Odpovědět k Tématu: Podlaha ze dřeva do kuchyně? - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

Podlaha ze dřeva do kuchyně?
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: Podlaha ze dřeva do kuchyně?

Podlaha ze dřeva do kuchyně? 15 Pro 2014 13:31

Jakou máte zkušenost s dřevěnou podlahou v kuchyni? Hodně lidí mě odrazuje, že je problém s vlhkostí, údržbou a pod.

Re: Podlaha ze dřeva do kuchyně? 15 Pro 2014 13:50

Dřevěnou podlahu v kuchyni mám. Před tím jsem měla dlažbu a s dřevěnou se to nedá srovnat.
Poslední Úprava: 03 Bře 2015 21:39 od Michal Babor.

Re: Podlaha ze dřeva do kuchyně? 11 Bře 2015 20:42

Dřevěná podlaha mi nedělá problémy takže směle do toho.

Re: Podlaha ze dřeva do kuchyně? 14 Říj 2015 15:48

Určitě použít můžete, ale vyberte odolné dřevo a chce to dobré utěsnění kvůli vlhkosti a odolnou povrchovou úpravu. Můžete použít i dřevěnou podlahu, co se hodí do koupelen, ta určitě musí vlhkost a náročné podmínky vydržet. Asi to není nejlevnější varianta, ale třeba tyhle dřevěné podlahy do koupelen vypadají krásně a určitě by vám dlouho vydržely. Pokud je máte do domečku a ne do paneláku, tak bych se vyšší ceny nebála, protože se to v dlouhodobém horizontu určitě vrátí .

Dřevěná podlaha do koupelny Teak

Re: Podlaha ze dřeva do kuchyně? 28 Úno 2020 14:33

Osobně bych dal spíše vinyl nebo tu dlažbu.. pokud koupíte kvalitní dřevo, dobře zaizolujete a pravidelně budete ošetřovat povrch tak proč ne. Ale stejně si pořád myslím, že takový vinyl by byl lepší..
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(6fce95ffaa)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

• Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop