Odpovědět k Tématu: Nová Ložnice - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Nová Ložnice

Nová Ložnice 29 Pro 2014 20:51

Snahím pěknou ložnici, ale nevím kde bych se už podíval, všude mají všechny stejně nezajímavé a navíc predražené a kvalitou nikde , nic se mi nelibi... Může mi někdo něco doporučit ? Děkuji

Re: Nová Ložnice 07 Led 2015 08:27

• Martin Martin
Ideálním řešením by pro Vás mohlo být využití služeb bytového architekta, který Vám vypracuje projekt na míru.

Zkuste např. www.3d-interiery.cz

Re: Nová Ložnice 25 Úno 2015 15:45

• Renata M
Zkuste kouknout sem, mají tu nábytek z masivu - což osobně upřednostňuji, a se zakoupenou postelí, jsme zatím moc spokojeni.
Jedná se o: www.seart.cz/vyrobky-lo%C5%BEnice-c-220_221.html
tak třeba Vás něco zaujme

Re: Nová Ložnice 26 Úno 2015 15:31

Děkuji všem za informace zaujala me kuchyne na www.soho-ic.cz gorenje zajedu se tam podivat a uvidim

Re: Nová Ložnice 08 Bře 2015 22:10

A shanite teda loznici nebo kuchyni nebo kuchyni do loznice???

Re: Nová Ložnice 08 Bře 2015 14:24

Já preferuji nábytek IKEA. Jeho kvalita je vysoká a dá se tam vybrat.

Re: Nová Ložnice 08 Bře 2015 22:08

Zakladem je kvalitni postel treba Hästens
Poslední Úprava: 08 Bře 2015 22:09 od Estrada.

Re: Nová Ložnice 29 Kvě 2015 20:31

• Markeett
Zkuste ProSpánek - www.prospanek.cz/ mají moderní nábytek z masivního dřeva za hodně dobré ceny. My od nich máme vybavenou celou ložnici, včetně matrací do postele. Je tam opravdu z čeho vybírat a nemusíte se bát přemrštěných cen.

Re: Nová Ložnice 14 Úno 2017 14:45

Podle mě bude ideální sehnat bytového designéra, který vám vytvoří nabídku na míru. Výsledek bude určitě zajímavější, než když si jej navrhnete sami. Já mám velmi pozitivní zkušenosti s firmou designline.cz/

Re: Nová Ložnice 16 Kvě 2017 15:32

• Anežka1546
Hezký den, my jsme se inspirovali těmito ložnicemi: http://vsekolembydleni.cz/dum-a-zahrada/jak-na-moderni-loznici/. On ten nábytek často nevypadá moc zajímavě, ale když jej nakombinujete s hezkou malbou či tapetou a trošku pokoj zabydlíte, hnedka to vypadá mnohem útulněji

Re: Nová Ložnice 29 Čer 2017 15:09

Ahoj,
určitě si do kvalitní ložnice pořiď kvalitní žaluzie!

www.zaluzie24.cz/

Re: Nová Ložnice 31 Srp 2018 14:45

• Zdeňka H.
Zdravím, taky jsme dlouho chodili po obchodech a nemohli nic vybrat, až pak jsme otevřeli Mobelix leták a viděli tam naši sestavu a ještě v akci. Když tak doporučuji sledovat nabídku, třeba na https://www.tipli.cz/letaky/mobelix

Re: Nová Ložnice 15 Srp 2019 15:11

• Palankova
Doporučíte mi prosím někdo vhodnou interiérovou barvu do interiéru dřevostavby?

Re: Nová Ložnice 18 Srp 2019 17:49

• Fredytomášek
Jestli chcete opravdu top, co se dá koupit na trhu, tak doporučuji koupit barvy do interiéru, která čistí vzduch.

Re: Nová Ložnice 20 Srp 2019 16:38

• Palankova
To se dělá? kdo to vyrábí? kolik to stojí? je to výrazně dražší, než klasická barva na zeď?

Re: Nová Ložnice 21 Srp 2019 22:58

• Fredytomášek
Ano dělá se to, tak jsem na to z počátku hleděl, prodává se na eshopu svk-barvy, dělá ji Holandský výrobce barev, jsou to kvalitní barvy, které nejsou nijak dražší, než ty klasické, co se u nás prodávají.

Re: Nová Ložnice 11 Zář 2019 17:43

• Milostrnka
Zdravím, je tu někdo, kdo by měl zkušenosti s krbem na líh? a konkrétně ho doma měl? jak to funguje?

Re: Nová Ložnice 13 Zář 2019 18:17

• Jakubspacik
Mám ho doma druhým rokem, byla to pro nás jediná možnost, jinak bych musel dodělávat komín. Je to super, protože ho nemusíte na nic napojovat, a tím pádem ho můžete kdekoliv umístit.

Re: Nová Ložnice 15 Zář 2019 19:08

• Milostrnka
Takže se dá úplně libovolně posadit do interiéru? od které firmy jste ho prosím kupoval? a co se do toho přesně lije?

Re: Nová Ložnice 17 Zář 2019 17:45

• Jakubspacik
Ano přesně tak, krb na líh se nemusí napojovat vůbec na nic, takže ho můžete dát libovolně kam chcete, já jsem si ho nechal zakomponovat do obývací stěny, kupoval jsem ho od firmy www.krby-bef.cz/
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(3fe26905bc)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

• Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop