Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Zajímavosti

Tisk
Dietrich's 3D CAD/CAM nyní také jako AutoCAD® aplikace!

Dietrich's 3D CAD/CAM nyní také jako AutoCAD® aplikace!

Dagmar Šimonová | Pátek, 02. srpen 2013 |

Po třech letech vývoje představila společnost Dietrich's AG na veletrhu LIGNA 2013 svůj známý 3D-CAD/CAM software pro dřevostavby jako výkonnou ARX aplikaci pro AutoCAD® společnosti Autodesk. Aplikace je po beta fázi na konci roku dostupná v 8 jazycích a od začátku disponuje stejným rozsahem funkcí jako Dietrich's verze 12, která byla na trh zavedena v předjaří 2013.

Compatible AutoCAD Logo 2014Pro uživatele AutoCAD® se díky vyspělému a osvědčenému software otevírá mnoho nových možností. Poprvé mohou tito uživatelé použít specifické funkce softwaru pro konstrukci dřevostaveb ve známém prostředí. Tím si uživatelé CAD softwaru ušetří časově náročné zapracování do principu fungování softwaru. Jednoduše začleněné zadávací vstupní masky a dialogová okna ze softwaru Dietrich's přitom pomohou k tomu, že i málo zkušení uživatelé budou moci použít speciální funkce softwaru pro konstrukci dřevostaveb rychle a produktivně.

Pravá 64 bit ARX aplikace

SC003Nová aplikace je kompatibilní s verzemi od AutoCAD® 2012 a pro maximální výkon je nabízena jako 64bitová varianta. Mohou být využity všechny známé koncepty obsluhy, kreslící funkce a nástroje, techniky vizualizace a výstupů ze softwaru AutoCAD®.

Použití aplikace se orientuje na výrobce dřevostaveb, architektonické, projekční a inženýrské kanceláře a na všechny, kteří již AutoCAD® používají. Ti mohou nyní svůj běžný a zažitý CAD rozšířit o profesionální a pro dřevostavby specifické funkce. V oblastech, kde se setkáváme převážně s uživateli AutoCAD® je to také navíc možnost najít kvalifikované pracovníky.

Uživatel se však může bez obav rozhodnout mezi aplikací a nezávislou verzí, neboť obě disponují stejným výkonem v oblasti dřevostaveb. Obě dvě používají základní technologii Dietrich's, čímž je zajištěn hladký a paralelní vývoj i do budoucnosti.

Dietrich's 3D CAD/CAM  - celosvětově nejrozšířenější standardní software pro konstrukce ze dřeva

249196 606666472677726 1091259029 nOd vynalezení tesařského softwaru zakladatelem firmy Josefem Dietrichem v roce 1982 se společnost Dietrich's AG upsala dřevařské branži. Stejně tak jako tehdy věří firma i dnes na tradici a technologii. Dietrich's Vám nabízí celosvětově nejrozšířenější softwarovou nabídku v oblasti dřevostaveb. Od projekce přes konstrukci až po zhotovení na CNC zařízení a obchodní vývoj obdržíte veškerá řešení od jednoho silného partnera. Moduly, asistenti pro opracování a pomocné funkce při zadávání umožní uživateli, aby se naladil na individuální požadavky projektu a způsob práce. Ve zkratce: stihnete více za méně času, produktivita roste. Moduly programu fungují jako skládačka a mohou být kombinovány. Náš software „roste" s Vámi, pokud svůj podnik anebo nabídku služeb zvětšujete. To zaručuje jistotu investice do budoucnosti.

 Za Dietrich's tým Ing. Josef Humhal, Ph.D.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Zajímavosti”

 • Tajemství japonských dřevostaveb

  Tajemství japonských dřevostaveb

  Historie japonského stavebnictví je úctyhodná. Však právě v zemi vycházejícího slunce stojí pravděpodobně nejstarší dřevostavba na světě. Konkrétně pagoda u buddhistického…

 • Nemusíte chodit do sauny! Ona může jít s vámi...

  Nemusíte chodit do sauny! Ona může jít s vámi...

  Vypravit se na prázdninové putování s obytným přívěsem či karavanem, to dokáže leckdo. S lehkou nadsázkou si ale za své auto můžete zapřáhnout i soukromou saunu a udělat si tak…

 • Modulární dům s názvem Kůlna postavíte jako lego

  Modulární dům s názvem Kůlna postavíte jako lego

  Kdo říká, že modulární domy nemohou nabídnout moderní design, uživatelský komfort a k tomu pěkný výhled? I s výrazně omezeným rozpočtem lze dát minimalistickému bydlení…

 • Komu chybí letní deštík?

  Komu chybí letní deštík?

  Suché léto s minimem srážek může romantickým duším způsobovat mnohá příkoří: komu by nechyběl letní deštík tiše bubnující na plechovou střechu chaty někde na samotě nebo…

Více článků »

Partneři projektu

 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner
 • Banner