Odpovědět k Tématu: doporučtě firmu na dodání dřevostavby - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

doporučtě firmu na dodání dřevostavby
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: doporučtě firmu na dodání dřevostavby

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 21 Zář 2019 19:41

• Travnicekmartin
Jaké střechy myslíte? z čeho ta střecha je? a myslíte krytinu nebo vazníky?

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 22 Zář 2019 17:33

• Karel742
Ne ne myslím krytinu, která je z eternitu, to jsem asi určitě měl zmínit... právě nevím, jestli je na to barva, která by mi na tom mohla držet....

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 25 Zář 2019 09:29

• Travnicekmartin
Když jsem babičce opravoval střechu, která tam má také eternit, tak jsem to natíral barvou na střechy od Holandského výrobce barev svk-barvy .cz, která je také na eternit, drží to na ní velice dobře.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 30 Zář 2019 14:24

• Q
Zdarec s touto firmou mám špatné zkušenosti! Myslím, že víc není třeba se rozepisovat. Lží, přetvářka. Mohu se jen smát a zároveň litovat, že jsem tuto firmu zvolil.

Re: doporučtě firmu na dodání dřevostavby 10 Pro 2019 10:14

• Jan Oliva
Též jsem stavěl s firmou PWA Group a byl jsem spokojen. Od začátku skvělá komunikace, přehlednost smlouvy, ceny bez navýšení, žádné vicepráce, vše dle domluvy, dodržení tech. postupu,atd....Projel jsem hodně firem, než jsem vybral. Samozřejmě top na trhu je Rýmařov, Atrium, ale tam jsme na jiných cenách. I já jsem se jistil dozorem a neshledal žádné závady ani nedodělky. Dílo po předání čisté a vyklizené. Oliva. ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ).
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(4df2f27dfe)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
  • Banner

Akce / DřevoStavby

• FOR PASIV 2020
    6. 2. 2020 - 8. 2. 2020
    / PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany /
  • FOR THERM 2020
    6. 2. 2020 - 8. 2. 2020
  • FOR WOOD 2020
    6. 2. 2020 - 8. 2. 2020

Zobrazit kalendář »