Odpovědět k Tématu: doporučtě firmu na dodání dřevostavby - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

doporučtě firmu na dodání dřevostavby
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: doporučtě firmu na dodání dřevostavby

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 21 Dub 2016 20:18

• BobTheBuilder
mohu doporučit firmu Dřevostavby Haná NED s.r.o. - viz. webovky: http://drevostavbyhana.cz

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 20 Led 2017 12:03

• Pepa190
Mohu jen souhlasit a také bych doporučil firmu Dřevostavby Haná www.drevostavbyhana.cz. Staví krásné a hlavně kvalitní dřevostavby.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 24 Dub 2016 19:33

• Jarek Plížil
To je asi na mě. Jelikož se nevyznám v materiálech tak to neposoudím. Ale jednotlivé fáze a platby šli přesně tak jak jsme se domlivily. Od přípravy projktu, skrze základovou desku až po stavbu samotného domu.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 19 Kvě 2016 18:16

zdravím, najde se někdo, kdo má zkušenosti s firmou "Holiday Pacific". Firma je v ADMD, ale zdá se mi taková jakoby méně "profláknutá", i když to může být pouze subjektivní pocit. Měli by stavět difůzně otevřené stavby systémem 2 by 4.
Dále by mě také zajímalo to samé o firmě "Kanadské sruby Tábor" - staví sruby, roubenky, montované domy.
Děkuji.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 22 Kvě 2016 16:37

• Libor23
Před třemy lety jsem si nechal postavit dřevostavbu na klíč od domy-oldar. Jelikož jsem se nesetkal s žádným problémem, tak si je troufnu doporučit.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 23 Kvě 2016 10:05

• Anče
tak to je slušná reklama nevím, ale všeobecně platí, co je až moc levné není to pravé..

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 23 Kvě 2016 13:42

Tak levné to asi bude také proto, že půjde o typový projekt, kde budou tato plastová okna, tato střešní krytina, tato fasáda, budou použity přesně tyto materiály, dům bude na ideálním a rovném pozemku atd..

Pokud by se ale jednalo o individuální projekt, tak se tam z cenou nemůže nikdo nacpat do nějakého standardu kvality. A to bude můj případ, kvalitní individuální projekt v systému 2by4 nebo montovaný a kvalitní konstrukce a materiály, to vše dodané do určitého stupně rozestavěnosti např. Za další si myslim, že nemá cenu utrácet třeba za drahou střešní krytinu, pokud se v podobné kvalitě, ale z jiného materiálu dá najít levnější, vše má zároveň své výhody a nevýhody. Proto jsem se také ptal konkrétně na "holiday pacific" a "kanadské sruby tábor", kdo s nimi už stavěl a jaké má zkušenosti.... obě mi vyhovují z hlediska skladby stěn difůzně otevřených a obě nabízejí individuální přístup, tak by mě zajímalo do jaké míry je tento individuální přístup realitou a jak jsou na tom s kvalitou a přístupem k projektům.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 21 Čer 2016 18:56

• Libor23
Jak píše Luke II, cena je opravdu závislá na náročnosti projektu... Když se u domy-oldar podíváte na katalog, jsou tam domy v ceně od 1,1mil (2+1) se slevovou akcí. Ale samozřejmě, že průměr prodeje může být úplně jinde…

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 24 Kvě 2016 13:30

• KatkaI
Dobrý den,
mohu se zeptat, kde máte dům postavený? Také uvažujeme o firmě Certifikované domy a dřevostavby a rádi bychom viděli již hotový postavený dům.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 25 Čer 2016 21:26

• Roman Hájek
Domy-oldar? A jak jste na ně přišel? Nějaké reference nebo doporučení?

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 21 Čec 2016 18:45

• Libor23
Doporučení jsem dostal od kolegy z práce, ale ještě jsem dost dlouho hledal informace právě na podobných forech.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 22 Čec 2016 13:46

Co Čech a stavitel, to odborník! Proč si nenecháte zpracovat nezávislý posudek oborovými odborníky, stavaři, dřevařskými inženýry nebo nezávislým certifikovaným ADMD, která Vám podá objektivní posudek ke konkrétní situaci a stavbě? Hodnocení "laika", které může být ovlivněno bezproblémovým chodem stavby, osobními sympatiemi nebo naopak atd., nebude nikdy objektivní, vzhledem k jedné stavbě prováděné s danou firmou. Vždy bych vsadil na odborný názor znalce, než na "objektivní" většinový názor diskusního fóra, pokud bych se rozhodoval o tak vážné věci, jakou je stavba vlastního domu, dřevostavba.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 25 Čec 2016 08:51

• Radim1
Naprostý souhlas. Díky za tenhle rozumný příspěvek.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 22 Srp 2016 00:38

• jiras1988
Dobrý den nemáte někdo zkušenosti se společnosti scandihaus sk ? Dyztak se někdo podívejte na jejich stránky a napište co si o tom myslíte děkuji. Mé se zdaj celkem fajn

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 27 Srp 2016 12:25

• Lida18
Dobrý den, rozhodně bych doporučila firmu, odkud máme domeček my, a tou je DDNK. Od nákupu až po samotné postavení nedošlo k žádným komplikacím, firma s námi aktivně komunikovala a dnes už spokojeně bydlíme. Vybrali jsme si je převážně kvůli širokému výběru a skvělým recenzím od známých a já je s radostí doporučím dál.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 30 Zář 2016 17:21

