Na cestě za kvalitní dřevostavbou

Odpovědět k Tématu: Zkušenosti se stavbou a bydlením od CERTIKO s.r.o. - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

Zkušenosti se stavbou a bydlením od CERTIKO s.r.o.
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: Zkušenosti se stavbou a bydlením od CERTIKO s.r.o.

Zkušenosti se stavbou a bydlením od CERTIKO s.r.o. 23 Dub 2014 11:48

Vídím, že je dost negativních zkušeností s neseriozními stavebními firmami. Těch pozitivních je opravdu málo, škoda, že se o nich neví. My máme sice obyč. typový RD od firmy CERTIKO s.r.o., bydlíme už nějakou dobu a jsme spokojení. Výstavba proběhla bez problémů, kvalita práce dle dohody a cena seděla na korunu. Po 1. zimě servis, když se ozveme s nějakým dotazem, vždycky poradí. Měli jsme levnější nabídku, ale dostali jsme doporučení od kolegy v práci a dnes nelitujeme!
Kdyby někdo potřeboval, pošlu emailem podrobnosti o jednání s firmou, termíny, fotky atd.

Re: Zkušenosti se stavbou a bydlením od CERTIKO s.r.o. 24 Dub 2014 10:35

Certiko doporucuji vsema deseti. My jsme meli sice trochu vetsi stavbu podle vlastniho projektu, ale jejich pristup byl velmi dobry a snazili se nam ve vsem vyjit vstric. Cenove byli o neco malo drazsi nez nejlevnejsi nabidka, ale nelituju, kvalita perfektni. Vse jsem resil primo s panem majitelem, bydlime dva roky a pokud budu nekdy stavet znovu, pujdu do toho s Certikem zase.

Re: Zkušenosti se stavbou a bydlením od CERTIKO s.r.o. 26 Kvě 2014 20:49

Z pozice obchodního zástupce společnosti TONDACH Česká republika s.r.o. mohu potvrdit, že s firmou CERTIKO s.r.o. úspěšně spolupracujeme již více než 10 let. V rámci naší obchodní spolupráce mám s nimi velmi dobré zkušenosti.
Také ze strany koncových zákazníků-stavebníků slýchám jen pozitivní reakce.
Mnoho staveb realizovaných touto firmou s pálenou krytinou TONDACH využíváme v našich propagačních materiálech.
Rozhodnutí stavět dům s firmou CERTIKO s.r.o. proto mohu jen doporučit.

Re: Zkušenosti se stavbou a bydlením od CERTIKO s.r.o. 12 Čer 2014 21:29

• PR Pepa
Hezká ukázka PR aktivity, jak se to dělalo před 3-4-ti lety (evidentně to někdo dělá i dnes) ala "s manželkou jsme si koupili plastová okna od firmy XY a jsme strašně spokojeni, můžeme jen doporučit..."

Re: Zkušenosti se stavbou a bydlením od CERTIKO s.r.o. 13 Bře 2015 06:54

Re: Zkušenosti se stavbou a bydlením od CERTIKO s.r.o. 03 Říj 2018 12:45

• Martinvyjedlak
Jakou máte zkušenost se stavební firmou? doporučíte mi dobrou firmu pro výstavbu našeho rodinného domu?

Re: Zkušenosti se stavbou a bydlením od CERTIKO s.r.o. 05 Říj 2018 11:45

• Tomáš Havlíček
Já mám opravdu velice dobrou zkušenost se stavební firmou www.domy-oldar.cz/ , která nám postavila naši dřevostavbu za 6 měsíců od vydání stavebního povolení.

Re: Zkušenosti se stavbou a bydlením od CERTIKO s.r.o. 06 Říj 2018 08:42

• Martinvyjedlak
Nevíte jak dlouho záruku dávají na skelet domu? a na ostatní práce?

Re: Zkušenosti se stavbou a bydlením od CERTIKO s.r.o. 08 Říj 2018 16:27

• Tomáš Havlíček
Na skelet domu dávají záruku 30 let, což si myslím, že je slušné, že si takhle stojí za svou prací a na ostatní práce mám ve smlouvě 36 měsíců.
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(7bab549c4f)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?