Odpovědět k Tématu: Rolety,žaluzie - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Rolety,žaluzie

Re: Rolety,žaluzie 11 Dub 2019 18:17

• Petr Masný
Se moc omlouvám, ale trošku jsem si to popletl, já samozřejmě psal o vratech. Ještě jednou omluva

Re: Rolety,žaluzie 24 Dub 2019 19:02

• Libča
To je však otázka, garážová vrata jsou velmi speciální, a tak se dají jen těžko s něčím srovnávat. Nepochybuji, že kruzik.cz vrata umí výborně, ale rozhodně bych to nesrovnával s venkovními roletami atd. Prostě, jak se říká, ševče drž se svého kopyta…

Re: Rolety,žaluzie 24 Dub 2019 19:05

• Libča
To je ten DURA PRINT fakt taková paráda, že se kvůli tomu mohou převážit pomyslné váhy? Já ještě neměl tu čest vidět to na vlastní oči, ale barevné motivy nabízí kde kdo ne?

Re: Rolety,žaluzie 08 Kvě 2019 15:38

• Radim11
No paráda to podle mě. Já jsem při zařizování garážovek tohle využil a musím se přiznat, že potisk je opravdu parádní. Navíc se zdá, že to mnohem déle vydrží a kdyby ne, tak je na DURA PRINT dlouhá záruka...

Re: Rolety,žaluzie 08 Kvě 2019 15:32

• Radim11
Ono to není to samé. Zde je ale kruzik.cz výhoda v tom, že on jako výrobce, prostě jen vyrábí a zaměřuje a montuje jeden z jejich mnoha partnerů. Tím se docílí toho, že jak vrata, tak rolety/žaluzie montuje ta správná firma.

Re: Rolety,žaluzie 08 Kvě 2019 15:46

• Radim11
Látkové proč ne, když se to někomu líbí. Já bydlím v přízemí a to mi nějak k sobě nešlo. Takže jsem si nechal udělat rolety od firmy kruzik.cz. Jsou pořádné a mám pocit, že i opravdu zvyšují bezpečnost. A ještě co doporučuji tak se síťkou proti hmyzu, to taky dost pomáhá.

Re: Rolety,žaluzie 23 Kvě 2019 08:50

• Jaroslav13
Měl jsem to velice podobně. Akorát pomyslné váhy u mě převážila akce kruzik.cz/upload/docs/akce2019.pdf. Právě proto, že tato akce obsahuje zmíněný DURA PRINT.

Re: Rolety,žaluzie 16 Čer 2019 11:51

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu. Máme v ložnici vertikální žaluzie. Když je průvan, tak žaluzie mlátí o parapet, že se nedá spát. I když jsou mírně otevřené. Při zavřeném okně se taky v létě nedá spát. Je nějaký tryk, jak tu hlučnost vyřešit?
Moc díky za radu.
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(8505c205f9)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

• Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop