Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Odpovědět k Tématu: Krb v domě - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Krb v domě

Re: Krb v domě 14 Kvě 2016 01:05

• Tom88569

Re: Krb v domě 24 Srp 2017 20:15

• Kanon123
Našim hlavním topením je krbová vložka a topíme hlavně brikety. Vynikající výhřevnost, to se musí nechat. Jsem zvědav, jaká bude letos zima.

Re: Krb v domě 15 Říj 2017 20:36

• Linda Večeřová
Dobrý den, prosím o radu... S manželem vybíráme krboou vložku Bohužel jsme v tomto ohledu úplný neználci... Na co se při výběru zaměřit? A jakou firmu doporučíte?

Re: Krb v domě 01 Lis 2017 13:17

• René8
Já bych potřeboval krbovou vložku, která by měla co největší možné prosklení, ale zároveň co nejmenší výtopnost, nevíte?

Re: Krb v domě 05 Lis 2017 19:56

• Marek Kolek
Toto dokáže udělat teplovzdušná krbová vložka od www.krby-bef.cz/cz/katalog-produktu/krbove-vlozky-teplovodni

Re: Krb v domě 06 Lis 2017 16:34

• René8
Mají někde prodejnu? to vypadá hodně dobře

Re: Krb v domě 07 Lis 2017 17:08

• Marek Kolek
Jsou to výrobci, ale na stránkách mají síť prodejen www.krby-bef.cz/cz/autorizovani-prodejci/evropa/cesko

Re: Krb v domě 09 Lis 2017 12:47

• Essterka
prosím vás... bydlím na bytě a chtěla bych krb... myslíte si že je to nereálné řešení? koukala jsem se i po jiných variantách, ale nic moc jsem nenašla... nemusím mít ani klasický krb... prostě něco tomu podobné, klidně jenom aby to nebylo moc finančně náročné

Re: Krb v domě 14 Lis 2017 11:15

• Luboshh
jasně že to má řešení!!! všechno má řešení ) ono jenom teda asi nejlepší variantou je biokrb ten se tak nějak hodí pěkně do bytu... koukni se na internetu a uvidíš na co narazíš
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(3fbb6e9fde)

Partneři projektu

• Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner