Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Odpovědět k Tématu: dětský nábytek z masivu - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

dětský nábytek z masivu
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: dětský nábytek z masivu

Re: dětský nábytek z masivu 25 Led 2015 19:03

Ahoj, hezky nabytek sezenes od firmy Aksamite nabytek mame doma skoro vsechen nabytek od teto firmy a nemohu si ho vynachvalit jsem s nim nad miru spokojena

Re: dětský nábytek z masivu 06 Úno 2015 13:17

• AlenaKlapová
Nad tím taky kolikrát důmám....Když člověk něco hledá, na něco se ptá, hledá doporučení na nějáké zboží, proč se prostě ty odkazy mažou ? Já pak sama něco hledám a nic nedohledám.
No každopádně, mám velmi dobrou zkušenost s masivem, manžel doma nestrpí nic jiného. Milionaři nejsme tak jsme si koupili smrkoví masiv, cena za tu kvalitu super a nábytek je nádherný. Nakupovali jsme tady www.extra-nabytek.cz/

Re: dětský nábytek z masivu 15 Kvě 2016 09:16

• hanka.t
Doporučuji zkusit kouknout na obchod s nábytkem Supersektor. Mají obrovský výběr dětského nábytku i z masivu. Dětem jsme tam objednali v podstatě veškerý nábytek.

Re: dětský nábytek z masivu 30 Kvě 2016 11:05

Zdravím! S manželkou jsme před půl rokem uvažovali nad dřevěnou palandou pro naše dvě malé dcerky. Trochu jsme studovali materiály a ceny. Nejdřív jsme chtěli koupit dřevotřísku, potom jsme se rozhodli pro masiv smrku, ale nakonec jsme koupili palandu z borovice za celkem přijatelnou cenu a všichni jsme spokojení. Postel zatím nevrže ani jinak nechátrá, neodštipuje se. V dětském pokojíku vypadá moc hezky a připomíná mi moje dětství. Palandy mají podle mě zkrátka pořád něco do sebe a děti je milují. Kdyby měl někdo podobný názor a hledal obchod, tak zkuste například Dobrá Cena. Koupili jsme tam později i nový rošt k naší manželské posteli.

Re: dětský nábytek z masivu 02 Úno 2017 18:12

• René Novotný
Ahoj, myslíte, že má smysl dávat do dětského pokoje masiv?

Re: dětský nábytek z masivu 03 Dub 2017 23:10

Za me urcite ne, podle me je to zbytecne

Re: dětský nábytek z masivu 03 Úno 2017 19:34

• Daniel Vrcha
Určitě, masiv ti víc vydrží a hlavně v dnešní době už není tak razantní rozdíl v ceně mezi dřevotřískou a masivem Já jsem vybavil celý dům masivem a vypadá to velice dobře

Re: dětský nábytek z masivu 05 Úno 2017 11:09

• Romana Němcová
Také máme vybaven celý dům masivem, nakupovala jsem to na aldo-nábytku, naposledy jsem tam kupovala sestavy dětských pokojů

Re: dětský nábytek z masivu 19 Bře 2017 13:32

Negativa u masivu? Snad jen cena

Re: dětský nábytek z masivu 02 Čer 2017 10:36

Ano to je jasny cena, ale taky pozdeji jej zniceny od deti neprodas

Re: dětský nábytek z masivu 02 Dub 2017 22:02

za me bych volil klasicky nabytek.. protoze jej deti v prubehu let znici a je to skoda

Re: dětský nábytek z masivu 30 Kvě 2017 21:52

Detsky nabytek z masivu to bych nedelal. deti nabytek znici pokresli podrou a neznaji cenu teto veci takze pro me to je naprosta zbytecnost

Re: dětský nábytek z masivu 05 Říj 2017 21:17

• Pavlína Leikepová
Hezký den, to my zařizujeme byt tak nějak postupně. Každý měsíc tam přikoupíme bud nějakou drobnost nebo pořádný kus nábytku. Třeba v poslední době jsme si hodně oblíbili Jysk. Vždycky koukneme na Jysk leták a když nás tam něco zaujme, tak tam pro to vyrazíme. Pak to aspoň nevypadá tak nákladně a člověk nemá výčitky, že furt utrácí
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(7694221534)
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Kterou verzi časopisu preferujete?

74.5 %