Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Odpovědět k Tématu: doporučtě firmu na dodání dřevostavby - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

doporučtě firmu na dodání dřevostavby
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: doporučtě firmu na dodání dřevostavby

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 26 Říj 2017 11:44

• P.Pavel
Tak trochu reklama, ne??

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 01 Pro 2017 22:20

Zkušenost s firmou DrevostavbyCouncil? Diky

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 23 Pro 2017 04:26

• PetrxXx
No? Tak jak? Masakr že.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 23 Pro 2017 04:30

• PetrxXx
Sorry, to je odpověď na Termohome.
Tak trochu více:
Já bych tak nerad někomu křivdil. No, kde začít?
Na začátku s totální nasraností,jsem si říkal, kašlu na to, abych na tuto fu. něco psal, držím v ruce klíče od domu s euforií, horror mám za sebou.
Avšak když mi 21.12. vypověděl službu kotel(neměl za sebou ještě ani první sezonu, teprve se zahříval), tak už mi teď došli nervy.
Budu se snažit být stručný.
1. Story s firmou a RD? No jak to lépe vystihnou. Zbořit a postavit znovu.
Průser za průserem. Termíny KO, Komunikace keci v kleci, použité materiály nejlevnějšího stupně - trvanlivost max. 2 roky.
2. Mám "postaveno" necelý rok a už jsem nechal soukromě opravovat elektriku, topení a nepočítám moji maličkost, jenž stále něco přetahuje a lepí.
3. Kvalita? Živím se úplně něčím jiným než je stavařina, ale zhodnotil jsem, že bych si ten dům ve stejném čase jako Termohome, tedy 1x déle než bylo deklarováno, postavil sám a mnohem lépe.
4.Nechci jmenovat, avšak jde o sqadru
azzuru, kde dominuje stavbyvedoucí, říkejme mu Zýval, pak si rovnou připravte pistoli k hlavě a nehrajeme ruskou ruletu.
5. Dal bych jsem své tel. číslo, ale nemám
na každého min. hodinu čas, proč fa. Termohome opravdu ne.
Doporučení: Pokuste se najít někoho ve svém okolí a zeptejte se, podívejte se, jak to dopadlo a jaké mají zkušenosti, pokud nad touto firmou vážně uvažujete. Konec konců komentáře od opravdových klientů, jsou negativní.
6. Heslo: Není vše zlato co se třpytí, protože když s Vámi smlouvu uzavírají, ptáčkovi pěkně zpívají.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 26 Led 2018 11:08

• janifko
Ahojte,
prosím o reálné doporučení firem na drevostavbu, který staví i ve Zlínskem kraji.
Poprípadě reference na Qhouse, nikde se mi nedaří sehnat reference na tuto firmu. Oslovil jsem je a chystám se na prohlídku domku v únoru. Problém je, že nechtějí dát kontakty na klienty který už bydlí.
Pokud to tady někdo se zkušenostma s touto firmou čte, budu vděčný za jakékoli poznatky.

Děkuji

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 31 Led 2018 10:09

Dobrý den,

také jsme se s přítelem potýkali s firmami, které nás přemlouvaly ať stavíme s nimi a když jsme požádali o návštěvu některé stavby, tak byli zásadně proti s tím, že přeci nebudou otravovat jejich aktuální majitele. HRŮZA!!!
Kamarádka mi pak doporučila firmu SELLES EKODOMY s.ro., která ji stavěla domeček a musím říct, že to jednání, které jsem zažila tam byl fakt luxus. Všechno bylo rychlé, svižné, žádné prodlužování, čekání, vzali nás jak na prohlídku postaveného domu, tak do jejich výrobny a to nás naprosto dostalo.

Takže pokud mohu doporučit, tak SELLES EKODOMY s.r.o., kontakt najdete přímo na jejich webu. Já když jsem psala, tak jsem ani nečekala jak rychle budou reagovat. Všude jsem vždycky čekala i týden na nějakou reakci a stejně z toho nic nebylo.

No tady prostě naprostá spokojenost

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 10 Čec 2018 23:15

• Antonín Orel
SELLES EKODOMY???
Doporučuji si vyhledat jejího majitele pana Romana Čamboru. Budete velmi překvapeni. Drahé auto, drahé oblečení, úsměv na rtu a dluhy kam člověk dohlédne. Ještě před rokem JEL BOMBY za společnost LAWERS EKODOMY, Dnes už jede BOMBY v SELLES EKODOMY(mimochodem v insolvenci) a jistě pro rok 2019 již plánuje zase nějaké novinky...

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 26 Led 2018 18:37

POkud firma nechce dát kontakty na zákazníky, kteří s ní stavěli, nebo Vás nechce vzít do dřevostaveb, kde spokojení zákazníci bydlí, je to minimálně dost neobvyklé. Solidní firma to považuje v podstatě za pravidlo, abyste se o jejích kvalitách sami přesvědčili. Rozhodně bych nestavěl s neověřenou firmou...Na druhou stranu všichni dobří dodavtelé mají letos opravdu naplněné kapacity. Nicméně stavět s no name firmou dřevostavbu opravdu nedoporučujeme. Vyvarujte se toho, ušetříte si spoustu starostí. Podívejte se na web Asociace dodavatelů montovaných domů, kde se sdružují solidní firmy, nebo zde na webu do Adresáře firem na Ověřené firmy, které ověřili samotní majitelé domů. Myslím, že Vám to hodně řekne nebo alespoň určí směr. Redakce

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 31 Led 2018 10:03

Dobrý den,
pokud mohu doporučit firmu, která vám postaví kvalitní, krásný, nízko nákladový domeček tak rozhodně SELLES EKODOMY s.r.o.
Firmu mi doporučila kamarádka, která má od nich také dům a protože byla opravdu spokojená, rozhodli jsme se s přítelem taktéž pro ně.

A jak se zkušenosti a reference předávají, tak je i mým potěšením být teď tou, která firmu doporučí a veřejně pochválí
Super přístup,milé jednání, vše jsme měli bez problémů, vyřídili za nás dokonce i stavební povolení a všechny tyto záležitosti. No prostě jedním slovem BOMBA.

Kdybych v budoucnu chtěla stavět pro své děti, určitě zase s nimi

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 10 Čec 2018 23:32

• Antonín Orel
Uděláme si malý rozbor:
Společnost vznikla 23.května.2017 a už 31.ledna 2018 jste chválila, jak máte skvěle postavený dům, který jste začala stavět na doporučeni kamarádky, které tato společnost dům také postavila?

V tomto případě nezbývá než žasnout :-D naprojektovat dům(cca 2 měsíce), vyřídit stavební povolení(minimálně měsíc) a poté stavět jak uvádí společnost 3 měsíce...ale je možné, že u Vás to zvládli vše za 14 dní. Jedou přece BOMBY

Ale budu rád, když zde uvedete, který dům z uvedených v referencích společnosti to asi je.
Mimochodem pan Čambora je opravdu pracant, za cca rok existence firmy už dle webu postavil asi 20 domů

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 31 Led 2018 11:36

.
Poslední Úprava: 15 Čec 2018 09:13 od JakubTosovsky34. Důvod: .

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 15 Úno 2018 13:09

• Karel777
Doporučíte mi někdo vhodnou stavební firmu pro stavbu zděného domu?

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 17 Úno 2018 11:48

• Qwertzuiop
Si asi pletete drevostavbu se zdenym domem...

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 17 Úno 2018 14:44

• Romana1
taky chci stavět,ale zvažuji jestli není lepší zděný dům,myslela jsem firmu DDNK,ale jsou dost drazí ceny mají bez základové desky

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 17 Úno 2018 15:40

• Karel777
No nepletu, prtože všude se jen mluví o dřevostavbách, ale já jim moc nevěžím, tak bych chtěl firmu, která staví kvalitně i zděnou stavbu

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 20 Úno 2018 13:55

• Hnilica
Já jsem stavěl zděný domek, podle vlastních plánů se stavební firmou domy-oldar.cz

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 21 Úno 2018 22:36

• Halmova1
Také jsem si od nich nehala postavit krásný domeček na klíč, dostala jsem pozemek od rodičů, tak se mi to vyplatilo, lepší než byt

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 27 Úno 2018 23:33

• Petra O.
S firmou retail house nemáme příliš pozitivní zkušenosti. Baráček nám sice stojí, ale tolik problémů co s tím bylo.. Kor ty neuznané reklamace. Dům vám sice postaví, ale rozhodně existují kvalitnější firmy

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 27 Úno 2018 23:44

• Klara Postarova
My tedy s Thermohome pozitivní zkušenosti rozhodně nemáme! Původní cenovka se nám najednou navýšila o 190 tis. Kč bez DPH bez reálného udání důvodu (žepry se zdražil materiál ?!). Dům zatím nestojí, tak uvidíme, jak to dopadne ..

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 08 Bře 2018 10:19

• Aleš7
My jsme stavěli s firmou dřevostavby my home. Líbilo se mi jednání firmy. Platby formou záloh pro mě úplně ideální. S tím že tedy po předání jsme zjistili, že jsou dvě střešní tašky naprasklé, jsme ihned volali a reklamovali. Reklamace proběhla rychle a výměna samozřejmě zadarmo.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 15 Bře 2018 12:35

Dobry den,stavime dum drevostavbu od firmy RETAIL HOUSE.
S Firmou jsme velice spokojeny,vse probiha v naprostem poradku.Firma Retail House nabizi domy jak ve variante drevostavba/tak zdeny,maji opravdu pestry vyber za bezkonkurecni ceny,stavi po cele CR.Dlouho jsme vybirali firmu ktera nam zhotovi dum,S Retailem to byla vyborna volba,chtel bych firmu doporucit dal,lidem co uvazujou take o novostavbe a vybiraji firmu a maji obavu aby nenaleteli podvodnikum.Jestli vas zajimaji podrobnosti piste na meil: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript dam Vam rad podrobnejsi info,fotky,klidne i ukazu dum jestli jste z okoli..atd hezky den zde prikladam odkaz jak u nas staveli hrubou stavbu youtu.be/2OKzBbYwmZI
Piste tesim se na vase dotazy

Muzete me kontaktovat i na fb a psat zpravy do mesengeru zde je odkaz,kde me na fb najdete.

www.facebook.com/martin.spicka.3

info: Firma nabizi za doporuceni noveho klienta financni odmenu,kdyby se Vam firma Retail house libila a rozhodli jste se skrz firmu stavet,urcite me kontaktujte.Jsem ochotny se s Vami o odmenu rozdelit a to ze 5.tis by bylo vasich,prakticky za nic.Dulezite, je ze musim do firmy zavolat prvni ja a rict bude volat ten a ten clovek,nasledne po mem pokynu volate vy a domlouvate se dle vasich potreb.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 22 Dub 2018 11:02

• AndrejHolc
Rád se podělím o zkušenost s dřevostavbami my home. Je to sice menší firma, s horšími lhůtami. Ale jsou vstřícní, vše co provedou na stavbě je na papíře. Peníze zálohou za jednotlivé etapy je též minimálně pro mě výhoda. U nás sice o týden později předávali dům, ale za to byly tak hodní, že nám nainstalovali zdarma světla v baráku.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 17 Kvě 2018 15:25

• Kateřina C.
Mám super zkušenost s firmou Futurami. Původně jsme chtěli rámovou dřevostavbu. Pak jsem se ale dozvěděla o CLT technologii, která nás s manželem zaujala, ale nevěděli jsme moc co od toho čekat. Pánové z Futurami ale byli super. Na nic netaličili, provedli nás postaveným domem z CLT a já se zamilovala. Ta vůně dřeva a pocit v místnostech.... No a dnes už druhý rok bydlíme v domě od nich a já jsem pořád nadšená. Jestli si někdo zaslouží pochválit, tak jsou to právě lidé z Futurami.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 17 Kvě 2018 15:28

• RR
A kde ta firma existuje?

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 20 Kvě 2018 20:20

Dobrý den,
stavěl jsem s www.drevostavbylevne.cz, nebo firma se jmenuje PMW Group s.r.o.. Firmu mají dva bratři. Mají rodinný, individuální přístup jak v projekci, tak samotných stavebních změnách při stavbě . Cena i kvalita byla bezva. Vzal jsem si nezávislý odborný dozor o kterém nevěděli a vše bylo dle správných technologií o složení materiálu, což je dnes rarita.
Děkuji Blecha

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 21 Kvě 2018 09:35

• RR
Reklama

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 22 Kvě 2018 09:51

• livi
Při plánování našeho nového baráčku nás taky zaujala dřevostavba na klíč, a naše volba padla na Mrštného. Jsou to profesionálové, netrvalo to ani moc dlouho a nám se teď bydlí krásně. Za nás, doporučuji
Poslední Úprava: 28 Čer 2018 10:29 od Michal Babor.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 28 Čer 2018 10:15

• Klára478
Udivují mě tyto pozitivní ohlasy. My s manželem jsme minuly rok chtěli stavět, v nabídce byla i tato firma. Ale nakonec jsme se nedohodli z důvodu značných nejasností, která firma měla okolo svého jména. K tomu nám nedokázali garantovat výslednou cenu, což byl také jeden z hlavních důvodů, proč jsme se porozdlídli jinde...

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 28 Čer 2018 17:10

Dobry den, stavel jsem s pmw group a minuly tyden nam predal dum, vse doposud ok jak servis, tak cena I kvalita.Cernecky
Poslední Úprava: 28 Čer 2018 17:29 od cernecky.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 05 Čec 2018 11:10

• roger chase
BT Mail - Login, Sign up, Sign in, Reset Password etc using BT ID or BT Email. Log in to BT Yahoo Mail or BT Sign in at BT UK Account. BT Mail at BT email address with domain “@btinternet.com”.

BT Mail

Telstra Webmail - Telstra Login using Telstra ID & Access Telstra My Account. Also, use Bigpond Webmail using Bigpond Login. TELSTRA 24x7 - MY ACCOUNT
Telstra Webmail

Roadrunner Email - TWC Email Login at RR.com or rr com. Roadrunner Webmail Access by Roadrunner Login, Sign in, Sign up etc. Time Warner Email or RR Mail Login Today by using TWC ID.

Roadrunner Email

Telus Webmail - Telus Login using Telus ID & Access Telus Account. Also, use My Telus Webmail Login using Telus User Credentials. Telus 24x7 - MY ACCOUNT

Telus Webmail

Bell Mail - Bell Email Login, Sign in, Sign up, Bell Password Reset etc at Bell Webmail. Sympatico Bell Login Access using Bell ID and Password.

Bell Mail
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(54b82390ef)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Soutěže a ankety

Partneři projektu

• Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner