Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Odpovědět k Tématu: zkušenosti s firmou Dům raz dva - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

zkušenosti s firmou Dům raz dva
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: zkušenosti s firmou Dům raz dva

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 13 Lis 2017 08:09

• Ivošš
tak to musíte pořádně vybrat, protože to je docela to nejdůležitější.. to jaký domeček budete mít, protože se předpokládá že jej budete mít na celý život ne? tak mi pak dej vědět který jste si vybrali

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 14 Lis 2017 09:57

• Pindruše2
a už právě jenom proto bychom to neměli podceňovat a měli bychom se více zaměřit na samotný výběr, ale už to oba dva tušíme jakým směrem to bude směřovat, tak snad se to brzo poštěstí a budeme to mít vyřešene a už budeme jenom čekat až to bude postavené

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 20 Lis 2017 08:22

• Ivošš
tušíte jo? a které teda ty domečky jsou ve vašem top výběru, tak už se neboj a ukaž mi je taky... neboj já vám je nevyfouknu, já už znovu stavět nebudu

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 22 Lis 2017 15:15

• Pindruše2
zatím máme vybrané čtyři, tak uvidíme které dva budou top pak ti sem dám ten který jsme vybrali.. mám pocit že je zbytečné to sem dávat všechno

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 16 Bře 2018 19:08

• Lukas987
Tuto neznám. My stavěli dřevostavbu s firmou dřevostavby my home. Takže kdo chce stavět dřevostavbu, tak je výborná tahle firma.

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 19 Bře 2018 10:29

Upozornění pro My Home!
Tato diskuze neslouží pro reklamu! Podezřelé příspěvky mažeme. Redakce

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 01 Kvě 2018 20:42

• TomNav
My měli dřevěnou chatku vyřízenou až překvapivě rychle. Máme model Victoria od www.deltasvratka.cz/drevene-chaty/ a nikdy bych nečekal, že její stavba půjde tak rychle. Vědět to, tak to 5 let neoddaluji.

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 24 Kvě 2018 18:18

• MartinP
Dobrý den,
firmu DumRazdva silně nedoporučuji. Stavěli jsme s nimi a bylo to strašné, museli jsme je pořad a pořád hlídat, projekt nedodržovali, netrefovali velikosti místností, prý to co máme je jen projekt pro stavební povolení, a že se tedy asi jaksi nemusí tak přesně dodržovat, když se jim to nehodí... Že jsem si vymohl že je ten projekt součástí smlouvy o dílo, to stále ignorovali...... No ale říkám si, nějak jsme uhlídali, to se dá přežít. Hlavně když pak budou držet záruku,
ale ono smůla. I z té se snažili vyzout. Např. cca půl roku zpátky byli u nás, reklamovali jsme křivé sdk - cca 7mm na 120cm dlouhé poličce. Přijeli, změřili to, podepsali papír, že to opraví (celkem ve třech místnostech). No a pak když jsem urgoval termín, kdy přijedou, tak napsali, že reklamaci zamítají. Od jednatele jsem se dozvěděl, že to splňuje normy. To jaké normy to splňuje, to mi za půl roku nenapsali.... Takže SDK dodnes neopravený, prý když jim tu opravu zaplatím a uklidím po nich, tak to orpaví.... Skvělé nechat si platit za to co slíbili a podepsali.....
Na té schůzce také přislíbili, že opraví opravující nátěr střechy ( po škrábancích při stavbě) a že to znovu přetřou, tentokrát již správnou barvou. Když konečně bylo počasí, tak přijel technik a po čase zase odjel, prý na tu střechu bez jištění nevleze, že jsou nášlapy špatně přidělané. No tak jsem to u domu Razdva reklamoval - normálně dům v záruce. A reklamace zamítnuta....
Důvody přikládám:
"Niesme výrobci strešnej krytiny a nevyrábame systémové nášlapy, preto jak ich kvalitu tak sposob uchytenia nemáme možnosť žiadnym sposobom ovplyvniť." Tak mají vybrat lepší nášlapy ne? Neprodávali mi je s tím, že ještě v záruce po nich nepůjde chodit...
"Strešná krytina včetně montáže nášlapov vám bola jak předaná, tak aj od vás převzatá bez akýchkoľvek známok, ktoré dole v emaile popisujete." O tom, že mají ty nášlapy být použitelné minimálně celou dobu záruky asi ten pán nikdy neslyšel.
"Za nás boli nášlapy namontované v pořádku a dle technologického postupu." Zas něco k minulosti bez ohledu na aktuální stav věci v době záruky.
"Pokiaľ došlo za posledné 2roky, počas užívania k akémukoľvek mechanickému poškodeniu, tak na to sa záruka nevzťahuje." Kdyby se přijeli podívat a měl jsem ty nášlapy silou urvané, tak tuto větu pochopím, ale z dálky to takto šmahem zamítnout? Poctivé jednání že? Přeci jen, nášlapy jsou k našlapování jako secí stroj k setí a když neseje, tak je to dost závažná závadaemoticon Inu jak pro koho....
Sladká tečka na závěr, pokud chcete používat dům v době záruky, zaplatte si to: "V prípade záujmu, vám vieme navrhnúť opravu, ktorá bude účtována jako vícepráce." Podotkýkám, že už je jednou přitahovali a na chvíli to pomohlo, a teď mi za peníze nabízejí, že to zkusí znovu? To jako fakt?

Tak to velmi stručně k mým zkušenostem s firmou DumRazdva. Obrázek si udělejte sami, já svého rozhodnutí stavět s nimi velmi lituji a bojím se, co dalšího se kde pokazí, nášlapy a křivé SDK vem čert, ale jestli se stejně postaví k tomu, až někam poteče....
MP

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 22 Čec 2018 17:48

• Adam555
Dobrý den potřeboval bych tip na dobrou realitní kancelář, poradíte mi někdo prosím?

Re: zkušenosti s firmou Dům raz dva 23 Čec 2018 14:31

• Daniel Labounek
Já bych mohl z vlastní zkušenosti doporučit realitní kancelíř coloseumreality.cz, potřeboval jsem rychle prodat dům a díky nim se mi to podařilo, zkuste se jim ozvat.
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(6bfcbe4bcc)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Soutěže a ankety

Partneři projektu

• Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner