Odpovědět k Tématu: Schodiště - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Schodiště

Re: Schodiště 17 Úno 2014 17:28

Na výrobu a instalaci mohu doporučit truhlare p. Vöröse z Velenic - Českolipsko.

Re: Schodiště 17 Úno 2014 17:33

Schodiště dřevěné, ale třeba dřevěné zábradlí, co máme v dome se mi nelíbí, nerez nebo sklo je hezčí. Samozřejmě ne do drevostavby.

Re: Schodiště 19 Lis 2014 21:12

• Patrik11111
Manželka domů taky vymýšlela miliony možných schodiští a nakonec jsme teda vybrali od firmy Empate točité z komu a stupínky jsou ze dřeva, jako řeknu Vám, že slušná kvalita a vynikajicí servis hlavně.

Re: Schodiště 24 Lis 2014 14:20

• MIchalPrk.1
Tuhle firmu taky docela znám, neobjednávli jsme si od ní schodiště, ale jen zábradlí jsme zrekonstrulovali, že jsme staré vyhodili a nové jsme koupili a spokojenost

Re: Schodiště 06 Úno 2015 11:54

]

Já bych šla do tohohle
Poslední Úprava: 06 Úno 2015 11:58 od kristynkaaa5.

Re: Schodiště 08 Bře 2015 22:12

Parada!! Mne bohuzel skluzavka vedle schodiste neprosla:-( podle me je to super njen pro deti

Re: Schodiště 16 Úno 2015 17:35

• Markétička
Už jsem o té firmě Empate četla, protože domů hledáme nějakého slušného výrobce schodišť. Chtěla bych hlavně ani šla nějaká ta prodloužená záruka. Hlavně teda také, aby cena na jaké se dohodneme byla opravdu tou cenou, protože jsem už četla, že jiná nejmenovaná firma naslibovala jak zalevno to udělá a nakonec se to vyšplhalo do hrozných částek. A také firmu, která aspoň nějaký ten rok už na trhu je. Myslíte, že teda to empate mé požadavky splńuje? Plus jaké schodiště a zábradlí jste si teda nechávali dělat?

Re: Schodiště 22 Úno 2015 21:38

• Patrik11111
Tak jak jsem už psal výš jestil sis všimla, tak kvalita je super. My jsme si nechali prodlužovat záruku, dá se to vyžádat, ale chce se na to poptat. A je pravda, že cena byla opravdu taková na jaké jsme se dohodli, toho se bát nemusíš. Jo a to Empate to je už firma, která je tu dýl, ale to si asi najdi na těch jejich stránkách. Takže si osobně myslím, že z těch 80% tahle firma tvé požadavky opravdu splňuje. Prostě pokud očekáváš kvalitní servis a super seriózní přístup, tak bych neváhal. Jinak doma máme přesně ten typ toho páteřového schodiště, jak je na těch stránkách empate.cz

Re: Schodiště 12 Dub 2015 16:47

Mate prosím někdo zkusenost se samonosnymi schody? Například tyto. www.schody-redecha.cz/galerie/samonosne-schody-11/71-vetknute-konzolove-schodiste-dub-olej-76

Re: Schodiště 17 Dub 2015 14:32

ty dubové schody jsou parádní

Re: Schodiště 18 Dub 2015 15:58

Můžete prosím vložit kontakt na turnovskeho truhlare? Děkuji
Poslední Úprava: 18 Dub 2015 15:58 od Estrada.

Re: Schodiště 02 Srp 2015 15:29

• Pepa.M
Dělalo nám nabídku více firem, ale vybral jsem SWN jsou to moraváci. Pak jsem čekal dvá měsíce než to vyrobí ale spokojenost je. Jinak k materiálu tak jsem jedině pro dřevo. Ten kov se mi do baráku nějak nelíbí. Zkuste a uvidíte www.swn-schody.cz

Re: Schodiště 15 Čer 2016 10:20

Pokud se můžu podělit o svou zkušenost, tak jsme zvažovali do naší chalupy celodřevěné schodiště. Problém byl ale v čekací době kolem 2 měsíců, což bylo pro nás nepřijatelné, chtěli jsme mít schody na léto již hotové, abychom tam mohli brát děti. Bránili sme se také schodům s kovovou konstrukcí, ale po zkušenostech známých s vrzajícími celodřevěnými schody sme nakonec přistoupili ke kombinaci kov+dřevo. Navíc nám schody po telefonické konzultaci poslali už následující den (stavebnicové schodiště). Namontoval nám je známý za jeden den, takže suma sumárum jsme měli schody vyřešené za 3-4 dny Jinak schody jsme brali odtud: www.schodyplus.cz/cs/schody-plus
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(6fce95ffaa)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

• Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop