Na cestě za kvalitní dřevostavbou

Odpovědět k Tématu: LED osvětlení - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

LED osvětlení
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: LED osvětlení

LED osvětlení 09 Pro 2015 16:08

Jelikož lidé, kteří si vybírají dřevostavby za svoje místo k životu, určitě rádi šetří životní prostředí (a svoji peněženku) a právě na to jsem se chtěl zeptat - Jaké máte zkušenosti s LED žárovkami? Jakou mají ty vaše životnost? Jste spokojeni s barvou a intenzitou světla? Já si chci právě nějaké pořídit (mám i vybraný shop - http://www.ledko.cz/ ale budu rád pokud mi někdo doporučí levnější alternativu. Děkuji všem za podnětné příspěvky

Re: LED osvětlení 05 Pro 2016 06:35

My používáme zatím pouze starý wolfrám Jo sice to je žluté světlo, za ele. nám zatím vrací, ale pořizovací cena je nízka.

Re: LED osvětlení 07 Zář 2017 17:10

Zdravím, Neviem, či je to ešte aktuálne, ale LED osvetlenie je úžasné. My máme v byte všetky žiarovky LED, namiesto klasických halogénových a nevieme si ich vynachváliť. 7x menšia spotreba, vydržia dlhšie, viac svetla. Paráda

Re: LED osvětlení 08 Kvě 2019 18:50

• Radka3
Vím že článek je starší, ale v dnešní době už se dají koupit LED žárovky které vypadají jako staré klasické retro žárovky a dá se dokonce vybrat i barva světla. Posledně jsme nakoupili do celého baráku osvětlení i žárovky na e-shopu www.osvetleni.com/ a jsme velmi spokojeni.

Re: LED osvětlení 19 Čer 2019 09:30

Musím říct, že jsem měl z LED osvětlení v minulosti trochu divný pocit, protože mi přišla barva světla divně bílá, ale došel jsem k tomu, že to musel být jen nezvyk. Před pár lety jsem pořídil vánoční LED osvětlení z My-hobby.cz a byl jsem s ním tak spokojený, že jsem cc před 2 roky koupil všechny žárovky do domu s LED technologií. Po nějaké době musím říct, že už bych rozhodně neměnil- krom jedné žárovky, která za tu dobu odešla všechny pořád svítí a na barvě světla LED diod je prefektní, že působí jako denní světlo, takže mám pocit, že se člověk dokonce i cítí plnější energie.
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(f4a639a071)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?