Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Odpovědět k Tématu: inspirace pro kuchyně - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: inspirace pro kuchyně

Re: inspirace pro kuchyně 23 Led 2018 23:01

• Olina G.
Pěkný den všem Pokud byste vybírali novou kuchyni, tak se doporučuji obrátit na kuchyňské studio Gabon Od nich jsme si nechali dělat celou kuchyň a byli jsme s nimi moc spokojení. Kuchyň vypadá úžasně a je na ní znát, že je kvalitní, a z praktického hlediska velmi dobře řešená.

Re: inspirace pro kuchyně 29 Led 2018 08:48

• Renek
Však jo, vyzkoušej to a uvidíš jestli se bude líbit, ale mohlo by a dopadlo to nějak nebo co???

Re: inspirace pro kuchyně 12 Úno 2018 10:11

• Lubko
Ale jo, koukal jsem se nějak na tom internetu ale stále nemám nic vybraného, tak už tento měsíc s tím musím hnout, nebo se nikam nedostanu a kuchyň nikdy nebude hotová

Re: inspirace pro kuchyně 21 Úno 2018 17:21

• Renek
Ale bude, uvidíš Koukni se na ty interiery4u.cz/ a uvidíš že když je oslovíš tak nebudeš litovat, stejně jako já )

Re: inspirace pro kuchyně 22 Úno 2018 13:15

• Lubko
Díky, koukal jsem se a zdají se být tím nejlepším řešením. četl jsem i recenze na googlu a docela to fakt vypadá slibně děkuji, tak snad to dopadne dobře

Re: inspirace pro kuchyně 26 Úno 2018 08:24

• Renek
Tak to je super a pokročil jsi nějak? už jsi je oslovil nebo stále jenom váháš a hledáš zavolej jim a uvidíš že nebudeš litovat )

Re: inspirace pro kuchyně 28 Úno 2018 08:45

• Lubko
Zatím je to všechno na domluvě s interiery4u.cz/ tak uvidím jak to dopadne ale zatím to vypadá dos slibně tak snad se brzy všechno domluví a kuchyně už bude hotoví )

Re: inspirace pro kuchyně 15 Úno 2018 13:44

• Alex75
Myslím že kuchyně má být zařízena nejen do krásy ale i logicky, například jsme plánovali malou kuchyňku a dali tam dřez nepřemýšleje o velikosti jeho odkapávače. Pak jsme ale narazili na tenhle článek, který nám tak trošku osvěžil myšlení - eshop-sinks.cz/content/38-jaky-drez-do-klasicke-kuchyne - doufám že pomůže i vám

Re: inspirace pro kuchyně 15 Úno 2018 21:05

• Olina G.
Ahoj všem, chci se zeptat, navrhovali jste si kuchyni sami, nebo jste si ji nechali udělat od nějaké firmy? Chystáme se na jaře předělávat tu naši a celkem nás zaujala brněnská firma Gabon, máte s ní někdo zkušenost? Dost se nám líbí, že mají speciální řešení pro paneláky

Re: inspirace pro kuchyně 05 Bře 2018 09:10

• Hansz
jak jsem to tady tak pročítal, tak máte docela zkušenosti s interiery4U. Mrkal jsem se na jejich webovky a služby a docela vypadají slibně. Tak jak jste s nimi pochodili???

Re: inspirace pro kuchyně 12 Bře 2018 12:08

• Jareček
zdravím vás tady v diskuzi. chci se vás zeptat na váš názor ohledně kuchyně na míru... přemýšlím s manželkou že do toho půjdeme, páč potřebujeme tu naši starou kuchyni už vyměnit. Jenom nemůžeme přijít na to co bude lepší. jaké máte tedy zkušenosti?

Re: inspirace pro kuchyně 22 Bře 2018 20:43

• Teodor
Má to smysl... jako fakt člověk ušetří místo a má to podle svých představ a ideálů. My jsme do kuchyně na míru investovali a stálo to za to, teda ještě stojí

Re: inspirace pro kuchyně 27 Bře 2018 21:05

• Marťas36
Zkuste se s manželkou podívat na interiery4u.cz/ manželce to doporučila kolegyně v práci a vyzkoušeli jsme to a jsme naprosto spokojení. Byli příjemní, rychlí a vytvořili to dle našich představ

Re: inspirace pro kuchyně 22 Dub 2018 22:32

• Teodor
no.. koukal jsem se na jejich stránky a vypadá to docela slibně tak uvidím jestli ještě na něco narazím nebo ne.. ale zatím teda u mě vedou a jak to mají prosím s cenou?

Re: inspirace pro kuchyně 24 Dub 2018 18:53

• Marťas36
s cenou je to prostě různé.. záleží na velikosti prostoru, náročnosti a tak.. jako my máme obrovskou kuchyni a stála nás se vším všudy 350 000 a pokročil jsi nějak?

