Odpovědět k Tématu: S firmou i svépomocí - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: S firmou i svépomocí

Re: S firmou i svépomocí 29 Kvě 2017 11:34

• Karel22
to je pravda že člověk to má aspoň bez starostí a to je docela úleva pak, protože chodit do práce a ještě stavět domeček není zase tak jednoduché..

Re: S firmou i svépomocí 30 Kvě 2017 07:59

• František1
my jsme se ženou přesvědčení o tom, že chceme postavit domeček, jen teda se pokukujeme po internetu na nabídky a nic moc teda lidičky.. něco zajímavého nemáte?

Re: S firmou i svépomocí 31 Kvě 2017 08:25

• Ivošek
koukněte se na www.thermohome.cz ti jsou dosti dobří, snad si tam vybere, mají opravdu profi přístup a stavba šla dle plánů, takže idální

Re: S firmou i svépomocí 06 Čer 2017 10:46

• František1
díky moc!!! Koukal jsem se na jejich webovky a vůbec to nevypadá špatně, ještě bych si teda rád prohlédl nějaké recenze na ně a pak se rozhodnu jestli jim svěřím do rukou můj budoucí domeček, ale vypadají seriozně

Re: S firmou i svépomocí 08 Čer 2017 09:15

• Ivošek
mno já mám s nimi dobrou zkušenost, kdybych neměl tak ti to tady asi nenapíšu ne? tak to pořádně prostuduj a pak kdyžtak dej vědět kdyby bylo potřeba ještě něco poradit nebo tak

Re: S firmou i svépomocí 18 Čer 2017 20:28

• František1
koukal jsem se a studoval jsem a půjdu do toho, prostě si přes ně nechám postavit domeček a snad budu spkojený, teď ale přijde to nejhorší a to to, že si budu muset nějaký vybrat

Re: S firmou i svépomocí 18 Čer 2017 22:11

To je nějaká reklama?

Re: S firmou i svépomocí 18 Čer 2017 21:10

• Pavel Řihák
Dobrý den,
pokud mohu doporučit, pak uvažujte o technickém dozoru investora, oni to sice udělají na klíč, ale je potřeba je kontrolovat a hlídat, vše fotit a dělat průběžné zápisy.
Hezký den

Re: S firmou i svépomocí 26 Čer 2017 21:39

• Ladislavvv
taky bych si rád postavil domeček, jen se pořád nemůžu rozhodnout který plac si koupím... ono člověk se taky musí rozhlížet po penízkách, protože takový pozemek něco stojí...

Re: S firmou i svépomocí 01 Čec 2017 22:07

• Ivaan
to je pravda a pak taky ten domeček něco stojí, ale když si člověk vybere dobrou firmu nebo tak, tak to jde udělat i za pár kaček (v uvozovkách)

Re: S firmou i svépomocí 21 Čec 2017 20:26

• LIonKing
proto musíte vybírat dobře a s rozumem a mít všechno naplánované tak aby jste vyšli a byli maximálně spokojení, ono to tak není jednoduché psotavit domeček, nebo já mám teda takovou zkušenost...

Re: S firmou i svépomocí 23 Čec 2017 14:32

• Ladislavvv
však si na to snažím dávat pozor, tak uvidím jak to dopadne ale myslím, že bych mohl být spokojený už jenom to prostě všechno dohodnout a bude to, snad teda

Re: S firmou i svépomocí 27 Čec 2017 15:32

• LionKing
to jsem moc rád, tak pak dej vědět jak to všechno dopadlo, doufám že se ti bude bydlet hezky, ale to už hodně teď předbíhám

Re: S firmou i svépomocí 18 Srp 2017 11:45

• Ladislavvv
jasně!!! tak dávám info, domeček už jsme s ženou vybrali a teď už se jenom domlouvají poslední detaily a myslím, že se pomalu a jistě začne stavět, tak uvidíme, snad to bude v cajku

Re: S firmou i svépomocí 19 Srp 2017 21:46

• LIonKing
Jo???? tak to je dobře a který ten domeček jste nakonec vybrali? ono totiž je vždycky nejtěžší je fakt vybrat tak snad vám to bude vyhovovat a šup sem s tím, pochlub se !!!

Re: S firmou i svépomocí 25 Srp 2017 23:15

• Ladislavvv
my jsme se nakonec rozhodli pro tento domeček www.thermohome.cz/bara tak uvidíme jak to dopadne, ale snad dobře nebo jsme o tom přesvědčeni

Re: S firmou i svépomocí 28 Srp 2017 21:53

• LionKing
moc hezky tak snad to dopadne dobře a budete brzy bydlet, tak ať se daří a pak taky hezky bydlí

Re: S firmou i svépomocí 29 Srp 2017 07:05

• Ladislavvv
moc moc moc moc moc, děkuji raday mi pomohly a už snad budeme jenom bydlet a nebudeme muset nic jiného řešit

Re: S firmou i svépomocí 19 Zář 2017 18:15

• norbert
nevím teda, ale koukal jsem se na internetu na nějaké firmy a tak a přijde mi to všechno na jedno brdo a taky docela dost drahé, tak uvidím co a jak

Re: S firmou i svépomocí 21 Zář 2017 14:44

• LionKing
to teda musím nesouhlasit... je toho hodně na výběr, takže si myslím že si určitě vybereš... jen to chce prostě pořádně hledat a dlouho vybírat, aby člověk pak toho nelitovat...

Re: S firmou i svépomocí 23 Zář 2017 21:37

• norbert
koukám se a už nějaké tipy mám. jen si teda pořád nejsem jistý tou firmou, přes kterou to všechno zrealizuji... přece jenom to není jenom tak někoho vybrat

Re: S firmou i svépomocí 26 Zář 2017 18:09

• LIonKing
právě!!! a co pokročil jsi nějak s tím kdo to vám to teda postaví? máte už aspoň plány a vybraný domeček?

Re: S firmou i svépomocí 27 Zář 2017 15:50

• norbert
moc toho ještě nemáme nějak to trvá, teď jsme měli trochu jiné řešičky, ale už se k tomu dostáváme a snad to nějak během příštího měsíce vyřešíme, ale myslím že to bude ještě běh na dlouhou traŤ

Re: S firmou i svépomocí 16 Říj 2017 08:20

• LIonKing
chápu, jak má toho člověk dost, tak musí nejdřív vyřešit akutní věcičky a pak až jiné... a pokročil jsi nějak? nebo je to stále na bodu mrazu, ikdyž kdo ví, já jsem tady dlouho nebyl a časy se mění...

Re: S firmou i svépomocí 17 Říj 2017 11:55

• norbert
tak pokročili jsme tak, že vybíráme domy... jakože já bych měl už vybráno, ale žena dělá ofuky... takže čekám s čím příjde ona... mně se líbí tenhle domeček www.thermohome.cz/bara co myslíš, je v poho?

Re: S firmou i svépomocí 17 Říj 2017 12:15

Dobrý den jenom v rychlosti jsem na to mrknul a nechápu proč má být zděný o tolik dražší.

Re: S firmou i svépomocí 19 Říj 2017 14:03

• Tomááš
též jsme teď v rozhodování s rodinou jeslti si postavíme domek a přestěujeme se z bytu a nebo v něm zůstaneme... máte třeba nějaké rady nebo nějaké tipy? ohledně stavení a tak?

Re: S firmou i svépomocí 20 Říj 2017 10:15

• Red
POdívejte se na sekci Radíme tady na webu: www.drevoastavby.cz/vse-o-drevostavbach/jak-na-drevostavbu/radime

Re: S firmou i svépomocí 21 Říj 2017 10:04

Vzhledem k složitosti, technologické náročnosti a finanční zátěži bych nedoporučoval se pouštět do stavby svépomocí v jakémkoliv rozsahu. Dodělávky, malování, penetraci dřeva a barvení připouštím, ale stavbu bych vždy nechal na firmě, která mi za vše zodpovídá a bere zákonnou záruku!

Re: S firmou i svépomocí 23 Říj 2017 11:09

• Tomááš
taky si myslím, že kdybych to dělal sám a najímal lidi a tak... tak to bude na dlouho a zbytečně moc práce, tak to asi vyzkouším přes nějakou tu společnost, ale asi to bude dražší co?
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(9d3e32570c)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Akce / DřevoStavby

• FORUM DŘEVOSTAVBY 2019
    28. 11. 2019 - 29. 11. 2019
    / Kongresové centrum Jezerka, Ústupky 278, 538 07 Seč /
  • FOR PASIV 2020
    6. 2. 2020 - 8. 2. 2020
    / PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany /
  • FOR THERM 2020
    6. 2. 2020 - 8. 2. 2020
    / PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany /
  • FOR WOOD 2020
    6. 2. 2020 - 8. 2. 2020