Na cestě za kvalitní dřevostavbou

Odpovědět k Tématu: Stavební pouzdro - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

Stavební pouzdro
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: Stavební pouzdro

Stavební pouzdro 14 Led 2015 20:17

dobrý den, s manželem jsme už na 90% rozhodnuti, že si na jaře necháme postavit rod. dům..právě dřevostavbu. Jen nás zajímala jedna věc, když bychom uvažovali o stavebním pouzdru, je to možné do této stavby? Moc se mi líbí to řešení a bezpečnost, proto bych je do domečku chtěla, ale raději se informuji. Děkuji J.

Re: Stavební pouzdro 25 Led 2015 17:09

• usuusu
dobrý den, nevím o tom úplně všechno, ale zrovna jsem se s tím setkala s takývými dveřmi u souseda. bydlí sice v paneláku, kde se to řeší teda sádrokartonem, ale prý to jde do všech typů staveb. mají takové dvojité se sklem. vypadá to supr a hlavně se mi zdá že je to bezpečné i když jsou v bytě děti, myslím při tom dojezdu je to takové pomalejší. dělá to prý nějaká firma z přerova.

Re: Stavební pouzdro 02 Úno 2015 19:20

Proč by posuvné dveře ve stavebním pouzdru nešlo instalovat do dřevostavby? Kdyby na tomto webu šlo vkládat fotky, inspiroval bych vás. Máme v přízemí v hale dvoje a nic lepšího si neumím představit. Aspoň je nezabouchne průvan. Ale ani je tak rychle neotevřete a nezavřete. Ve špajzu, kde jsme řešili nedostatek prostoru pro otvítání klasických dveří, jsme zvolili dřevěné skladací, ty sice při otevření uberou ze vstupního profilu, ale jsou elegantní a praktické. www.porta-dvere.cz/dvere_posuvne_alfa_beta.php

Re: Stavební pouzdro 18 Bře 2016 22:00

S provedením u sádrokartonu jsem se setkala s vypraskáváním spár na zdi. Možná ale bylo jen špatně provedeno.

Re: Stavební pouzdro 03 Říj 2016 21:29

• MartinkaBrázdová
Taky jsme řešili stavební pouzdro a posuvné dveře a nakonec jsme zvolili již zde někde doporučovanou firmu www.stavebni-pouzdro.cz . Výhoda je, že dojedou kamkoliv po ČR a přístup byl opravdu profesionální. Nemohu si na nic stěžovat, takže za mě určitě doporučuji
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(1fde544784)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?