Re: inspirace pro kuchyně 29 Dub 2018 22:01

• Teodor
Já nemám moc v plánu stavět velkou kuchyni... nemám na ni místo, takže to nebude taková suma jinak jsem teda oslovil firmu, tak uvidím jak to dopadne

Re: inspirace pro kuchyně 30 Dub 2018 09:24

• Marťas36
Jakou tu firmu jsi nakonec oslovil? Teda pokud to není zas tak moc tajné ať jsem v obraze a už se moc těším jak napíšeš jestli jsi spokojený nebo ne

Re: inspirace pro kuchyně 21 Kvě 2018 09:19

• Teodor
Já jsem si kuchyni kupoval, teda nechal vyrábět na míru skrz interiery4u.cz/ a jsem naprosto spokojený. Byli rychlí, spolehliví, příjemní, prostě vyšli mi ve všem vstříc a samo, že je kuchyně nádherná

Re: inspirace pro kuchyně 22 Kvě 2018 22:22

• Marťas36
V tom případě to asi vyzkouším a půjdu do toho, no uvidím jak se nakonec rozhodnu, ale rozhodně patří k top třem

Re: inspirace pro kuchyně 28 Kvě 2018 10:29

• Teodor
Chlape!! Tak jak to s tebou dopadlo? pořídil si kuchyni? Domluvil jsi něco? Nebo je to zatím na bodě mrazu to jsem teda zvědav jak jsi pořídil

Re: inspirace pro kuchyně 29 Kvě 2018 19:22

• Marťas36
Domlouval jsem se s těmi interiery4u tak uvidíme jak to dopadne. Další termín máme domluvený na pátek, tak pak se ozvu až budu vědět víc snad to bude brzo

Re: inspirace pro kuchyně 04 Čer 2018 14:27

• Teodor
Tak to vypadá docela dost dobře a slibně, nebo ne? Už máš něco domluvené? Jakože informuj mě, docela mě to zajímá když jsem ti tady tak pomáhal

Re: inspirace pro kuchyně 11 Čer 2018 11:28

• Marťas36
jo, tak jsem s nimi (interiery4u) domluvený a uvidíme jak to dopadne. Návrh mám a je dost krásný, tak uvidíme jak bude vypadat celkový výsledek, ale už se nemůžu dočkat jak to bude za mnou.

Re: inspirace pro kuchyně 18 Čer 2018 10:47

• Teodor
Takže jak? Pokročil jsi nějak? Máš to domluvené? jsem fakt zvědavý ale ono to zas tak dlouho trvat snad nebude, oni jsou šikovní, teda co vím a mám zkušenost já

Re: inspirace pro kuchyně 24 Čer 2018 23:00

• Marťas36
jo!!!! Mám to domluvene, už mám i návrh a vypadá dost dobře, tak jsem moc zvědav jaký bude výsledek, ale na ten si budu muset ještě chvilku počkat. Zatím teda dobrá zkušenost, co se teda týče domluvy a návrhu

Re: inspirace pro kuchyně 24 Bře 2018 12:08

• Čeněk
Zdravím, než se pustíte do rekonstrukce kuchyně, tak vám doporučuji, abyste si to všechno dobře propočítali a nejlíp si nechali i nějakou finanční rezervu na různé výdaje, se kterými byste třeba nepočítali. Já to tak neudělal a nebýt půjčky bez doložení příjmu, tak bych kuchyni asi ani nedokončil.

Re: inspirace pro kuchyně 25 Čer 2018 10:57

• Andjey
Ahoj, podle mě bude nejlepší, když se zeptáš přímo v bance. Já jsem třeba potřebovala půjčku na novou lednici, když se nám rozbila v dost nevhodnou chvíli, a kvůli leasingu mi ji nedali, takže jsem nakonec zvolila půjčku bez doložení příjmu, kterou jsem konkrétně našla přes tento srovnávač - https://finrada.cz/

Re: inspirace pro kuchyně 03 Čec 2018 08:50

• Daavid
lidičky, chci si s manželkou pořídit kuchyni na míru, ale moc nevíme koho v Praze oslovit. Jsme tady chviličku a moc se ještě neorientujeme, tak za každou radu budu moc rád

Re: inspirace pro kuchyně 05 Čec 2018 22:24

• Pavluš
a jak moc velkou chcete nebo kolik tak si můžete dovolit o té kuchyně investovat.. rád ti pomůžu, taky jsme si dělali doma kuchyni na míru

Re: inspirace pro kuchyně 08 Čec 2018 15:18

• Igoroš
máte někdo zkušenost s interiery4u.cz/ ? Docela jsem mrkal na jejich recenze a zní to docela pěkně, ale nevím.. docela se obávám že to bude komplikované a zbytečně na dlouho...
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(1d8135f825)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Soutěže a ankety

Partneři projektu

• Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner