Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Odpovědět k Tématu: Postele z masivu - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Postele z masivu

Re: Postele z masivu 23 Lis 2016 14:36

• Karolína Lovosická
Dobrý den, souhlasím s názorem - když postel, tak jedině z masivu. Je opravdu lepší investovat do kvality. My máme vyšší postel z idea-nabytek.cz a nevíme si ji vynachválit

Re: Postele z masivu 29 Lis 2016 10:01

Masiv je super, jak po stránce vzhledu tak kvality. Ať si říká kdo chce, co chce, s laminem se to nedá srovnat. Jedinou drobnou nevýhodou je, že se vám do toho může pustit červotoč, což u lamina asi nehrozí jinak postel jsme kupovali již před nějakým časem a jak říkám, mohu jenom doporučit. Brali jsme ji od Forlivingu, kvalita je super a mají i docela pěkné ceny www.nabytek-forliving.cz/postele-z-masivu zkuste se podívat, třeba se vám také některá zalíbí.
Poslední Úprava: 06 Pro 2016 09:04 od Filer.

Re: Postele z masivu 29 Lis 2016 10:21

červotoč do masivu ze spárovky?? Vážený pane, probuďte se, jste v jiném století.Jinak, dobrá skrytá reklama...

Re: Postele z masivu 30 Lis 2016 07:52

My s přítelem máme postel od pravanu, z masivu je to pecka. jinou bych už asi nechtěla.

Re: Postele z masivu 19 Pro 2016 17:50

mě se taky z masivu líbí ale drahe zase tolik nejsou,pokud je nekupujete na par měsícu tak rozhodně drahe nejsou stačí si porovnat kolik utratíte za jine věci a postel je rozhodně na cely život teda pokud je kvalitní.

Re: Postele z masivu 11 Led 2017 11:31

• Sabina Vránová
Ahoj,
já jsem s postelí z masivu spokojená, je pravda, že jsou trochu dražší - je to však investice na dlouho. Já ji koupila na eshopu (manžel v zahraničí, já s dítětem na mateřské, eshop - z nouze ctnost) , konkrétně na idea-nabytek.cz, máme ji víc než rok a zatím nemám námitky

Re: Postele z masivu 16 Led 2017 13:20

• Marek862
Máte rádi rustikální nábytek?

Re: Postele z masivu 17 Led 2017 14:14

• Lenka586
Já jo, mám s ním vybaven celý dům, je to prostě nestárnoucí klasika

Re: Postele z masivu 19 Led 2017 14:18

• Daniel Novák
Já ho také kupoval do ložnice, kupoval jsem ho tady www.nabytok-aldo.sk

Re: Postele z masivu 19 Led 2017 14:33

Podle mne je jisté, že postel z masivu boduje. Nikde ale nevidím, že by se někdo zmínil o matraci do takové postele. Už jste vyzkoušeli futon?

Re: Postele z masivu 21 Led 2017 11:41

• Daniel Novák
Oni ti to dokážou dodat i s matracemi, takže to nemusíte řešit

Re: Postele z masivu 23 Led 2017 14:51

Co se týče kvalitních postelových matrací, mohl bych vám doporučit tenhle obchod, kde mívají často slevy a akce. Kromě toho tam mají taky kuchyňské a koupelnové vybavení!
Poslední Úprava: 23 Led 2017 14:51 od Dinael.

Re: Postele z masivu 23 Led 2017 15:17

Trochu skrytá reklama, ne?

Re: Postele z masivu 30 Led 2017 15:25

• SimonaTutlochová
Zdravím, můj názor na postele z lamina není zrovna nejlepší - postele z lamina jsem měla dvě (ano mohla jsem se poučit už při první) a nevydrželi déle než dva roky. Teď mám masivní (konkrétně z idea-nabytek) už třetí rok, a stále nevrže

Re: Postele z masivu 28 Úno 2017 13:56

• robertonek
taky pokukuji po posteli na míru, ale z masivu? Není to drahé? Já bych chtěl no něco, ale na webech co to dělají www.truhlarstvi-marecek.cz/produkty/interier/postele-na-miru nemají tam ceny. Budu asi muset napsat. Podle mě to udělají i v jiném provedení jak masiv.

Re: Postele z masivu 02 Dub 2017 22:01

Já si s přítelem koupila postel ze sconta a jsme spokojení jak s kvalitou tak jeji cenou.

Re: Postele z masivu 10 Dub 2017 21:09

• Mirek Hájek
Ahoj, já bych chtěl manželce udělat radost a koupit ji nějakou pěknou sestavu ložnice, jako překvapení, ale nevím jakou, není tu nějaká žena, co má doma pěknou ložnici?

Re: Postele z masivu 11 Dub 2017 14:59

• Lucka Nováková
A jaky styl ložnice? moderní? starý? rustikální?

Re: Postele z masivu 02 Čer 2017 10:32

Na posteli preci moc nezalezi, je to pouze doplnek, jde hlavne predevsim o matraci.

Re: Postele z masivu 02 Čer 2017 10:32

Na posteli preci moc nezalezi, je to pouze doplnek, jde hlavne predevsim o matraci.

Re: Postele z masivu 12 Dub 2017 17:20

• Mirek Hájek
No nejlépe bych chtěl rustikální ložnici, ale to je docela drahý nábytek, nebo jsem alespoň ještě neviděl rustikální ložnici za dobrou cenu

Re: Postele z masivu 13 Dub 2017 22:01

• Petr Nováček
Levné rustikální ložnice mají v aldo-nábytku, také ji od nich máme, vypadá velice dobře a hlavně je kvalitně vyrobená

Re: Postele z masivu 17 Kvě 2017 15:56

• krtek
Nevím co by na posteli z masivu mělo být špatného. My máme v ložnici tuhle a 10 000 mi nepřijde zas tak moc. Navíc je na ni vidět že je fakt kvalitní a dobře udělaná. Takže doporučuji.

Re: Postele z masivu 30 Kvě 2017 21:52

Postel z masivu je dobra, ale zalezi jaka je na ni matrace..

Re: Postele z masivu 02 Čer 2017 10:58

Dovolím si nesouhlsait s názorem. Už jste spala na posteli která vrzala, nebo která byla konstrukčně tak poddimenzovaná, že pod uživatelem praskla? Jsem z oboru a za 20let praxe jsem se již setkal s podobnými případy. Takže, na matraci záleží především, ale na posteli také spíte...
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(625912de33)
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Kterou verzi časopisu preferujete?

74.1 %
25.9 %