Na cestě za kvalitní dřevostavbou

Odpovědět k Tématu: Dřez do kuchyně - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

Dřez do kuchyně
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: Dřez do kuchyně

Dřez do kuchyně 14 Čer 2017 11:25

Dobrý den, vybírám si dřez do kuchyně a rád bych se dozvěděl jaký materiál je podle vás nejlepší. Řeším otázku odolnosti materiálu a jeho čištění, jelikož v kuchyni trávím hodně času. Nejvíce se mi zamlouvá tectonitový,ale ze svého okolí slýchám především o gratinových dřezech. Za případné odpovědi děkuji.

Re: Dřez do kuchyně 15 Čer 2017 16:14

Pokud jste se stále ještě nerozhodl, tak jsem před nedávnem narazil na jeden velmi inspirující článek, kde jsou popsány vlastnosti jednotlivých materiálů ze kterých se dřezy vyrábějí. Nepochybuji, že zde získáte několik cenných rad při volbě vhodného dřezu
Poslední Úprava: 15 Čer 2017 16:15 od Andreaska.

Re: Dřez do kuchyně 23 Čer 2017 12:17

• Lukys0102
Tak to bych tu pro tebe měl jeden článek Konkrétně tady
ano vím, že se tam mluví o rohových dřezech, ale princip je ten stejný, alespoň s hlediska materiálu.
Dle mých zkušeností je lepší si vzít granit, čistí se lépe, ale může popraskat, a na dřezu se mohou tvořit různé šmouhy...
Tak se na to kdyžtak podívej, snad to pomůže

Re: Dřez do kuchyně 31 Led 2018 23:10

• Marvin22
Poradili by ti v obchodě, ale je lepší získat nezávislý názor. Třeba bych mohl doporučit tento článek, který o tom dost dobře pojednává.

Re: Dřez do kuchyně 27 Dub 2018 09:24

• David Ferman
Po přečtení tohodle článku eshop-sinks.cz/content/40-moderni-drezy-cim-se-lisi-od-ostatnich jsem se ujistil že si budu kupovat tectonite dřez, když je lepší než granitový. Nemáte s tím nějaké zkušenosti?

Re: Dřez do kuchyně 13 Zář 2018 12:20

• n
ahoj, chtěl bych se zeptat na tectonitovy drez...nemáte ho někdo? nasel jsem ho tu a vzhledově se mi dost libi, jenže neznam ani nikho kdo ho ma, takze netusim jestli je dobrej i pro pouzivani, jakoze udrzba, cisteni atdddd...
nevíte někdo? dikes

Re: Dřez do kuchyně 09 Říj 2018 10:51

Zdravím, my jsme také vybírali, manželka na tom strávila asi 3 týdny, já pořád chtěl klasiku nerez ale ona trvala na granitu, nakonec jsem ustoupil a vzali jsme granitový a jsem spokojen, docela dobře se čistí a ani u nás tvrdší voda není problém, takže bych vzal do úvahy i granit, brali jsme z tohohle eshopu. Snad jsem aspoň trošku pomohl a nezapmotal moc hlavu navíc.o)

Re: Dřez do kuchyně 05 Lis 2018 14:36

• Roman Suchý
Máme doma tmavý granitový dřez je i po několika letech je ve výborném stavu, dobře se udržuje.

Re: Dřez do kuchyně 25 Úno 2019 13:59

• Jana D.
My jsme si nechali poradit primo od firmy, ktera nam realizovala kuchyni a nakonec jsme vybrali nerezovy, stara dobra klasika proste.

Re: Dřez do kuchyně 28 Bře 2019 13:41

My jsme si pořídili nakonec keramický dřez a musím říct, že po X nerezových je toto to nejlepší. Máme myčku na mytí nádobí a dřez na zeleninu , omývání atd ale stejně je tam nádobí. Po 2 letech žádné poškození nic. Nikdo to nijak nehlídá. Jen na co si dát pozor, aby se to pořádně zatáhlo, protože nerez krásně sedne na silikon ale keramika ho potřebuje více a nebo nám tam dával pán takovou hmotu no spíš to vypadalo jak taková černá fólie. Do toho to úplně sedlo a zatáhlo se to.
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(f4a639a071)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?