• Jakub O.
Dobrý den,
z osobní zkušenosti mohu doporučit firmu DDNK.
Dlouho jsme také uvažovali, ke komu jít, ono je to těžké, když člověk nemá pozjišťované, jak se pohybují ceny apod. Kamarád nam potom doporučil tuto společnost a my byli naprosto spokojení.
Cenová politika je velmi rozumně nastavená a přístup ze strany personálu velmi profesionální.
Teď nám od nich stojí krásná dřevostavba na kraji Prahy.
Doufám, že jsem Vám pomohl.
Jakub

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 27 Led 2017 08:57

• N.toflová
Po zaplacení víc než 75 % zálohy před 4 měsíci se nic neděje, nedodali projektovou dokumentaci, prostě nic. V mailech udává důvody nemoci, změny firmy na sro apod....Telefonicky už nekomunikuje...
Hluboké zklamání.....zatím jen slibotechna,,,

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 02 Úno 2017 14:52

• Miroslav Praha
Osobně v tom vidím nějaký podvod. Firma se docela dost výrazně prezentuje, všude samé vizualizace, ale realizaci jsem neviděl žádnou.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 27 Led 2017 17:35

Dobrý den,
za sebe můžu doporučit firmu eko-domky. Vše probíhalo podle našich představ, žádné komplikace, skvělá domluva. Dnes jsem moc ráda, jak jsme se rozhodli i když to rozhodování na začátku bylo šílený Tak přeji šťastný výběr i Vám.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 02 Úno 2017 14:22

Dobrý den, prosím o zkušenosti s firmou VarioVila? Děkuji

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 02 Úno 2017 22:11

A myslíte tedy, že je dobré nechat si postavit všechno komplet od jedné firmy nebo základovou desku, atd. od jiné nejdřív? v čem jsou tedy výhody a nevýhody? některé firmy, co staví dřevostavby, to se základovou deskou myslím ani nenabízejí...je ten důvod jak uvádíte? kvůli komplet. ceně? díky za info.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 03 Úno 2017 10:17

Dobrý den, děkujeme za dotaz.
Na otázku by Vám pravděpodobně každý odpověděl trochu jinak, není to tak jednoznačné.
Možná bych mohla doporučit naší sekci Jak a s kým stavět . Přínosné, a také příjemně čtivé, jsou naše redakční návštěvy, kde majitelé většinou čerstvě postavených dřevostaveb sdělují své zkušenosti. Přeji mnoho zdaru, Jindřiška Kleknerová DŘEVO&stavby
Poslední Úprava: 03 Úno 2017 10:19 od Jindřiška Kleknerová.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 03 Úno 2017 10:59

Dobrý den, děkuji Vám za tip, porozhlédnu se tam...

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 08 Úno 2017 08:57

• Jirkaaa
Bohužel mám zkušenosti s touto "firmou" a nedoporučuji! Vše co slíbili p.Kováčik dodat tak nedodal. Domek není dodnes dokončen.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 08 Úno 2017 09:33

• MíraSt
Když dřevostavbu, tak MS Haus.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 22 Úno 2017 09:56

• Zbyněk Komárek
Dobrý den, mohu poprosit o nějaký konktrétnější důvod, proč právě tato firma? Průběh realizace domu, materiálové vybavení atd. Stavěl jste s nimi?
Ptám se, jelikož nad touto firmou začínám reálně uvažovat, pár recenzí jsem již našel (převaha kladných, vždy se ale najde někdo kdo bude nespokojen), jsou členem ADMD, což je veliké plus a jsou právě z okolí.

Děkuji

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 08 Úno 2017 12:00

Myslím, že u firmy je také vhodné se mimo jiné (např. reference), podívat do rejstříku na justice.cz, jak dlouho firma funguje a jakou má historii, např. u vámi výše jmenované firmy je zvláštní, že je zapsaná v roce 2015, ale identifikační číslo organizace má tak nízké, jako by začala někdy hned po revoluci...
Poslední Úprava: 08 Úno 2017 12:01 od alpia. Důvod: zkratku IČO nelze asi použít

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 26 Úno 2017 21:33

Já bych nechtěla nic jiného než dřevostavbu, bydlím za super cenu ve velké kvalitě.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 27 Úno 2017 10:42

Zajímal by mne prosím Váš názor, zda je lepší volit firmu, co má typové domy, nebo raději dělá projekty na míru? Nám přijde firma s typovými domy nějak "transparentnější", už proto, že většinou mám katalog s půdorysy, cenami, atd.. Podle webů některých i Vámi doporučených firem se zdá, že dělají jen na zakázku a to je poněkud nepřehledné právě ve fázi výběru se rozhodnout, zda si nechat udělat projekt nebo ho jen upravit.

Mě to nějak vychází, jako že je nejlepší nejdříve mít pozemek, pak zjistit (jak?), zda je potřeba speciální projekt nebo stačí jen upravený typový dům a podle toho se rozhodnout mezi příslušnou skupinou firem?

Bohužel to tak vidím ale jen asi spíš pocitově, bez racionálního základu, o který bych Vás právě ráda poprosila. Moc děkuji za názory.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 28 Úno 2017 21:52

Mě zaujala dnes nabídka od thermohome.cz všechny baráčky vypadají krásně a možná nejaký poridime s pritelem.
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(deeebf0336)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
  • Banner

Akce / DřevoStavby

• FOR PASIV 2020
    6. 2. 2020 - 8. 2. 2020
    / PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany /
  • FOR THERM 2020
    6. 2. 2020 - 8. 2. 2020
  • FOR WOOD 2020
    6. 2. 2020 - 8. 2. 2020

Zobrazit kalendář »