Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Odpovědět k Tématu: Luxusní nábytek - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Luxusní nábytek

Re: Luxusní nábytek 13 Lis 2014 22:34

Souhlasím s prvním příspěvkem, dřevo je jedinečné a trvanlivé. Žádná imitace jej nenahradí. Pokud budete studovat dřevěný nábytek podrobněji, zjistíte že nejkvalitnější je ten dubový. Koukala jsem po netu a tohle mne zaujalo: www.dubovy-nabytek.cz

Re: Luxusní nábytek 19 Pro 2014 13:51

Co tohle ? Luxusní nábytek za dobré ceny. soho-ic.cz/obchody/aksamite-nabytek/

Re: Luxusní nábytek 07 Bře 2015 19:57

Ahoj,
já osobně považuji za luxusní nábytek kombinaci nerezu a látky nebo dřeva a látky.
Masivní nábytek je hezký, když se umí použít a použít v interiéru.
Ahoj Blanka K.

Re: Luxusní nábytek 01 Dub 2015 15:39

• Lumir
Pokud bych volil nábytek do srubu, určitě by to měl být přírodní materiál. Luxusní nábytek je široký pojem a ne každý obchod dokáže nabídnout očekávanou kvalitu. Při nákupu bych si rád nábytek také prohlédl ve skutečnosti, proto mne zaujala nabídka na www.nejlepsi-nabytek.cz. Konkrétně například obvývací sestavy z masivu

Re: Luxusní nábytek 10 Dub 2015 20:16

Mě se moc líbí tyto sedačky a postele z této stránky www.nasedacky.sk/ , jen je škoda, že jsou kožené. Ale luxusní může být i toto www.saloncardinal.com/galerie-nabytek

Re: Luxusní nábytek 19 Kvě 2015 22:57

• Kačka
Já za luxusní nábytek považuji kousek, který nevidím v každé domácnosti, je kvalitně a hezky zpracovaný, stylový a nemusí nutně stát ani majlant. Naposledy jsem natrefila na tento kousek a všichni mi ho závidí www.vysnenynabytek.cz/Lenoska-d11.htm . Je to prostě stylovka

Re: Luxusní nábytek 28 Kvě 2015 11:17

• NikolM
Já se zakoukala do <a href="www.nejlepsi-nabytek.cz/kozene-sedaci-soupravy">luxusních kožených sedaček</a> v jedné prodejně a nakonec je našla i na webu. Teď už jen šetři

Re: Luxusní nábytek 07 Srp 2015 16:40

• VašekVáša
Souhlasím s tebou Lucko, jak říkal Steve Jobs “Design není jen to, jak nějaká věc vypadá a jaký vzbuzuje pocit. Design je to, jak ta věc funguje.” Mě se třeba moc líbí tenhle konferenční stolek z masivu

Re: Luxusní nábytek 13 Říj 2015 22:10

Pěkný: kombinace kvality a designu je bezpochyby definici luxusu - funkce a forma...

Re: Luxusní nábytek 14 Srp 2015 14:20

super inspirace!

Re: Luxusní nábytek 13 Říj 2015 21:53

• Kamila S.
Podle mě jde určitě o desing. Já za luxusní nábytek považuji třeba ratanový nábytek. Prostě něco ve stylu křesílek na tvé fotce. Pořídila jsem si ho skoro všude. A když přijdu k někomu na návštěvu a on má třeba takovou sedací soupravu: www.nabytek-ratan.cz/ratan-umely/65-umely-ratan-blizzard.html tak to na mě působí mnohem luxusněji, než třeba nábytek z masivu.

Re: Luxusní nábytek 13 Říj 2015 22:06

Umělý ratan je spíše kýč než luxus, prakticky a vhodny tak maximálně na terasu

Re: Luxusní nábytek 14 Říj 2015 15:53

Já preferuji dřevo. Takže pěkný masivní nábytek. Ale důležité je celkové pojetí interiéru, aby to ladilo a nebylo přeplácané.
Fakt je, že na terasu se mi taky líbí ten vyplétaný ratan...

Re: Luxusní nábytek 06 Led 2016 00:34

Objevila jsem krásné komody a kabinety. Prý nábytek z Holandska..
www.aaahome.cz/kategorie/komody-a-kabinety

Třeba se někomu budou líbit.
Pěkný den
Petra Krchová

Re: Luxusní nábytek 11 Úno 2017 18:58

• Karla
Dobrý den, už od dětství mám sen o krásné rustikální ložnici, konečně nadešel čas, že mám vlastní dům, a tak se ptám zda má někdo zkušenost s firmou, která dodává, nebo vyrábí rustikální nábytek?

Re: Luxusní nábytek 14 Úno 2017 16:04

• Martin8
Pokud chcete opravdu kvalitní rustikální nábytek, tak určitě doporučuji podívat se na firmu aldo-nábytek, máme od nich zařízenou ložnici rustikálním nábytkem, a vypadá to opravdu luxusně

Re: Luxusní nábytek 18 Úno 2017 19:16

• Karla
Opravdu tam mají pěkný nábytek díky za radu

Re: Luxusní nábytek 20 Úno 2017 18:31

• Marcela Myšková
Chtěla bych koupit do dětských pokojů kvalitní a pěkný nábytek, nejvíce se mi líbí, když je postel zakopmonovaná se skříněmi a tak

Re: Luxusní nábytek 21 Úno 2017 22:03

• Patrik Pluskal
Tak pak doporučuji mrknout se na obchod aldo-nábytek, mají dobře řešené sestavy dětských pokojů

Re: Luxusní nábytek 22 Úno 2017 20:59

• Marcela Myšková
Super díky za tip, opravdu krásné zboží mají -

Re: Luxusní nábytek 30 Kvě 2017 21:53

Luxusni nabytek do obyvaku a kuchyne ano jelikoz ji vsichni uvidi ale do detskeho pokoje a tady tech krajovych pokoju bych zvolil normalni

Re: Luxusní nábytek 02 Lis 2017 19:27

• Pavlína Hutková
Ahoj, podle mě nábytek dělá luxusní materiál, ze kterého je vyroben, a taky pěkný a originální design. Určitě podle mě ale není nic špatné na tom, když si koupíte nábytek v běžných obchodech. My to třeba máme kus od kusu, když někde vidíme, co se nám líbí a co ladí se zbytkem místnosti, tak to zkrátka koupíme (pokud to není vyloženě na odpis). Třeba dneska jsme si koupili pár doplňků v Jysku, kde teď mají velké slevy. Doporučuji mrknout na Jysk leták

Re: Luxusní nábytek 06 Úno 2018 08:46

• Melisa
kvalitní nábytek je masivní nábytek...například takový dub, to je luxus...nám se moc osvědčil dubový masivní nábytek od Mirka..dají se tam sehnat i cenově dostupné luxusní kousky, vhodné v podstatě do každé místnosti..
www.nabytekmirek.cz/53-dubovy-nabytek
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(65c854f78d)
Spočítejte prosím
tento příklad:
+ 9 + [sedm] =

Partneři projektu

• Banner
  • Banner