Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Odpovědět k Tématu: Rolety,žaluzie - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Rolety,žaluzie

Re: Rolety,žaluzie 16 Kvě 2017 22:56

• micka
Ahoj Tady najdeš celkem pěkný přehled i vysvětlení. U nás to není moc v módě, ale třeba v chorvatsku to mají všude. Prostě máš nad oknem válec s látkou která se v případě zastínění stáhne dolů.

Re: Rolety,žaluzie 28 Kvě 2017 13:51

• Monika16
Nevím, mě se ty látkové moc nezamlouvají. Mám i strach, že nedokážou stínit tak jako rolety nebo žaluzie…I když to asi bude o dost levnější a to i včetně automatizace.

Re: Rolety,žaluzie 11 Srp 2017 08:17

• Pavla Solničková
Dobrý den, je tu někdo, kdo má zkušenosti s firmou Almma? Chceme si nechat instalovat předokenní rolety a jejich nabídka nás nadchla, tak se ještě ptám na reálné zkušenosti. Děkuji.

Re: Rolety,žaluzie 19 Srp 2017 17:50

• marinaP
No my máme látkové rolety a římské rolety od českého výrobce. Maximální spokojenost. Doporučuji firmu mezi prahou a Plzní mk-rolety.

Re: Rolety,žaluzie 20 Srp 2017 23:07

Souhlasím s vámi. Rodiče mají venkovní žaluzie, které perfektně zatemní a odhluční. Odstěhovala jsem se, v plastových oknech mám jenom vnitřní obyčejné a zoufám si. Člověk vlastně investuje do kvalitního spánku.

Re: Rolety,žaluzie 29 Srp 2017 09:33

• Jitka2017
Ahoj, taky používám látkové žaluzie jsou o moc hezčí než klasické žaluzky a o dost praktičtější čištění je taky rychlejší a snazší. Pokud bys chtěla doporučit obchod, tak jsem je pořizovala odtud www.zaluzie24.eu/interierove-rolety

Re: Rolety,žaluzie 13 Zář 2017 15:22

• MartinTe
Látkovou roletu bych určitě doporučoval. Skvěle se obsluhuje a do bytu si pustíš tolik světla kolik chceš. V poslední době se nám líbí také žaluzie den a noc, ale jsou cenově dražší, takže to musíme ještě zvážit. Pokud budeš mít zájem, tak se koukni na stránku www.mk-rolety.cz mají tam slušnou fotogalerii.

Re: Rolety,žaluzie 18 Zář 2017 11:26

• Daniela Veselá
A co přeně byste rádi věděli? My od nich rolety máme a jsme spokojeni. Jak se samotným výsledkem, tak i s celým jednáním firmy. Spolupráci jen doporučujeme. Mají perfektní záruční i pozáručí servis - www.almma.cz/
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(79f6e7be62)

Partneři projektu

• Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner