Odpovědět k Tématu: Dřevo v koupelně - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

Dřevo v koupelně
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: Dřevo v koupelně

Re: Dřevo v koupelně 07 Led 2015 08:14

• Martin Martin
Dřevo dodá pocit tepla a pohodlí. Do koupelny bych spíše doporučil obklady, které dnes mají díky digitálnímu tisku reálný vzhled dřeva. Velmi důležité je používání kvalitní koupelnové chemie při výstavbě koupelny.
Bytový architekt Vám ukáže novou podobu koupelny ještě před samotnou realizací

________________________________________________________________________________
www.3d-interiery.cz

Koupelny, kuchyně, obývací pokoje, ložnice,dětské pokoje, kanceláře...
________________________________________________________________________________

Re: Dřevo v koupelně 09 Led 2015 09:48

Kdysi jsme ve francii bydleli v hotelu, kde bylo vše v koupelně dřevěné. Skoro jsme se tam báli sprchovat, ale za pár dní si zvykli a nikde nebyl vidět nějaký problém

Re: Dřevo v koupelně 06 Úno 2015 11:51

Proč ne, když je dobře "chráněné"

Re: Dřevo v koupelně 15 Dub 2015 08:25

dřevo je živá záležitost, prostě vlhkost nasákne a pak zase pustí je to spíš otázka ,,zažitých" věcí

Re: Dřevo v koupelně 22 Dub 2015 09:23

Masivní dřevěná podlaha v koupelně je celkem v pohodě. Tím, že je v koupelně se razantně snižuje riziko poškrábání (přeci jen se v koupelně nepoužívají těžké předměty, které by mohli upadnout, člověk se tam neobouvá atp.) Jediné co je třeba, je čas od času ji ošetřit kvalitním olejem.
Poslední Úprava: 22 Dub 2015 09:24 od Waafle. Důvod: Interpunkce

Re: Dřevo v koupelně 22 Dub 2015 10:46

Zdravím, trochu jste mě uklidnili s tím dřevem v koupelně. Budeme stavět roubenku a dvě stěny koupelny budou tedy masivní dřevo, ale ty další dvě budou zděné příčky...chci se vyhnout dlaždicím, nesnáším čištění spár...nemáte nápad jak to vyřešit??? Jakou máte kombinaci vy co máte v koupelnách masivní dřevo?? Díky za info:-)

Re: Dřevo v koupelně 11 Kvě 2015 13:21

• MartinP
V dnešní době existuje několik dlažeb i obkladů, které člověk pouhým okem od dřeva nerozezná. Díky tomu, že jsou dlažby a obklady kalibrované na přesný rozměr, můžete udělat půlmilimetrovou spáru a dlažba s motivem dřeva je k nerozeznání od přírodního dřeva. Navíc pod dlažbu není problém dát podlahové topení, dlažba neizoluje a již po 10ti minutách je v koupelně teplo. Inspirovat se můžete na stránkách www.ceramicaviviente.cz

Re: Dřevo v koupelně 04 Čer 2015 17:33

• Grafik
Pro inspiraci se můžete podívat na www.ceramicaviviente.cz či www.ekoupelny-sumperk.cz

Re: Dřevo v koupelně 04 Čer 2015 17:36

• Grafik
Místo dřeva raději velmi přesvědčivou dlažbu můžete se podívat na www.ceramicaviviente.cz či www.ekoupelny-sumperk.cz

Re: Dřevo v koupelně 14 Čec 2015 11:59

A pokud někdo již zakoupit toto okno http://luksusportal.pl/en/wnetrza-i-wyposazenie/prezentacje/oknoplast? znáte tuto značku?

Re: Dřevo v koupelně 29 Čec 2015 17:09

• Kareta89
O dřevo v koupelně se hlavně musíte pořád starat a hlídat ho. Vím to z vlastní zkušenosti. Naši taky chtěli něco "extra" a teď se o dřevo v koupelně musí starat skoro jako o dalšího mazlíčka k psovi. Možná jen špatné provedení, kdo ví. I tak bych sázela spíše na imitace. Za poslední dobu mě zaujala nabídka teto značky www.mbkeramika.cz/ . Tak jen doufám, že se brzo dostanu k rekonstrukci sama. A s "dřevěnou" podlahou vytřu naším oči.

Re: Dřevo v koupelně 23 Srp 2015 17:22

• Vadim
Máte asi na mysli tuto dřevěnou dlažbu www.bydleni.cz/clanek/Dlazba-jako-drevo
Jestli bych si to nechal udělat do koupelny nevím, ale v kuchyni jsem s ní spokojen. Shodou okolností nám to taky dělala mbkeramika, svět je malej

Re: Dřevo v koupelně 24 Zář 2015 17:34

• D.armilla
Jé, to vypadá zajímavě. Přesně to řešení, které jsme hledali. Kolik to přibližně stojí?

Re: Dřevo v koupelně 25 Srp 2015 20:21

dřevo umí vlhkost pohltit a potom ji plynule odevzdává proto pokud je obložení dobře odvětrané myslím že není problem dřevo umístit do koupelny ,ale nesmí se omezit jeho vlastnosti nátěrem který ho uzavře

Re: Dřevo v koupelně 18 Pro 2015 14:11

za sebe mám taky odkaz na zajímavý článek http://www.akoupelnyatopeni.cz/clanky/jak-vybrat-umyvadlo , který by vám mohl pomoct s výběrem umyvadla.

Re: Dřevo v koupelně 25 Čec 2016 09:30

• Honza Oblý
Dobrý den, dřevo v koupelně dnes již rozhodně není problém. Já osobně ho tam tedy nemám a ani dávat nebudu. Sice mám dřevo rád, ale osobně se dost bojím toho, že by dřevo po čase nabobtnalo, protože děti cákají vodu z vany všude. Pokud by jsme měli pouze sprchový box nebál bych se a dřevo bych do koupelny klidně instaloval. Takže každý by se měl koupelnu zařídit podle toho, jak to vyhovuje jemu a potřebám jeho rodiny.

Re: Dřevo v koupelně 31 Srp 2016 10:43

• Jakub Peterek
No za mě určitě dřevo. Dřevěná podlaha je naprosto nejkrásnější. Jen ale doporučuju nechat to na profesionálech. Třeba na TOOM interier. Rozhodně bych se do toho už nikdy nepouštěl sám. Takovou chybu jsem udělal jednou a už nikdy více.

Re: Dřevo v koupelně 12 Zář 2016 13:09

• Honza Oblý
No a to toom interier to je co za firmu? nikdy jsem o nich neslyšel. Jinak ale na jejich podlahy i celkově služby je docela dost pozitivních recenzí na netu, takže to asi nebude úplně marné.

Re: Dřevo v koupelně 29 Led 2017 15:58

• Radka8
Do koupelny bych asi dřevo nevolila, vlhko dost omezuje jeho životnost. My jsme zvolili obklady plastové, které jsme kupovali přes www.levna-koupelna.cz/, zkuste se podívat, jestli vás třeba něco nezaujme. Mají různé provedení, my jsme vybrali klasickou mozaiku, ale mají i imitaci dřeva. SNadno se to udržuje, což je velké plus

Re: Dřevo v koupelně 29 Led 2017 16:53

• Martinkaka
Hezký pokus o skrytou reklamu... Jinak hnus, proč si mám dávat do domu něco, co se tváří jako něco jiného? Plastové obklady které se tváří jako keramické? Dřevotřískovou pracovní desku do kuchyně, která se tváří jako mramorová? Lamino podlahu, která se tváří jako dřevěná??? Fakt chcete žít napořád v iluzi??? Proberte se...

Re: Dřevo v koupelně 06 Bře 2017 10:48

• Honzik21
My chceme do koupelny dávat masivní nábytek ze dřeva a celkově dřevěné doplňky, velmi mě například zaujal dizajn této koupelny ze Sika, na takový styl bychom chtěli něco udělat.

Re: Dřevo v koupelně 19 Bře 2017 13:46

Jaké dřevo mate konkrétně? Myslela jse ze vhodnější je exotické, to ale zase nejde dohromady s roubenkou...

Re: Dřevo v koupelně 18 Dub 2017 12:14

Díky za inspiraci

Re: Dřevo v koupelně 01 Kvě 2017 22:48

To ted leti drevo v koupelne. ale musi byt dane tam kde moc nebude voda cakat

Re: Dřevo v koupelně 10 Bře 2019 06:13

• Ilona_los
Pokud se vám to líbí tak nevidím problém. Zkuste to a uvidíte. Nám dělal koupelnu www.pwinterier.cz/ a na zdech máme klasické dlaždičky, ale máme dřevěné skříňky, které jsou z tvrdého dřeva, takže jim vlhkost v koupelně nevadí a zatím žádný problém nemáme.

Re: Dřevo v koupelně 07 Čer 2019 07:35

• Janinovaerika
Prosím poradíte mi někdo, zda se mohou natírat dlaždičky? bude na tom barva držet?

Re: Dřevo v koupelně 09 Čer 2019 20:03

• Blankaskodova
Když si koupíte speciální barvu na dlaždičky tak ano, je potřeba před nátěrem dlaždičky pořádně očistit, a odmastit.

Re: Dřevo v koupelně 10 Čer 2019 20:03

• Janinovaerika
To se přímo prodává? barva na dlaždičky? Kde bych to prosím mohla koupit?

Re: Dřevo v koupelně 15 Čer 2019 00:11

• Blankaskodova
Ano přesně tak, prodávají se speciální barvy na dlaždičky. Koupila jsem ji z eshopu svk-barvy, na dlaždičkách drží opravdu dobře.
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(9855d608b1)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Akce / DřevoStavby

• FORUM DŘEVOSTAVBY 2019
    28. 11. 2019 - 29. 11. 2019
    / Kongresové centrum Jezerka, Ústupky 278, 538 07 Seč /
  • FOR PASIV 2020
    6. 2. 2020 - 8. 2. 2020
    / PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany /
  • FOR THERM 2020
    6. 2. 2020 - 8. 2. 2020
    / PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany /
  • FOR WOOD 2020
    6. 2. 2020 - 8. 2. 2020