Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Odpovědět k Tématu: Re: Dřevostavba ano či ne? - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Re: Dřevostavba ano či ne?

Re: Dřevostavba ano či ne? 27 Lis 2016 11:03

• Jožka
Jenom pozitivní reakce asi nenajdeš, ale když si prolítneš pár posledních příspěvků tady, tak máš i na výběr.

Re: Dřevostavba ano či ne? 27 Lis 2016 11:03

• Michal Zeman
To je nejaka divna firma... stavi z cihel i ze dreva, zadne reference na webu nema, podel obchodniho rejstirku zalozena loni - a vy uz bydlite? A kdy jste staveli prosimvas a co? A co myslite temi "jakymikoliv podvody?"

Re: Dřevostavba ano či ne? 27 Lis 2016 11:07

• Jožka
Tak koukám, že není chyba u mě

Re: Dřevostavba ano či ne? 27 Lis 2016 11:05

• Jožka
Mám pocit, že dělám něco špatně, vesele reaguji na příspěvky a teď vidím, že všechny mé reakce, jsou na nové stránce a ne pod komentářem na který jsem chtěl reagovat. Takže pokud jsem udělal něco špatně tak se omlouvám adminovi. Pokud ne, tak prosím o nápravu. Děkuji

Re: Dřevostavba ano či ne? 28 Lis 2016 08:04

Zdravím, používal jste při diskuzi tlačítko "Odpovědět na tento příspěvek"? Pokud ano, měly by se příspěvky zobrazit vždy v aktuálním vláknu...

Re: Dřevostavba ano či ne? 28 Lis 2016 08:05

Jako třeba teď... Pokud jste použil tlačítko "Odpovědět k tématu", zobrazí se příspěvek jako začátek nového vlákna

Re: Dřevostavba ano či ne? 06 Pro 2016 10:49

• Jožka
Vždy jsem používal "Odpovědět na tento příspěvek". Jendou to vyšlo párkrát ne. Snad jsem tu neudělal moc chaos...

Re: Dřevostavba ano či ne? 16 Pro 2016 21:26

• Renata1234
Strašně se nám tato cesta bydlení zamlouvá. Těším se až to jednou podnikneme konečně dřevostavba je super!

Re: Dřevostavba ano či ne? 20 Led 2017 20:54

• Lian1
Tak jsme dlooouho zvažovali nad dřevostavbou. Nakonec jsme zvolili právě dřevostavbu. A jsme rádi, že jsme nad tím moc neváhali. Spokojenost veliká. Nechali jsme si postavit od firmy (dřevostavby MY HOME).

Re: Dřevostavba ano či ne? 23 Led 2017 10:32

• Pavel Dobiáš
Když jste dlouho zvažovali dřevostavbu, co Vás nakonec přesvědčilo? Já se o to taky zajímám, tak bych chtěl vědět co rozhodlo. Děkuji

Re: Dřevostavba ano či ne? 23 Led 2017 10:37

• Pavel Dobiáš
No našetřit na pozemek, samotnou stavbu a vybavení to je snad nereálné... Pokud tedy nevyhrajete v loterii, nebo něco nezdědíte... Jinak, podle mě není špatné využít financování, které Vám nabízí stavební firma, se kterou budete stavět. Nevím jestli to mají všechny, ale ty co jsou tu diskutovány tak ano (Domy-oldar atd...)

Re: Dřevostavba ano či ne? 23 Led 2017 10:42

• Pavel Dobiáš
To mě taky zaujalo. Jak to myslíte, že uvidíte jejich práci? Stránky chápu, ale co reálná zkušenost? To Vám jako řeknou komu a kde stavěli a vy pak jdete zazvoníte a šmejdíte?

Re: Dřevostavba ano či ne? 24 Led 2017 11:09

• Haman
Je to jednoduché a jsou dvě možnosti. Ta první je mrknout se na obrázky: www.domy-oldar.cz/realizovane-stavby a ta druhá je osobně, po dohodě s jejich obchodními zástupci,

Re: Dřevostavba ano či ne? 20 Dub 2017 15:07

Určite som za drevostavbu: na jednej strane kvôli rýchlej stavbe a na druhej strane, kvôli dizajnu, vždy sa mi páčili drevostavby

Re: Dřevostavba ano či ne? 22 Čer 2017 09:52

• Jantík
Já jsem se také rozhodl pro dřevostavbu. Postavila nám ji firma dřevostavby my home.
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(5d0df23ff9)
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Kterou verzi časopisu preferujete?

74.4 %