Odpovědět k Tématu: Moderní design - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Moderní design

Moderní design 12 Úno 2013 22:50

• sandrin
Ahoj,
máte někdo zkušenosti s grafosklem? Strašně se mi to líbí a chci to domů, ale nechci kupovat zajíce v pytli. Diky za radu.

Re: Moderní design 13 Úno 2013 12:22

• DUPOLETO
ahojky, nemůžu posoudit úplně, protože to nemám doma, ale moje segra si to teď dávala do kuchyně. chtěla jiný obklad na stěnu než kachličky a je úplně nadšená, protože je to fajn na údržbu a navíc to fantasticky vypadá. vybrala si takový přírodní motiv. prý se z toho snad dělají i dveře, oddělovací stěny a paravany. mně se to moc líbí

Re: Moderní design 15 Úno 2013 16:39

Dobrý den, zkuste firmu JAP, ale cena tuším, že 6500,- bez dph.

Re: Moderní design 18 Úno 2013 09:16

• redakce
GRAFOSKLO je systém interiérového skla kde architekt, bytový designér, návrhář kuchyní, koupelen apod. může pracovat s motivem, který stáhne z našich stránek, případně z databáze na internetu a tento motiv může použít v celém interiéru. Lze tam umístit - fotografie (pokud mají dostatečné rozlišení).
Dále je možné do Grafoskla umístit látky, krajky, různé přírodniny jako listy z herbáře, etikety atd. atd. Grafosklo se uplatní v interiéru jako:
- Zástěny do kuchyní
- Skleněné pracovní desky
- Stolové desky pro jídelní stoly a konferenční stolky
- Interiérové příčky (pevné, posuvné)
- Skleněné dveře
- Obklady stěn do obývacích pokojů, chodeb, koupelen
- Zábradlí schodišť
- Nášlapy schodišť
- Výplně rámečků dvířek k nábytku (kuchyně, skříně, nábytek do koupelen, obývacích pokojů)
- Výplně interiérových dveří dřevěných, fóliových atd.

Re: Moderní design 18 Dub 2013 18:27

• Hanka
K modernímu bytovému designu patří každopádně i stylový nábytek. Doporučuji ho nakupovat na internetu, vyzkoušejte třeba e-shop odkaz smazán administrátorem
Poslední Úprava: 18 Dub 2013 20:10 od Michal Babor.

Re: Moderní design 20 Dub 2013 12:00

Doporučuji, krásná interierová dekorace a pokud máte dostatek financí na pořízení, tak jen do toho

Re: Moderní design 08 Úno 2014 19:48

Krasne jsou i velké fotky na dveřích do skrine

Re: Moderní design 08 Bře 2015 14:32

Zkušenost nemám, ale sousedka má toto sklo a nemůže si ho vynachválit:-)

Re: Moderní design 01 Kvě 2019 22:07

• Lakounek
Nemáte prosím náhodou někdo zkušenosti s krbem na bio líh? jak to funguje? a jestli to má smysl?

Re: Moderní design 03 Kvě 2019 10:41

• Ulšmidkarel
Koupil jsem ho, pokud ho budete také kupovat, tak opravdu doporučuji kupovat kvalitní bio líh, aby to při spalování nebylo cítit po celém domě.

Re: Moderní design 05 Kvě 2019 10:37

• Lakounek
A jaký krb jste koupil? a když se tedy koupí kvalitní bio líh, tak to není po bytě cítit?

Re: Moderní design 06 Kvě 2019 12:08

• Ulšmidkarel
Koupil jsem krb na líh od firmy krby-bef, ano když koupíte kvalitní líh, tak to vůbec v bytě neucítíte, jeho velkou výhodou je také, že díky tomu, že nemusí být nikde připojený, tak ho můžete umístit kdekoliv.

Re: Moderní design 19 Pro 2019 00:37

• Ludekajec
Zdravím. Měl bych takový dotaz. Rád bych si trochu zmodernizoval své bydlení a koupil do něj nějaké modernější doplňky. Když jsem se po nějakých na internetu díval, tak jsem narazil na tento obchod: www.emako.cz/nastenne-hodiny/ Hodně se mi líbí třeba ty hodiny, které tam mají. Nemáte s tím obchodem někdo zkušenost? Nikdy jsem o něm neslyšel. Díky.
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(8505c205f9)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

• Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop