Na cestě za kvalitní dřevostavbou

Odpovědět k Tématu: Podlaha - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Podlaha

Podlaha 04 Srp 2013 11:37

Dobrý den,
zajímalo by mne jaké jsou dnes možnost v oblasti podlah eventuelně který druh je nejvíce vhodný pro dřevostavby.

Re: Podlaha 23 Srp 2013 12:40

• Egon
Dobrý den,

Vše potřebné o podlahach zejména vinylových naleznete na informacních stránkach společnosti supellex na www.vinylove-podlahy-supellex.cz třeba tam najdete inspiraci

Re: Podlaha 24 Srp 2013 12:54

Velice Vám děkuji

Re: Podlaha 26 Srp 2013 16:56

Do dřevostavby jedině dřevěnou podlahu a né nějakej chemickej vinyl

Re: Podlaha 27 Srp 2013 09:06

Souhlasím, do dřevostavby by se mělo dát jen dřevo ještě tak s kombinací kamene,ale kamenná podlaha by byla moc studená.

Re: Podlaha 15 Úno 2014 13:29

Jednoznačně drevo

Re: Podlaha 13 Dub 2015 10:46

Dobrý den, chápu vaši reakci. Budeme stavět roubenku a také jsme chtěli dřevěné podlahy, ale ty nejsou vhodné na podlahové vytápění....a dlažba je v létě zase moc studená....tak on ten vinyl má možná něco do sebe....ono totiž moc jiných možností není...ale pokud se mýlím tak mi klidně napište své nápady, budu ráda za každý tip:-)

Re: Podlaha 07 Led 2015 08:18

• Martin Martin
Keramický obklad reálného vzhledu dřeva je vhodný materiál. Dobře vede teplo při vytápění podlahovým topení.

Bytový architekt www.3d-interiery.cz navrhne a poradí se správným řešením.

Re: Podlaha 08 Bře 2015 14:17

Já bych možná dala parkety, dobře se udržují a mají vzhled dřeva nebo jsou přímo ze dřeva.

Re: Podlaha 26 Bře 2015 23:50

• Marta K
No asi bych zkusila i dlažbu imitující dřevo. Jak už zde zmiňovali, dokáže dobře vést teplo

Inspirovala jsem se zde www.mbkeramika.cz/o-nas/firemni-novinky/prirodni-material-nebo-imitace-poznejte-rozdil

Pokud máte někdo zkušenost tak sem s ní

Re: Podlaha 10 Dub 2015 19:33

Dřevo do dřevostavby je určitě dobrá volba, ale zase ta údržba. Myslím, že do dřevostavby by se hodila i korková podlaha:-)

Re: Podlaha 15 Dub 2015 08:21

je pravda, že dlažba se lépe udržuje, zvlášť máte-li zvířata s drápky nebo jste nešikovní jako já a neustále něco rozléváte

Re: Podlaha 15 Dub 2015 08:59

vinylová podlaha je také odolná vodě, stejně jako dlažba, snadno jí setřete a netrpí tím....tedy alespoň podle toho co jsem o vinylu četla....a korek je prý také celkem dobrý izolant, takže pokud máte podlahové vytápění není ideální....

Re: Podlaha 29 Kvě 2015 13:35

• Vanda
Já bych se přidala k dlažbě imitace dřeva,vypadá to fakt dobře,některé firmy dělají pokládku s minimálně viditelnou spárou a údržba super pokud máte pejska

Re: Podlaha 16 Čer 2015 18:52

• Isabella
To zní zajímavě,Vando můžete mi poradit které firmy to dělají? Děkuji za info

Re: Podlaha 20 Čer 2015 21:09

• Vanda
Máme dlažbu od firmy rivesti.cz , dělají i 3D návrh takže víte jak to bude zhruba vypadat,jsme moc spokojení.

Re: Podlaha 28 Čec 2015 16:49

Jsem také pro dřevo či vinyl. Ale jak už je zde zmíněno, musíte mít dobře rozmyšleno jaké vytápění budete v domečku mít S vinylem mám dobré zkušenosti.
Poslední Úprava: 28 Čec 2015 16:50 od kristynkaaa5.

Re: Podlaha 30 Srp 2015 10:30

Máme také podlahu ... a vám poradí, co koupit okno?Víte této značky http://luxusportal.pl/en/wnetrza-i-wyposazenie/prezentacje/oknoplast?
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(f4a639a071)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?