Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Podlahy

Tisk
Centrální vysavač HUSKY: <small>Neviditelný pomocník pro váš dům</small>

Centrální vysavač HUSKY: Neviditelný pomocník pro váš dům

Lucie Němcová | Středa, 26. únor 2014 |

Pomocník , který vám pomůže s úklidem domácnosti, zbaví ji prachu, alergenů a vlhkosti. Přitom nepřekáží a neomezuje provoz domácnosti. To je centrální vysavač HUSKY s dvaceti pěti letou zárukou.

 

Dřevostavby jsou v současnosti oblíbeným typem moderních staveb, které si zaslouží prvotřídní vybavení. Centrální vysavače Husky mezi ně nepochybně patří.

Poskytují totiž skvělý poměr cena/výkon a uživatelům dopřávají maximální komfort. Do variabilních konstrukcí domů na bázi dřeva se navíc velmi snadno montují. Myšlenka instalace centrálních vysavačů do dřevostaveb vznikla v Kanadě a USA, kde se tyto domy těší největší oblibě a odkud kvalitní centrální vysavače Husky pocházejí.

Výhody centrálního vysávání

5Srdce systému tvoří silná jednotka umístěná v garáži či sklepě, s jednotlivými místnostmi je propojena trubním rozvodem, který ústí do elegantních vysavačových zásuvek. Do nich stačí zapojit hadici a úklid může začít. Při úklidu nemusíme přístroj přenášet, nehrozí narážení do nábytku či rohů stěn, manipulujeme jen s lehkou hadicí. Dalším pádným argumentem pro pořízení centrálního vysavače je odvod vysátého vzduchu mimo objekt. V místnosti díky tomu nedochází k víření prachu usazeného na záclonách a nábytku, jak je tomu u vysavačů příručních, což ocení nejen alergici. Centrální vysavač HUSKY dělá z vaše domova zdravější prostředí.

Centrální vysavač HUSKY – to je síla, odolnost, vytrvalost

34Dalším velkým plusem je vysoký výkon. Silné centrální vysavače HUSKY s robustním tělem jsou vybaveny průmyslovými motory s bypass technologií nezávislého chlazení, která zaručuje vysavači bezpečné fungování i při dlouhodobém provozu. Vzduch prochází účinným filtračním systémem vybaveným novou generací antibakteriální úpravy SILPURE. Ta využívá přirozené antibakteriální síly stříbra k zastavení růstu bakterií a zabraňuje šíření bakterií způsobujících zápach. Jedním z klíčových faktorů při rozhodování o značce centrálního vysavače by měla být poskytnutá záruka. Bezkonkurenčně nejdelší záruku získá zákazník s centrálním vysavačem HUSKY – 25 let. Právě odolná konstrukce průmyslových motorů umožnila poskytnout tuto unikátní záruku na celý přístroj. Za tuto dobu běžná domácnost vystřídá čtyři až pět příručních vysavačů s nepoměrně menším výkonem a komfortem užívání.

HUSKY má vodu rád

Odolnost centrálních vysavačů Husky dokládá i mimořádná možnost přímého sání mokrých nečistot. Modely Husky Pro 10 a Husky Pro 20 mají motory speciálně uzpůsobeny k mokrému úklidu, takže při vysávání není potřebné přiřazovat do oběhu externí separátory, jak je tomu běžné u jiných výrobců. Husky umí ale ještě víc. Modelová řada vysavačů Husky Pro 300-600 nabízí automatické splachování nečistot přímo do kanalizace. K vysavačům Husky Pro si můžete nechat zhotovit rozvod vody s čistící směsí Aqua Pro, která Vám umožní mytí podlah, šamponování čalouněného nábytku, mytí interiéru aut nebo vytírání s dezinfekčním prostředkem v okolí bazénů, saun či SPA.

Vše pro vaše pohodlí

1Úklid s centrálním vysavačem není jen maximálně účinný, ale i nesmírně pohodlný. Skvělým doplňkem systému centrálního 108 Centrální vysavač HUSKY Neviditelný pomocník pro váš dům Pomocník, který vám pomůže s úklidem domácnosti, zbaví ji prachu, alergenů a vlhkosti. Přitom nepřekáží a neomezuje provoz domácnosti. To je centrální vysavač HUSKY s 25letou zárukou. advertorial vysávání jsou hadice skryté ve zdi. Jak název napovídá, hadice je skryta v trubním rozvodu, na vysávání si uživatel vytahuje potřebnou délku, která může mít až 15 metrů. Při vysávání tedy nemusí manipulovat s celou délkou hadice, takže je úklid opravdu velmi snadný. Po dokončení vysávání stačí odjistit pojistku a hadice se podtlakem sama skryje v trubním vedení. Nemusíme řešit její skladování a také odpadá riziko jejího poškození při přenášení. Pozor, systém hadic skrytých ve zdi vyžaduje speciální instalaci trubního rozvodu, proto je nutné s pořízením hadic počítat již při návrhu. Silným argumentem pro pořízení centrálního vysavače je maximální míra uživatelského komfortu, kterou poskytuje. V tom mu pomáhá mimo hadice ve zdi i bohatá nabídka chytrých doplňků, se kterými se úklid stane doslova hrou. Skvělým doplňkem je VROOM, hadice o délce 5,5 nebo 7 metrů, která je připravená během tří vteřin a poradí si se suchými nečistotami v kuchyni, předsíni nebo koupelně. Po úklidu se navine do elegantního kompaktního boxu, který je umístěný v kuchyňské lince, šatní skříni nebo na speciálním držáku na stěně či stropu garáže nebo komory. Každá hospodyňka ocení i štěrbinovou zásuvku umístěnou těsně u podlahy, například v kuchyni nebo v předsíni. Ke štěrbině stačí namést nečistoty, přepnout nohou ovládání a tím aktivovat centrální vysavačovou jednotku, která se o nepořádek vmžiku postará. K centrálním vysavačům Husky může být štěrbina dodána v elegantním a velmi odolném celonerezovém provedení. Podobně jednoduše pracuje i speciální výsuvná lopatka pod pracovní deskou kuchyňské linky. Na lopatku stačí namést drobky třeba z nakrájeného chleba, zaklapnout a úklid je vyřešený – opět se o něj postará centrální vysavač...

HUSKY 20 let na trhu

Centrální vysavače HUSKY dodává na náš trh společnost Newag s.r.o., firma s více než 50% prodejním podílem a 34 000 realizacemi systémů centrálního vysávání. Newag s.r.o. je na trhu již více jak 20 let.

 Náklonnost k přirozeným materiálům a dřevu jsem objevila již při studiích architektury a šíření osvěty a inspirace z této oblasti mi dává velký smysl. Baví mě lidi motivovat k tomu, aby bydleli zdravě, komfortně a více či méně soběstačně.

Vaše komentáře (4)

Nejnovější články v kategorii “Podlahy a povrchy”

 • Suchou nebo mokrou

  Suchou nebo mokrou

  Ať už chcete položit dřevěnou podlahu, vinyl či dlažbu, neobejdete se bez vhodné roznášecí vrstvy, která leží mezi základovou deskou s izolací a vrstvou nášlapnou. Takzvanou hrubou…

 • Rustikální interiér dřevostavby: Nemíchejme Broumov s Bali

  Rustikální interiér dřevostavby: Nemíchejme Broumov s Bali

  Moderní rustikální styl je propojením starého s novým, krásného s praktickým a přírodního s umělým. Je to prostor pro vytvoření velmi osobitého stylu, ve kterém se zrcadlí respekt…

 • Dřevomateriály v interiéru: Jedinečnost masivu

  Dřevomateriály v interiéru: Jedinečnost masivu

  Ať už na podlaze, oknech, dveřích, nábytku nebo dekoracích, spolu se dřevem přinášíme do interiéru kus přírody. Můžeme mu vtisknout rétoriku, jež lahodí našemu stylu – syrovou a…

 • Masivní dřevěná dáma mezi podlahami

  Masivní dřevěná dáma mezi podlahami

  Mít doma pod ploskami nohou přírodní voňavé dřevo je lákavé. Není však dřevěná podlaha jako dřevěná podlaha. My se dnes podíváme na tu ryzí, z poctivých velkých vyfrézovaných…

Více článků »

Partneři projektu

 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner