Odpovědět k Tématu: RD na klíč, 5kk, cca 2,5 mil. Kč - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

RD na klíč, 5kk, cca 2,5 mil. Kč
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: RD na klíč, 5kk, cca 2,5 mil. Kč

RD na klíč, 5kk, cca 2,5 mil. Kč 24 Led 2018 15:20

Dobrý den,
omlouvám se, zda-li se to tady již probíralo.
Rádi bychom realizovali stavbu RD na klíč o velikosti 5kk v cenové hladině cca 2,5 mil. Kč (včetně základové desky a DPH) s termínem realizace 2018 a lokací Berounsko. Bohužel se v této oblasti orientujeme jen velmi málo. Oceníme tedy jakékoli konkrétní tipy, včetně osobních zkušeností a doporučení na dodavatele.
A pokud mohu poprosit placené přispivatele, aby se tentokrát zdrželi.
Děkuji!

Re: RD na klíč, 5kk, cca 2,5 mil. Kč 26 Led 2018 18:33

Problém je v tom, že všichni dobří dodavtelé mají letos opravdu naplněné kapacity a stavět s no name firmou dřevostavbu opravdu nedoporučujeme. Podívejte se na web Asociace dodavatelů montovaných domů nebo zde na webu na Ověřené firmy, které ověřili samotní majitelé domů. Myslím, že Vám to hodně řekne nebo alespoň určí směr. Na Berounsku je velmi dobře etablovaná firma Lucern. I tu zde na webu najdete v Adresáři firem včetně jejích realizací. Redakce

Re: RD na klíč, 5kk, cca 2,5 mil. Kč 20 Bře 2018 22:27

Dobry den,stavime dum drevostavbu od firmy RETAIL HOUSE.
S Firmou jsme velice spokojeny,vse probiha v naprostem poradku.Firma Retail House nabizi domy jak ve variante drevostavba/tak zdeny,maji opravdu pestry vyber za bezkonkurecni ceny,stavi po cele CR.Dlouho jsme vybirali firmu ktera nam zhotovi dum,S Retailem to byla vyborna volba,chtel bych firmu doporucit dal,lidem co uvazujou take o novostavbe a vybiraji firmu a maji obavu aby nenaleteli podvodnikum.Jestli vas zajimaji podrobnosti piste na meil: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript dam Vam rad podrobnejsi info,fotky,klidne i ukazu dum jestli jste z okoli..atd hezky den zde prikladam odkaz jak u nas staveli hrubou stavbu youtu.be/2OKzBbYwmZI
Piste tesim se na vase dotazy

Muzete me kontaktovat i na fb a psat zpravy do mesengeru zde je odkaz,kde me na fb najdete.

www.facebook.com/martin.spicka.3
Poslední Úprava: 04 Zář 2018 23:34 od Maty.87. Důvod: Chyba

Re: RD na klíč, 5kk, cca 2,5 mil. Kč 01 Zář 2018 10:14

• Adam555
Doporučíte mi prosím kvalitní stavební firmu pro výstavbu mého nového zděného domku?

Re: RD na klíč, 5kk, cca 2,5 mil. Kč 02 Zář 2018 15:10

• Radim1
Jste na portále o dřevostavbách...

Re: RD na klíč, 5kk, cca 2,5 mil. Kč 03 Zář 2018 16:21

• Filip.kostka
Přesně tam, jste na portále o dřevostavbách, tak se podívejte příště na nadpis, ale jinak já jsem stavěl dřevostavbu se stavení firmou www.domy-oldar.cz/ a vím, že staví i zděné domy, tak se na ně můžete obrátit, staví velice rychle a kvalitně.

Re: RD na klíč, 5kk, cca 2,5 mil. Kč 04 Zář 2018 13:52

• Tomáš Havlíček
Jak dlouho trvalo, než vám postavily dřevostavdu? a jakou dávají záruku na skelet domu?

Re: RD na klíč, 5kk, cca 2,5 mil. Kč 08 Zář 2018 09:19

• Filip.kostka
Od stavebního povolení to trvalo asi 6 měsíců, než jsem se nastššhoval to už pak šlo vše opravdu velice rychle.
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(f35fe53a3e)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
  • Banner

Akce / DřevoStavby

• FOR PASIV 2020
    6. 2. 2020 - 8. 2. 2020
    / PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 – Letňany /
  • FOR THERM 2020
    6. 2. 2020 - 8. 2. 2020
  • FOR WOOD 2020
    6. 2. 2020 - 8. 2. 2020

Zobrazit kalendář »