle než bylo deklarováno, postavil sám a mnohem lépe.
4.Nechci jmenovat, avšak jde o sqadru
azzuru, kde dominuje stavbyvedoucí, říkejme mu Zýval, pak si rovnou připravte pistoli k hlavě a nehrajeme ruskou ruletu.
5. Dal bych jsem své tel. číslo, ale nemám
na každého min. hodinu čas, proč fa. Termohome opravdu ne.
Doporučení: Pokuste se najít někoho ve svém okolí a zeptejte se, podívejte se, jak to dopadlo a jaké mají zkušenosti, pokud nad touto firmou vážně uvažujete. Konec konců komentáře od opravdových klientů, jsou negativní.
6. Heslo: Není vše zlato co se třpytí, protože když s Vámi smlouvu uzavírají, ptáčkovi pěkně zpívají.
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(2c382fee59)
Spočítejte prosím
tento příklad:
+ 4 + [šest] =

Partneři projektu

• Banner
  • Banner