Na cestě za kvalitní dřevostavbou

Odpovědět k Tématu: posuvné dveře do dřevostavby - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

posuvné dveře do dřevostavby
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: posuvné dveře do dřevostavby

posuvné dveře do dřevostavby 13 Dub 2015 19:52

ahoj, chtěla bych nové dveře do dřevěného domečku. asi bych zvolila posuvky, ale skleněné, částečně, ale aby nejezdily po zdi. jsou nějaké možnosti, nevíte někdo?díky

Re: posuvné dveře do dřevostavby 15 Dub 2015 08:22

to by mě také zajímalo, posuvné dveře ušetří spoustu místa

Re: posuvné dveře do dřevostavby 28 Čec 2015 16:53

Pokud vím, tak se dělají do takových závěsů, ale to vy tedy nechcete?
Pak se dělají do pouzdra - pro inspiraci www.eclisse-jap.cz/stavebni-pouzdra-jap-rozdeleni/?sa=X&ved=0CDwQ9QEwE2oVChMIov272Yn-xgIVShAsCh2r5g0j

Re: posuvné dveře do dřevostavby 31 Led 2016 10:08

• Petra Fulíková
Ahoj, ja bych urcite byt tebou kontaktovala primo nejakou odbornou firmu na posuvne dvere a zkonzultovala to s nimi. Co mohu doporucit, tak je firma www.stavebni-pouzdro.cz/ . Resila jsem take nestandartni vec, byli moc ochotni, probrali to se mnou, vymysleli reseni a posuvne dvere od nich jsou opravdu oproti ostatnim firmam co jsem kontaktovala jedny z nejlevnejsich a navic dovezou a instaluji zdarma.

Re: posuvné dveře do dřevostavby 31 Led 2016 18:52

Mrkněte třebas i tady:
www.ri-okna.cz/posuvne-dvere
Dělají posuvné dveře a nebo zdvižně posuvné, v plastu i v hliníku. Jde o to jaké rozměry máte

Re: posuvné dveře do dřevostavby 26 Úno 2016 14:25

Nejspíš hledáte dveře rámové. To jsou posuvné dveře, které jezdí po zdi nebo do pouzdra viz: www.svet-oken.cz/produkty/interierove-dvere/dvere-ramove.html

Re: posuvné dveře do dřevostavby 23 Bře 2016 22:06

• Kolibřík
Ale kdepak, pokud nechcete aby vám skleněné interierové dveře jezdili po zdi, kupte si tady

Re: posuvné dveře do dřevostavby 23 Bře 2016 22:07

• Kolibřík
uchycení do stropu
zase jsem byl rychlejší než jsem myslel... Osobně mám normálně u interierových dveřích pojezd na zeď, ale na stropě to bude asi u dveří to samé.

Re: posuvné dveře do dřevostavby 06 Dub 2016 17:12

• PavelHanak
Na posuvné dveře ať už klasické nebo skleněné by stačil obyčejný posuvný systém dveří, který najdete kdekoli na internetu. Osobně bych spíše volil elegantnější řešení a to dveře do pouzdra.

Re: posuvné dveře do dřevostavby 04 Čec 2016 11:13

My vyuzili firmy www.stavebni-pouzdro.cz/ kde ochotne poradi, nenabizi jen to nejdrazsi, proberou to s vami a doporuci dvere na zaklade vasich pozadavku. Komunikace + realizace naprosto perfektni.

Re: posuvné dveře do dřevostavby 13 Led 2017 01:14

stavební pouzdra od JAP jsou skvělá věc, mohu doporučit. Vypadá to velmi dobře, žádné předsazené kolejnice, ušetří to mnoho prostoru

Re: posuvné dveře do dřevostavby 21 Dub 2018 18:30

• StandaS
Být vámi, poradil bych se přímo s firmou, co tohle dělá. My třeba máme posuvné dveře od firmy ORSABAC a rozhodně bych doporučil. Podle toho, co popisujete, by vašim představám celkem odpovídaly.
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(f4a639a071)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?