Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Odpovědět k Tématu: S firmou i svépomocí - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: S firmou i svépomocí

Re: S firmou i svépomocí 27 Říj 2017 14:24

• Radko
však proč by ne, jestli na to máš peníze a máš vybráno tak hurá do toho taky jsme stavělli přes jednu firmu a bylo to v naprostém pořádku

Re: S firmou i svépomocí 06 Lis 2017 11:19

• Ivošš
tak jak to teda je? staví tady někdo? má někdo nějaké další zkušenosti? ať to není uplně diskuze o ničem... ono rady ohledně domů se vždycky hodí

Re: S firmou i svépomocí 13 Lis 2017 08:10

• lennys
pánové jak to tady čtu tu diskuzi, tak mi možná pomůžete.. chtěla bych domeček, chlap ještě o tom neví a ráda bych mu to řekla až budu vědět o někom kdo to postaví, na kolik to tak vyjde a tak... poradíte?

Re: S firmou i svépomocí 14 Lis 2017 09:59

• RonVin
ono hodně záleží kolik na to máte finančních prostředků... a taky jestli to má být klasická zděná budova nebo dřevostavba... v tom jsou docela základní rozdíly, já ti klidně rád pomůžu, jenom potřebuji trochu více informací

Re: S firmou i svépomocí 20 Lis 2017 08:23

• Lennys
finančně jsme na tom docela dost dobře to bych neřešila a neomeuovala bych se tím jinak jestli dřevostavba nebo to druhé, tak to je asi jedno. celkově bych ráda něco co je lepší a tak

Re: S firmou i svépomocí 22 Lis 2017 15:16

• RonVin
koukni se na www.thermohome.cz tam je to docela super rozdělené a uvidíš co vám vyhovuje víc... jako každé má své pro a proti tak kdby něco dej vědět a pomůžu ti

Re: S firmou i svépomocí 20 Lis 2017 19:52

• Pavel Řihák
NO je dobré si nejprve uvědomit, co člověk chce, pak zjistit možnosti a pokud nejsou peníze problém, pak ideálně stavět na klíč pod taktovkou technického dozoru

Re: S firmou i svépomocí 03 Pro 2017 23:44

• Karel6852
Mám za sebou stavbu svépomocí, a už bych do toho nikdy nešel, stálo mě to 4 roky života a peněž skoro stejně, jako kdybych si nechal postavit na klíč

Re: S firmou i svépomocí 05 Pro 2017 20:19

• Mojmír Drábek
Nesouhlasím, stavěli jsme svépomocí, dva roky pracovních víkendů a ušetřený cca milion korun. 5+1 s podkrovím nás vyšel na 1,8 mega a to máme dřevěné podlahy a stropy, tepelné čerpadlo, fotovoltaiku a jiné dražší veci oproti projektu. Stačí nekupovat to první, co Vám kdo nabídne, ale ptát se na slevy, akce a podobně... Samozřejmě svépomocí se rozumí, že si většinu udělám v rámci kamarádů a rodiny a hlavně sám.Pozvat si drahého řemeslníka umí každej P.S.: V ceně je i pozemek za 183 tisíc se sítěmi...

Re: S firmou i svépomocí 06 Pro 2017 10:29

• Karel6852
To je možné, ale pak musíte umět hodně věcí si udělat sám, a pořád jste na tom nechal dva roky víkendy.... jak říkám za mě už jedině stavba na klííč, o nic se nestarat a přijít do hotového

Re: S firmou i svépomocí 07 Pro 2017 08:17

• Ondricec
Já jsem si nechal postavit dům od www.domy-oldar.cz/katalog-domu mám 4+1 za 1,4 milionu na klíč

Re: S firmou i svépomocí 07 Pro 2017 17:35

• Mojmír Drábek
Tak to je zajímavé, že Oldar má na stránkách nejlevnější 4+1 na klíč za 2,2 a teď v akci za 1,89 mega (žádných 1,4 milionu jsem tam za stavbu na klíč nenašel) a to je užitná plocha 72 metrů čtverečných a bez základové desky Tak to se myslím nedá srovnat s 5+1 s podkrovím a 156 metrů užitných , základovou deskou a pozemkem se sítěmi svépomocí za 1,8 mega Dva roky pracovních víkendů nikoho nezabijou...

Re: S firmou i svépomocí 07 Pro 2017 17:42

• Mojmír Drábek
Ovšem , samozřejmě, mohl jste si domluvit cenu o půl mega nižší, to nikdo nikomu nebere. Ale když vidí tu cenu plovoucí podlahy, obkladů a dlažby 250 korum za metr, tak je mi leccos jasné, co se týká nízké ceny...

Re: S firmou i svépomocí 10 Pro 2017 18:21

• Ondricec
Bavím se o hrubé stavbě, mám domek Lenka podívejte se příště pořádně

Re: S firmou i svépomocí 10 Pro 2017 19:28

• Mojmír Drábek
Podívejte se příště pořádně Vy, hrubá stavba není dům na klíč

Re: S firmou i svépomocí 31 Led 2018 09:48

• Lucie Boubelová
Dobrý den,
dlouho jsme s přítelem zvažovali, zda postavíme zděný dům, nebo dřevostavbu. Okolí nás od dřevostaveb dost odrazovalo, nicméně firma SELLES EKODOMY s.r.o. nám naše obavy hned při první schůzce vyvrátila.
Materiály jsou i podle referencí opravdu kvalitní, stavby vydrží i několik desítek let a myslím, že se opravdu není čeho obávat. To, že dům ze dřeva shoří jako papír si teď už vážně díky zjištěným a ověřeným informacím nemyslím. Protože jsme s přítelem měli dokonce možnost navštívit vzorový dům a výrobnu, kde se panely našeho domečku chystaly, natolik nás to okouzlilo, že tuto společnost vřele doporučuji.

Skvělý a ochotný přístup, rychle a kvalitně odvedená práce, ve všem nám vyšli vstříc a navíc máme 30 let záruku, což hovoří za vše a pokud se taky rozhodujete zda klasiku nebo dřevostavbu, myslím, že po osobní schůzce s panem majitelem budete mít jasno Tolik za mě, ať se Vám všem bydlí stejně dobře, jako nám s přítelem

Re: S firmou i svépomocí 17 Kvě 2018 15:16

• Kateřina C.
Jestli i já můžu poreferovat, tak my jsme původně chtěli stavět rámovou dřevostavbu. Pak jsme dostali info o firmě z Brna, co navrhuje a realizuje domy z CLT panelů. Vůbec jsem něvěděla, co to znamená. Koukli jsme s manželem na jejich web a líbilo se nám to. I když nedůvěra ještě byla. Ale pánové z Futurami byli super. Vůbec netlačili na pilu, provedli nás už postaveným domem a já se do CLT zamilovala. Ta vůně dřeva a pocit v domě byl skvělý. No a teď už skoro dva roky bydlíme a já jsem pořád nadšená. Futurami tedy můžu jen doporučit, i když CLT asi nebude úplně pro každého
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(54b82390ef)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Soutěže a ankety

Partneři projektu

• Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner