Odpovědět k Tématu: Venkovní obklady - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Venkovní obklady

Venkovní obklady 24 Led 2013 11:38

• Kamil S.
Tak z zima by mohla pomalu skončit. Na jaře se konečně pustíme do zateplení našeho domu. Zvolili jsme klasický polystyren 10cm a na krytí budou použity venkovní obklady twinson. Zatím se s firnou jedná dobře, byli se podívat na dům. Už teď se těším na další zimu až budou náklady za vytápění zase o něco menší

Re: Venkovní obklady 12 Úno 2013 18:03

• Martin K.
Ja sa celkom teším že mi príde vonkajšia dlažba Buchtal Piazza, budem spolu s bratom pokladať pred domom. Už teraz sa teším ako to bude luxusne vyzerať, lebo som nechcel kúpiť obyčajnú zámkovú dlažbu.

Re: Venkovní obklady 22 Úno 2013 14:49

• Adam
My se letos chystáme na zámkovou dlažbu. Už se nemůžu dočkat až to bude hotovo, prozatím návrh vypadá báječně.

Re: Venkovní obklady 23 Led 2014 14:07

• Katka Maroušková
Nemáte někdo zkušenosti s kamenným obkladem na fasádu? Máme zateplený barák polystyrenem, což by prý neměl být problém. Líbil by se nám tento kamenný obklad - pískovec. Je to dražší než ty cihlové pásky, ale vypadá to parádně.

Re: Venkovní obklady 24 Led 2014 07:07

Já si dovoluji tvrdit, že to "neklapone". Vemte si, jakou tloušťku má fasádní skořepina (se síťkou) na povrchu a jak je měkký polystyren...a Vy k tomu chcete přifařit kamernný obklad. Obklad by byl nestabilní i po přilepení (pokud již máte nabarvenou fasádu, tak to asi moc držet nebude). Ideální pod obklady je cementotřísková deska či nějaká podobná. Nepouštějte se do toho - za nějaký čas nad fasádou zapláčete

Re: Venkovní obklady 12 Dub 2014 09:49

• David Řepa
Dobrý den,

skutečně je pravda, že kamenné obklady mají dost vysokou hmotnost a při obkládání na zateplovací systém to může vyvolat řadu problémů.
Pokud hledáte alternativu přírodního kamene, pak Vám mohu doporučit Imitace přírodního kamene. Jedná se o betonové obklady, které mají výrazně nižší hmotnost, avšak krásný vzhled a vlastnosti kamene jsou zachovány. Můžete se inspirovat na našich stránkách.

Tyto obklady jsou běžně aplikovány na zateplovací systémy - pokud jsou tedy dodrženy jisté předepsané technologické postupy.

Pro Imitace kamene také hraje významnou roli jejich výrazně nižší pořizovací cena. Kdybyste chtěl zjistit ohledně tohoto řešení více informací, neváhejte mě kontaktovat.

Přeji hezký den

David Řepa

Re: Venkovní obklady 09 Zář 2015 16:17

• Františka
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s touto firmou? Moc se mi líbí jejich sortiment obkladů. . Nenašla jsem moc nikde reference.

Re: Venkovní obklady 09 Zář 2015 16:19

• Františka
Omlouvám se zapomněla jsem odkaz přiložit správně, tak ještě jednou

stonemarket.cz/

Re: Venkovní obklady 05 Říj 2015 11:55

• Terule
Dobrý den, my máme s manželem zkušenosti s Natural Stones. Kupovali jsme si od nich přírodní obklady k bazénu a nejen, že dobře drží, ale ani se na nich nijak neprojevuje vlhkost a nepraskají. Je to opravdu kvalita. Doporučovala jsem je i známým, kteří chtěli obložit krb do zimní zahrady a jsou s nimi také moc spokojení. Tak se zkuste podívat tam, určitě si vyberete.

Re: Venkovní obklady 19 Lis 2015 14:43

• Váha kamenného obkladu
Ahojte,
přemýšlíme nad kamenným obkladem koupelny, ale dočetla jsem se, že je kamenný obklad je těžký, třeba chceme tento travertin:
www.stonemania.cz/travertin/

udrží to sádrokarton i do výšky třeba dvou metrů ty obklady?

Děkuji
Jana

Re: Venkovní obklady 05 Zář 2017 10:36

• Kateřina97977
My jsme se s manželem rozhodli pro kamenné obklady, líbil se nám design kamene a chtěli jsme si ozvláštnit domácnost

Re: Venkovní obklady 05 Zář 2017 10:37

• Kateřina979777
My jsme se s manželem rozhodli pro kamenné obklady, líbil se nám design kamene a chtěli jsme si ozvláštnit domácnost

Re: Venkovní obklady 05 Zář 2017 10:40

• Martta
My jsme byli také velice spokojeni s kamennými obkladykamennými obklady.

Re: Venkovní obklady 21 Úno 2018 12:09

• Votja
Kamenné obklady jsem vždycky chtěl. Se stavbou domu jsem si tento sen splnil. Máme obloženou stěnu okolo vstupu. Vybrali jsme s manželkou obklady Wallstone. Kvalita je skvělá a po 5 letech vypadá obklad stále stejně.

Re: Venkovní obklady 30 Kvě 2019 11:16

Zdravím, my se rozhodujeme nad obkladovými pásky od Brispolu a nad kamenným obkladem. Ten kámen je takový divočejší, obkladové pásky zase střídmé, čistší, asi se nám tam hodí více - ALE podle čeho byste se ještě rozhodovali, krom ceny? Co například lépe zatepluje?

Re: Venkovní obklady 11 Čer 2019 16:59

• Pat
Pokud chcete zateplit a zároveň mít kamenný obklad koukněte na www.artstyl.cz , tam mají zateplovací obklady a jiné možnosti

Re: Venkovní obklady 01 Srp 2019 19:36

• simon88_88 fakt
doporučuju stonegallery.cz, moc ochotní a poradí, zrovna letos jsme od nich brali interiérové betonové obklady, ale dělají i do exteriérů pokud si dobře vzpomínám.

Re: Venkovní obklady 17 Lis 2019 17:16

• Michaelov
Je tu prosím někdo, kdo má zkušenosti s prodejem domu nebo bytu v Praze nebo jejím okolí prosím?

Re: Venkovní obklady 19 Lis 2019 09:38

• Volekvladimir
Narazil jsem při pátrání po slušné realitní kanceláří v Praze na realitní kancelář, která klientům před prodejem nabízí zálohu, a to až dva miliony korun.

Re: Venkovní obklady 20 Lis 2019 12:22

• Michaelov
Na kterou realitní kancelář jste narazil prosím? dva miliony? to mne opravdu zajímá, to by mi opravdu hodně pomohlo.

Re: Venkovní obklady 22 Lis 2019 19:12

• Volekvladimir
Ano přesně tak, realitní kancelář www. edoxreality.cz z Prahy nabízí klientům před prodejem zálohu, a to až ve výši dva miliony korun, podle toho, jakou cenu má prodávaná nemovitost.
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(f35fe53a3e)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
  • Banner

Akce / DřevoStavby

• FOR PASIV 2020
    6. 2. 2020 - 8. 2. 2020
    / PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany /
  • FOR THERM 2020
    6. 2. 2020 - 8. 2. 2020
  • FOR WOOD 2020
    6. 2. 2020 - 8. 2. 2020

Zobrazit kalendář »