Sruby & roubenky
Průvodce na cestě
za kvalitní dřevostavbou

Odpovědět k Tématu: DŘEVOSTAVBY-KALČÍK - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: DŘEVOSTAVBY-KALČÍK

DŘEVOSTAVBY-KALČÍK 18 Zář 2012 20:09

Dobrý večer z vlastní zkušenosti Vás všechny varuji před firmou BUNGALOVY-DŘEVOSTAVBY KALČIK CITONICE okr.ZNOJMO.Žadnou stavbu co realizoval nepředal v termínu.

Re: DŘEVOSTAVBY-KALČÍK 15 Lis 2012 20:13

• Jája
Dobrý den,
zajímaly by mne nějaké podrobnosti ohledně vaší negativní spolupráce s panem Kalčíkem. Měla jsem tuto firmu v hledáčku na stavbu domu. Je pravda, že jsem žádné reference ani diskuse nemohla najít. Jediná je teď ta vaše.
Děkuji

Re: DŘEVOSTAVBY-KALČÍK 03 Úno 2018 12:15

• slavík
Dobrý den

když jsme ve Znojemském okrese,múže někdo doporučit RP Stavby s.r.o. ze Znojma?
děkuji

Re: DŘEVOSTAVBY-KALČÍK 16 Lis 2012 10:48

Pokud firma neodevzdala stavbu v určeném termínu a byla vina na její straně, tak je nutné využít právního zástupce, který po prostudování písemné smlouvy započne konat kroky proti firmě. Ve smlouvě by vždy měla být sjednána pokuta ve formě určitého procenta slev v případě nedodržení termínu. A pokud se na nedodržení termínu vážou i další problémy, jako je třeba plánovaná výpověď z nájemního bytu či ušlý zisk, tak máte na vše nárok od nekorektní firmy. Doporučujeme stavět pouze s prověřenou firmou - viz náš adresář.

Re: DŘEVOSTAVBY-KALČÍK 18 Dub 2013 00:55

• Michal Koryčan
Podvod s oknama na mě ušil. Okna měli být od Vekry, ještě s doplatkem 80.000 a pan Kalčík smlouvu zrušil a nechal okna vyrobit někde u truhláře...navíc ve špatné barvě. Více práce chce královsky zaplatit, účtuje nejdražší materiál který samozřejmě do domu nedá a místo toho tam dá to nejlevnější. Už to začínám řešit přes právníka. Suma sumárum to dělá nějakých 200.000,-!!!

Re: DŘEVOSTAVBY-KALČÍK 20 Dub 2013 11:57

Jak můžete bez předchozího důkladného prověření a doporučení vůbec oslovit takovou firmu? V dnešní době a dnešních možností. Osobně bych dala jedině na doporučení někoho. Jsem ze stavebnictví a bohužel není toto první ani poslední případ. Přeji úspěšné vyřešení všem
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(664d5e4eae)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Partneři projektu

• Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner