Odpovědět k Tématu: Zahraniční firma - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Zahraniční firma

Zahraniční firma 13 Led 2012 00:10

Do Německa dnes lidé jezdí nakupovat nejen potraviny a oblečení, ale také dovolené, nábytek, auta, atd. Zajímalo by mě, jaké jsou cenové podmínky dřevostaveb z Německa. Přeci jen jde o výrobu, převoz a jednoduchou montáž, navíc německý trh je velký. Díky za vaše zkušenosti a tipy.

Re: Zahraniční firma 14 Led 2012 14:29

My jsme se byli podívat na výstavišti ve Wuppertalu a byli jsme naprosto nadšeni nabídkou dřevostaveb - hned bych si jich tam pár koupila . Je jasné, že jsou Němci se dřevostavbami mnohem dále než my. Ceny jsme detailně neporovnávali, protože v nabídce byly většinou mnohem větší a honosnější domy, než si my plánujeme, takže by porovnání bylo obtížné. Navíc my si plánujeme bungalov, a těch tam bylo jen minimum. Srovnávat jsme mohli ceny bungalovu Elk a ty byly o něco vyšší než v ČR. Přesně si to už ale nepamatuji. Nevím ale, jak se do cen teď promítne zvýšení DPH v ČR.

Re: Zahraniční firma 16 Led 2012 17:24

  • redakce
V časopisu jsme publikovali redakční návštěvu s investorem, který si nechal postavit dům od zahraniční (německé) firmy. Pro inspiraci si můžete prohlédnout přiložený obrázek. Text viz časopis DřevoStavby 2/2010. Byl to zajímavý příběh a zkušenost i pro nás.
_DSC2842.jpg

Re: Zahraniční firma 16 Led 2012 19:06

A je ten článek někde tady na webu?

Re: Zahraniční firma 16 Led 2012 20:58

  • redakce
Na webu ho nenajdete, jen v časopisu DřevoStavby. Ten je pro nás tím hlavním médiem. Web je jeho plnohodnotným doplňkem a prostorem pro živou diskuzi na téma dřevostavby a samozřejmě prostorem pro ukázku široké nabídky firem z oboru dřevostaveb.
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(c8ba634d2e)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?