Sruby & roubenky

Na cestě za kvalitní dřevostavbou

Odpovědět k Tématu: doporučtě firmu na dodání dřevostavby - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

doporučtě firmu na dodání dřevostavby
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: doporučtě firmu na dodání dřevostavby

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 10 Čec 2018 23:38

• Antonín Orel

A všichni měli potřebu chválit SELLES EKODOMY zrovna ve stejný den

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 06 Srp 2018 22:07

• Vlastimil Poštolka
Vidím,že pan Orel je naprostý znalec co se týče pana Čambory, doporučil bych hledat to zlo jinde.Ale je pravda že strach z konkurence je velká.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 07 Zář 2018 13:31

........ DREVOSTAVBA 5kk .........

Dobry den,
Mame po dokonceni nas dum a bydlime a jsme max. spokojeny jak s cenou,tak s firmou je to proste super.Celkova doba vystavby domu byla 9.mes

Chcete podrobnosti o firme,cene,a dalsiho vyrizovani ohlasky atd..kontaktujte mne na fb zde je odkaz.

www.facebook.com/martin.spicka.3
Poslední Úprava: 30 Led 2019 11:48 od Maty.87. Důvod: oprava

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 08 Zář 2018 18:09

• koddy
stavěl a je to špatný. Nebrat.Nekvalitní řezivo, na reklamace nereagují.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 05 Led 2019 11:19

Dobrý den, máte někdo zkušenost s firmou K&K HOME s.r.o.? Jejich domky jsou velmi lákavé, ale jsou v rejstříku teprve od prosince 2016, jmění společnosti pouze 30 000 Kč, což nás dost odrazuje.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 06 Led 2019 09:13

Podívejte se spíš na firmy, které jsou členem Asociace dodavatelů montovaných domů například zde na webu v Adresáři firem...Tam jistě nešlápnete vedle ani u jedné z nich. Jsou to firmy pod přísným dozorem Dokumentu národní kvality a nezávislých orgánů jako Výzkumný a vývojový ústav dřevařský apod. U firmy bez historie byste mohl udělat chybu.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 30 Led 2019 11:45

Dobry den,
Mame postavenou drevostavbu od firmy RETAIL HOUSE.
Mame patrovy dum 5kk s terasou,firmu RETAIL HOUSE doporucuji pro vystavbu vaseho domecku ,budete opravdu spokojeny.Ukazu Vam fotky naseho domu i poskytnu vice informaci,piste mi na email nebo na fb do mesengeru.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Odkaz na mne na fb
www.facebook.com/martin.spicka.3

Preji hezky den
Poslední Úprava: 30 Led 2019 11:46 od Maty.87. Důvod: Oprava

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 15 Bře 2019 14:47

Za nás můžu bez výhrad doporučit brněnskou firmu OK Pyrus. Vyhotovení projektu i vlastní stavba ( roubenka ) - vše k naší max. spokojenosti.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 18 Bře 2019 12:33

• Plkač
Mohu říct, že jsem se hodně dlouho rozhodoval mezi zděnou stavbou a dřevostavbou. Nakonec vyhrála dřevostavba spolu s tím, že do budoucna hodně ušetřím na energiích. A to se taky potvrdilo. Spokojenost. Ještě jsme teda dlouho hledali nějakou firmu. U těch velkých se mi moc nelíbili podmínky. Tak jsme zkusili menší firmu (orcangroup.cz). A řekl bych, že jsme udělali dobře. Navíc nám postavili dům na klíč. Platby probíhali zálohově vždy po etapě. A hlavně cena byla stejná, tak jak jsme se domluvili při podpisu smlouvy. Doporučuji.
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(5b6f72bce5)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

Partneři projektu

• Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner