Na cestě za kvalitní dřevostavbou

Odpovědět k Tématu: inspirace pro kuchyně - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: inspirace pro kuchyně

Re: inspirace pro kuchyně 18 Čec 2018 10:46

• Daavid
peníze moc neřešíme, jde nám hlavně o kvalitu a o spokojenost a tím že budeme mít asi specifičtější kuchyni, tak je mi jasné že to bude dražší... prostě jen nevíme na koho se obrátit aby to bylo kvalitní

Re: inspirace pro kuchyně 27 Srp 2018 11:28

• Jackues
a pochodili jste nějak s tou kuchyní na míru? nebo zatím se jenom koukáte a řešíte kde to asi tak bude nejlepší?

Re: inspirace pro kuchyně 29 Srp 2018 09:08

• Daavid
pár tipů máme, ale nechci to podcenit, tak se ještě ptám jestli někdo nemá nějaký tip na někoho v okolí prahy, někoho kdo by byl schopný udělat kvalitní kuchyni

Re: inspirace pro kuchyně 30 Srp 2018 09:14

• Jackues
zkus se teda mrknout na interiery4u.cz/ nám kuchyni dělali a bylo to naprosto boží!!! Byli rychlí s schopní... tak se koukni a uvidíš

Re: inspirace pro kuchyně 31 Srp 2018 08:57

• Daavid
v tom případě se mrknu a uvidím jestli budu s těmi interiery4u spokojený. na něco málo jsem se už koukal, ale chci to pořádně nastudovat ať vím co a jak

Re: inspirace pro kuchyně 24 Zář 2018 09:20

• Jackues
tak co? nastudoval jsi všechno potřebné a nutné? Pokročil jsi nějak? Nebo si se jen koukal a rozhodnutý ještě nejsi?

Re: inspirace pro kuchyně 25 Zář 2018 14:43

• Daavid
jo jo nastudoval jsem co sem mohl a dopadlo to tak že jsem oslovil ty interiery4u tak jsem moc zvědav jak to nakonec dopadne, ale doufám že dobře

Re: inspirace pro kuchyně 28 Zář 2018 20:31

• Jackues
já jsem s těmi interiery4u byl spokojený, tak myslím že bys taky mohl být tak pak kdyžtak dej vědět jak to dopadlo

Re: inspirace pro kuchyně 29 Zář 2018 12:34

• Daavid
Jasně že dám vědět, už se moc těším tento týden to máme dořešit tak jsem moc zvědavý a dám vědět neboj a ještě jednou moc díky!

Re: inspirace pro kuchyně 14 Říj 2018 20:45

• livvy
Já mohu za sebe a mého přítele doporučit tento obchod.
Díky němu máme velmi moderní a funkční kuchyň na míru. Vše nám dovezli zdarma. Tak si připadám jak v americkém filmu Taky ale záleží kolik jste ochotni investovat.

Re: inspirace pro kuchyně 14 Říj 2018 20:46

• livvy
Já mohu za sebe a mého přítele doporučit tento obchod. eshop-franke.cz/713-vestavne-spotrebice
www.eshop-franke.cz/713-vestavne-spotrebice
Díky němu máme velmi moderní a funkční kuchyň na míru. Vše nám dovezli zdarma. Tak si připadám jak v americkém filmu Taky ale záleží kolik jste ochotni investovat.

Re: inspirace pro kuchyně 27 Čer 2019 22:29

• Danielina
Máme obrovský prostor, kde chceme mít kuchyni. Jen mám problém, jakou firmu, protože chci aby ten prostor byl logicky využitý.
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(f4a639a071)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?