Odpovědět k Tématu: Rolety,žaluzie - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Rolety,žaluzie

Re: Rolety,žaluzie 16 Kvě 2017 22:56

• micka
Ahoj Tady najdeš celkem pěkný přehled i vysvětlení. U nás to není moc v módě, ale třeba v chorvatsku to mají všude. Prostě máš nad oknem válec s látkou která se v případě zastínění stáhne dolů.

Re: Rolety,žaluzie 28 Kvě 2017 13:51

• Monika16
Nevím, mě se ty látkové moc nezamlouvají. Mám i strach, že nedokážou stínit tak jako rolety nebo žaluzie…I když to asi bude o dost levnější a to i včetně automatizace.

Re: Rolety,žaluzie 11 Srp 2017 08:17

• Pavla Solničková
Dobrý den, je tu někdo, kdo má zkušenosti s firmou Almma? Chceme si nechat instalovat předokenní rolety a jejich nabídka nás nadchla, tak se ještě ptám na reálné zkušenosti. Děkuji.

Re: Rolety,žaluzie 19 Srp 2017 17:50

• marinaP
No my máme látkové rolety a římské rolety od českého výrobce. Maximální spokojenost. Doporučuji firmu mezi prahou a Plzní mk-rolety.

Re: Rolety,žaluzie 20 Srp 2017 23:07

Souhlasím s vámi. Rodiče mají venkovní žaluzie, které perfektně zatemní a odhluční. Odstěhovala jsem se, v plastových oknech mám jenom vnitřní obyčejné a zoufám si. Člověk vlastně investuje do kvalitního spánku.

Re: Rolety,žaluzie 29 Srp 2017 09:33

• Jitka2017
Ahoj, taky používám látkové žaluzie jsou o moc hezčí než klasické žaluzky a o dost praktičtější čištění je taky rychlejší a snazší. Pokud bys chtěla doporučit obchod, tak jsem je pořizovala odtud www.zaluzie24.eu/interierove-rolety

Re: Rolety,žaluzie 13 Zář 2017 15:22

• MartinTe
Látkovou roletu bych určitě doporučoval. Skvěle se obsluhuje a do bytu si pustíš tolik světla kolik chceš. V poslední době se nám líbí také žaluzie den a noc, ale jsou cenově dražší, takže to musíme ještě zvážit. Pokud budeš mít zájem, tak se koukni na stránku www.mk-rolety.cz mají tam slušnou fotogalerii.

Re: Rolety,žaluzie 18 Zář 2017 11:26

• Daniela Veselá
A co přeně byste rádi věděli? My od nich rolety máme a jsme spokojeni. Jak se samotným výsledkem, tak i s celým jednáním firmy. Spolupráci jen doporučujeme. Mají perfektní záruční i pozáručí servis - www.almma.cz/

Re: Rolety,žaluzie 29 Zář 2017 09:17

• Ivo123
Za mě jsou teda elegantnější například od https://www.invence.net/plise-zaluzie.html. Nabízí to víc firem u nás. Hlavně se dají použít i do atypických oken. A jde to i bez vrtání.

Re: Rolety,žaluzie 25 Říj 2017 10:55

• Zoe
Tak jako na míru dneska dělá kde kdo, že jo… Spíš mě zajímá, na kolik to tam přijde? A jak dlouhou trvá realizace? To jsou důležité faktory, které více méně rozhodnují…

Re: Rolety,žaluzie 28 Pro 2017 16:16

• Olina G.
Hezký den, na starých oknech jsme měli taky žaluzie, a chtěli jsme si je dát i na nové okna, ale kvůli designu a vlastně i praktičnosti jsme si nakonec vybrali rolety den a noc v kazetě a rozhodně jsme se rozhodli dobře, protože vypadají fakt skvěle a díky dobré volbě materiálu se i snadno udržují

Re: Rolety,žaluzie 25 Led 2018 06:46

Mám zkušenost s roletami den-noc a mohu doporučit

Re: Rolety,žaluzie 30 Led 2018 21:40

• Hynek112233
Co firma kružík? Máte od nich žaluzie?.. Chceme si dát venkovní žaluzie na okna

Re: Rolety,žaluzie 20 Čec 2018 10:12

• Kružík
Zdravím, od firmy kružík.cz rolety nemám, ale nechával jsem si od nich na míru vyrábět sekční garážová vrata. Což je podle mě náročnější než rolety. A jelikož dopadlo všechno výborně a pohony pro rolety a vrata mají od stejné výrobce, firmu www.kruzik.cz mohu doporučit.

Re: Rolety,žaluzie 24 Úno 2019 15:55

• Host
A to je právě otázka. Já od nich mám taky vrata, a vím že ve vratech jsou asi nejlepší u nás. Ale přece jen stínění je úplně něco jiného, tak mám trošku obavy, aby se k tomu nestavěli jako ke druhé koleji.

Re: Rolety,žaluzie 24 Bře 2019 14:47

• Robert22
Pokud mi někdo dělal vrata a já bych byl spokojený, tak v případě stínící techniky bych neváhal a obrátil se na stejné firmy jak výrobce tak montér.

Re: Rolety,žaluzie 01 Úno 2018 12:23

• Adam 12345
Hynku my máme rolety od nich se skrytým boxem.. spokojení sme maximálně

Re: Rolety,žaluzie 14 Srp 2018 07:15

• Rolety od kružíka
Zdravím, také jsme si nechávali dělat předokenní rolety se skrytým boxem od firmy kružík. Mohu doporučit, rychlost dodání, servis a nakonec i cena mě příjemně překvapila.

Re: Rolety,žaluzie 24 Zář 2018 07:59

• Martin Vlach
Jak rolety tak i garážová vrata jsme si nechávali dělat od firmy kruzik.cz. Zaměření, montáž, pohony s kombinací potisku od duraprint.cz z nich dělá firmu, kterou jako jednu z mála doporučím každému.

Re: Rolety,žaluzie 26 Bře 2018 11:49

• RoTera
Místo látkových rolet nebo žaluzií sáhni jako my po venkovních roletách. Máme přesně tyto www.louver.cz/exteriery/venkovni-rolety/ a stačí je jednou za čas omýt vodou a navíc perfektně chrání před sluncem.

Re: Rolety,žaluzie 18 Dub 2018 09:50

• JanTuro
A nejsou lepší volbou pevné venkovní rolety? Mimo stínění poskytují i menší ochranu před zloději. My máme pro příklad a navíc se mnohem snadněji čistí.

Re: Rolety,žaluzie 18 Dub 2018 09:50

• JanTuro
a jen doplním pro představu, že máme tyto www.louver.cz/exteriery/venkovni-rolety/

Re: Rolety,žaluzie 16 Srp 2018 21:31

• Kouba
My máme látkové rolety url=www.louver.cz/interiery/latkove-rolety/]látkové rolety[/url] doma také jsme s nimi moc spokojeni.

Re: Rolety,žaluzie 13 Led 2019 00:12

• Kristínka
Docela zajímavé články na téma rolety a žaluzie jsem našla in-stineni.cz/ tak koukněte třeba vás tam něco zaujme.

Re: Rolety,žaluzie 20 Led 2019 12:05

• RomanT
Mě se moc líbí žaluzie, které se dávají hned na okno myslím tyto www.mk-rolety.cz/zaluzie/latkove-plise-zaluzie/ fakt jsou super a moc krásně se ovládají.

Re: Rolety,žaluzie 28 Led 2019 17:30

• Marcela77
Ideální volbou na barák jsou venkovní rolety. Praktické články, nákresy, kalkulace rolet nebo i žaluzií najdete na www. almma.cz

Re: Rolety,žaluzie 27 Úno 2019 13:21

• sash
Zdravím! My máme rolety od firmy LOMAX a jsme naprosto spokojení. Máme je již 5 let a pořád jsou jako nové. Určitě doporučuji venkovní, jsou také skvělou izolací tepla. /www.lomax.cz

Re: Rolety,žaluzie 11 Dub 2019 18:16

• Petr Masný
Rozhodoval jsem se mezi dvěma firmami, kruzik.cz a lomax. Cenové nabídky byli téměř stejné, v čase dodání byl kružík o něco málo rychlejší, ale kružík vyhrál z důvodu nabízených barevných motivů. Chtěl jsem něco extra, protože v naší čtvrti už měl vrata snad každý. A moje přání dokázali splnit jen díky technologii duraprint. To už sice stálo něco navíc, ale výsledek je parádní. Dokonce se mi stalo, že se soused přišel zeptat jak se dělalo....

Re: Rolety,žaluzie 26 Bře 2019 21:05

• Luboš Trávník
My jsme použili kombinaci venkovních rolet na okna v prvním patře a venkovních rolet na okna ve druhém patře. Máme je i napojené na smart home a vše funguje skvěle. Z telefonu mohu nastavovat oba druhy stínění. V zimě i v létě je navíc znatelná úspora energie (topení / klima). S realizací a výběr nám pomáhal louver.cz z Prahy.

Re: Rolety,žaluzie 08 Dub 2019 11:26

• Jaroslav Zdražil
Vnitřní žaluzie jsem si nechal namontovat od firmy zaluziekuhr.cz, byla to nejlepší cena v okolí a velmi sympatický a ochotný mladý muž. Doporučuji, žaluzie už mám dlouho a neměnil bych. Žaluzie pochází od českého výrobce Rolux. Společnost zaluziekuhr.cz působí v Olomouckém kraji a Zlíně.
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(435f6ddad3)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

• Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop