Na cestě za kvalitní dřevostavbou

Odpovědět k Tématu: zkušenosti s firmou Dům raz dva - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

zkušenosti s firmou Dům raz dva
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: zkušenosti s firmou Dům raz dva

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 24 Kvě 2017 07:20

• Marek111
prosím vás a nějaká jiná společnost která dělá stavby? Tady s touto jsem si přečetl hodně recenzí a moc se mi nelíbí... nějaký tip prosím?

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 29 Kvě 2017 11:50

• Marušška
prosím vás, koukala jsem se hodně po internetu a hledám nějakou super společnost která bude ochotná a kvalitně postaví domeček, máte nějaké tipy?

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 30 Kvě 2017 07:58

• Michaal
a do kolika peněz by se ten domeček měl postavit? to je totiž taky docela rozhodující pro společnost kterou chcete oslovit... klidně můžu pomoci, jen teda to chce trochu víc informací...

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 31 Kvě 2017 08:24

• Marušška
byla bych ráda kdyby to bylo do dvou milionů, ale můžu i více... a jinak prostě takový jaký se mi bude líbit... fakt se v tom nevyznám, takže bych potřebovala asi začít od začátku, ale chceme domeček

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 06 Čer 2017 10:45

• Michaal
zkus se teda kouknout na www.thermohome.cz a uvidíš co tam najdeš za informace a tak oni mi totiž stzavěli domeček a byl jsem a jsem hodně spokojený, tak pročti a napiš pak

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 08 Čer 2017 09:13

• Marušška
jeééé, moc ti díky, koukala jsem se a nabízejí tedy ke stavbě moc hezké domečky, tak to musím pořádně všechno pročíst a pak se rozhodnu co a jak, ale vypadají slibně

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 18 Čer 2017 20:26

• Leonkaaaa
já jsem se koukala a hrozně moc se mi líbí tento domeček, www.thermohome.cz/baraplus kdybych mohla tak si ho hnedka postavím, a co ty sis vybrala za domeček?

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 26 Čer 2017 21:37

• Marušška
ty ale ten ti vůbec není špatný... a už máš teda konečně vybraný ten který si opravdu necháš postavit nebo ještě jsi nikam nepokročila? jsem docela zvědavá

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 01 Čec 2017 22:06

• leonkaaaa
no na sto procent ještě ne, ale už to musím během příštího týdne fakt vyřešit aby se vůbec mohlo začít stavět, ale ten tip který jsem poslala tak ten asi bude konečný, no ještě uvidím

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 21 Čec 2017 20:25

• Marušška
tak co jak to dopadlo? vybrala jsi někoho a nějaký domeček, nebo stále ještě nic... nechci ni říkat, ale mám pocit že ti to nějak moc dlouho trvá

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 23 Čec 2017 14:31

• leonkaaaa
vybrali jsme si tento domeček, báru www.thermohome.cz/baraplus tak uvidím, zatím je to všechno na domluvě, tak uvidím jak to dopadne, ale doufám že dobře už bych chtěla v něm bydlet, ale to ještě potrvá

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 27 Čec 2017 15:31

• Marušška
to je super!!! to jsem ráda, že se ti líbí mně přijde hezký, ale já bych chtěla asi trošku jinačí, ale ty v tom budeš bydlet, takže snad budeš spokojená a už se to někam posunulo?

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 18 Srp 2017 11:44

• leonkaaaa
jo?? a který by jsi chtěla ty? ono jich je hodně, ale tak člověk se rád koukne i na jiné domečky žejo jinak u nás už se pěkně pracuje a maká, tak snad to půjde všechno dobře

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 19 Srp 2017 21:40

• Marušška
tak mně se třeba líbí tento domeček... www.thermohome.cz/bara ale nebudu ho stavět, tak hlavně ať vám se stavba podaří a je to v poklidu...

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 25 Srp 2017 23:13

• leonkaaaa
pravda každému se líbí něco jiného jako já jsem se vždycky hodně dlouho dívala a hledala jsem, ale tady to šlo docela rychle

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 15 Čer 2017 10:18

• Radim1
Podívejte se zde na webu na Ověřené firmy. Jejich reference hovoří za vše a určitě si vyberete. Redakce

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 24 Kvě 2017 09:58

Dobrý den, zde na webu můžete najít dodavatele dřevostaveb, a to například v rámci Ověřené firmy anebo třeba v sekci Redakční návštěvy. Oba zdroje čerpají z přímých referencí.

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 28 Srp 2017 21:53

• PIndruše2
já se snažím chlapa přemluvit k tomu abychom si nějaký domeček postavili... jaké máte zkušenosti? na kolik vás to tak vyšlo? díky moc

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 29 Srp 2017 07:03

• Ivošš
tak to hodně zdaru při přemlouvání, nevím jestli by mě žena ukecala, ale u mě by to měla jednodušší já sám bych byl pro dům

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 19 Zář 2017 18:14

• Pindruše2
no tak se mi to docela daří, chlap o tom přemýšlí, tak jsem se koukala na nějaké domečky na internetu a nic zajímavého a docela levného jsem nenarazila...

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 21 Zář 2017 14:43

• Ivošš
snad se ti ho teda podaří překecat, protože ono mít takový domeček je fakt něco jiného než mít svůj vlastní byt fakt, věř mi a kdyby jste potřebovali nějak pomoct tak klidně můžu poradit nebo tak

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 23 Zář 2017 21:36

• PIndruše2
podařilo se už se i kouká na internetu co kde a za jakou cenu je, takže snad už neustoupí tak mu s tím hledáním pomáhám ať má co nejmíň starostí

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 26 Zář 2017 18:08

• Ivošš
a po čem kouká? na co kouká? které společnosti u vás vedou? šup sem s novinkama

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 27 Zář 2017 15:49

• PIndruše2
koukáme se tak nějak různě, ale mně se nejvíc líbí tenhle domek, www.thermohome.cz/gabrielaplus chlap se k němu ještě moc nevyjádřil, ale určitě v tom budeme rozdílní to by snad ani nijak jinak nešlo

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 16 Říj 2017 08:19

• Ivošš
a jak jste teda nakonec pokročili? teda pokud jste nějak pokročili, ono to není jenom tak rozhodnout se pro domek, když člověk ví že to má mít na celý život

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 17 Říj 2017 11:53

• Pindruše2
jak? no tak že jsme pořád ve fázi hledání domečku, jakože firmu už asi máme, peníze máme taky nějak už vyřešené, teď už se jen rozhodujeme který ten domek budeme nakonec chcít

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 19 Říj 2017 14:02

• Ivošš
jo? tak to je dost super a která ta společnost u vás vede? a mají hezké domečky v nabídce? nebo v tom je problém? nebo kde to teda vázne?

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 23 Říj 2017 11:07

• Pindruše2
u nás to bylo a je rozhodně www.thermohome.cz mají dobré domečky a hlavně vše dodržují tak jak se dohodne a nejdou pak s cenou nahoru a tak...

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 27 Říj 2017 14:23

• Ivošš
super tak to už máš vybráno a teď teda domeček, který z nich se ti nejvíc líbí? a ještě mám jenom takovou jednu poznámku, otázku... máte už vyřízený pozemek?

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 06 Lis 2017 11:18

• Pindruše2
jasně že pozemek už máme zařízený to jsme měli hned ale tak firmu to bychom už taky měli teď už se jenom domlouváme na tom který z těc domečků si vybereme a budeme jej chtít mít jako svůj domov
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(da6d8c98ca)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?