Doporučuji firmu - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

Odpovědět k Tématu: Re: Firmy zabývající se dřevostavbou v MS kraji

Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(7bb58e9a48)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Historie tématu: Re: Firmy zabývající se dřevostavbou v MS kraji

Zobrazit max. nejnovějších 10 příspěvků - (Poslední příspěvek nejdříve)
17 Kvě 2011 02:16 #513

sulcova

nemyslím, že jde seznam firem dobře profiltrovat - i zde inzeruje VAREA MODUL, kterou vlstní člověk, se kterým jsme podepsali v r.2008 smlouvu ještě než tuto firmu později na stejné podnikání založil a tvrdě jsme narazili
17 Kvě 2011 02:13 #512

sulcova



V roce 2008 jsme uzavřeli smlouvu s RK Váš Domov.cz, s.r.o. (dále jen RKVD) přesněji osobně s jejím majitelem René Mičanem, na výstavbu dřevostavby RD (řadová dřevostavba z europanelů). Inkasoval 90% platby z ceny domu (2,6 mil. Kč), dům, přípojky ani příjezdovou cestu dodnes (16.5.2011) nedokončil a postupem času tvrdil že nepokračuje ve stavbě z důvodu, že nemá žádné peníze (přitom má na členy rodiny napsané pozemky ? za co je asi koupil?).Jde o 8 řadových domů! tj. 8 rodin? Domy nedokončil, natož aby je zkolaudoval jak je ve smlouvě, v červenci 2009 si založil novou firmu a v září 2010 spol. s ruč. omezeným prodal za 200 tisíc slovenskému občanovi, který s nikým nekomunikuje a p. Mičan se odmítá dále angažovat. Podle smluv měl domy dodělat do půl roku od stavebního povolení, což bylo do konce srpna 2009? Nová firma, kterou si založil, se jmenuje VAREA MODUL s.r.o., inzeruje na internetu dřevostavby na klíč, i zde na serveru drevostavby, a pan Mičan dál vesele podniká de facto v tom samém. Sídlo má nová firma ve Štramberku, Náměstí 34, stejně jako původně RKVD? Pozor, ať také nenarazíte! Za jak dlouho asi prodá VAREA MODUL a založí si další společnost? Rozestavěné domy v Ostravě - Bartovicích na ul. Paškova si můžete přijet prohlédnout nebo se s námi podrobně pobavit, co všechno se během spolupráce s ním dělo, a jaké otřesné technologické chyby během výstavby dělali jím najmutí dělníci, pokud tedy vůbec práce dodělali (nosná zeď křivě, plíseň z mokrých podlah, poškozené trámy, chyby v izolaci, zatékání do domů, chyby v základové desce, křivé špatně řezané, fixované, tmelené sádrokartony, nedokončené střechy, schodiště, drenáže u domů, drobné krádeže dodaných materiálů atd.). Stejné reference Vám určitě dají i někteří jeho dodavatelé, kteří proti němu podali trestní oznámení pro podvod (jež v současnosti stále šetří policie v Novém Jičíně) a ostatní z 8 rodin v řadových domech v Ostravě-Bartovicích (pokud hledáte v katastru, naše je parcela č. 633/44). Jakmile budou domy dostavěny a vyčíslíme kompletní škodu, budeme o ni pana Mičana žalovat, proto pozor na veškeré s ním otevřené obchodněprávní o občanskoprávní vztahy.

Díky způsobu, jak náš dům stavěl, jak z nás vylákal finance a jak si nadále beztrestně podniká v tom samém oboru, jsme zažili otřesný osobní útlak. Plánovali jsme koupi domu na klíč. Namísto toho jsme museli prodat byt a výrazně se zadlužit abychom dům (již bohužel značně poškozený neodborným a úsporným způsobem výstavby) opravili a dokončili, s 2letým synem a manželem jsme rok bydleli v 1 pokoji v otřesných podmínkách (plesnivé stěny), do kterých se nám narodila i dcerka, která prodělala posléze i těžký zánět ledvin atd. Nešlo tedy "jen" o peníze a majetek, o který nás jeho podvod připravil, ale i o to, co spáchal na vývoji a zdraví našich dětí. Proto věřte, že pana Mičana poženeme k zodpovědnosti všemi možnými prostředky, co nám síly budou stačit.

Eva Šulcová
19 Úno 2011 11:37 #187

Luke

... myslím, že pro posouzení kvality firmy jsou nejlepší reference zákazníků. I když nejsou kolikrát úplně pozitivní (vždycky to někde může zaskřípat), člověk alespoň ví na co si má dát pozor.
18 Led 2011 19:58 #119

STAVBOMAT

Tento web používám již několik let a jsem s ním nadmíru spokojen za celou dobu jsem nenašel firmu která by byla nějak nekompetentní. Opravdu skvěle profiltrovaný seznam stavebních firem. Proto se chci s vámi podělit o tento skvělý web.
Přílohy:

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop