Odpovědět k Tématu: Centrální vysavače - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Centrální vysavače

Centrální vysavače 14 Dub 2011 12:34

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat co všechno je potřeba pokud bych si chtěl pořídit centrální vysavač. V současné době jsme se pustil do kompletní rekonstrukce několika bytových prostor a řekli jsme si s rodinou, že bychom si tento typ vysavače rádi pořídili když už je celý dům v troskách. Od známého mi byl doporučen tento eshop: Odkaz byl smazán administratorem, neboť porušoval pravidla diskuze. Chtěl bych se zeptat co všechno je takovému vysavači potřeba nakoupit?
Poslední Úprava: 14 Dub 2011 13:04 od sona.

Re: Centrální vysavače 18 Dub 2011 00:02

• Standa
Hm.... dobrej pokus o reklamu Co třeba si zavolat do nějaký firmy, tkerá to dělá, a zeptat se jich rovnou?

Re: Centrální vysavače 03 Zář 2011 16:42

neví někdo, zda se dá použít centrální vysavač do srubu?

Re: Centrální vysavače 04 Zář 2011 10:09

preco by sa nedalo ?

Re: Centrální vysavače 14 Bře 2015 10:21

Ano da, pratele maji

Re: Centrální vysavače 09 Zář 2011 09:51

protože jsem to ještě nikde neviděl a u jedné firmy co to dělá, tak s tím enmají zkušenosti?
Víš o jiné?

Re: Centrální vysavače 09 Zář 2011 17:14

• Petr
No podle mě, pokud je ve srubu nějaký centrální prostor, jádro, kde je třeba koupelna a technická místnost a je vyzděný, tak proč by tam nemohl být nainstalovaný cenrální vysavač?

Re: Centrální vysavače 12 Zář 2011 17:37

• jiri.najman@husky.cz
S instalací do dřevostavby není problém . jak do srubového typu , tak do dřevostaveb kanadského stylu. jeden z našich obchodních partnerů má krásný srub a má ho osazen centrálním vysavačem . Přesně tak jak píše " Petr " . ze 17ti leté zkušennosti s instalacemi centrálních vysavačů víme , že je ho možno nainstalovat do téměř každého rodinného domu. rád zodpovím další dotazy. JN

Re: Centrální vysavače 13 Bře 2015 14:10

Kdyz tam jfou ostatni rozvody ta vv by nemel byt problem....

Re: Centrální vysavače 04 Lis 2011 22:17

Na kolik by to asi vyšlo - pořídit takový centrální vysavač do jednopatrového srubu?

Re: Centrální vysavače 04 Lis 2011 22:55

hyskas napsal:
Na kolik by to asi vyšlo - pořídit takový centrální vysavač do jednopatrového srubu?

To by mě taky zajímalo. Stejně jsem ale ještě nepochopila výhody toho centrálního vysavače. Může mi to někdo vysvětlit?

Re: Centrální vysavače 24 Zář 2012 07:57

Výhody jak píše Lýdie. Cenově nelze obecně určit. Každý dům, jiný projekt.

Re: Centrální vysavače 07 Lis 2011 09:47

• Lídie
Viděla jsem centrální vysavač i v nové roubence - jelikož si to s ním majitelé rozmysleli až když bylo dostavěno, byl tam přidán dodatečně. U jedné stěny vedl nenápadný dřevěný sloupek, absolutně to nenarušilo ráz domu, majitel a realizátor mě navíc ujišťoval, že pokud by se to dělalo včas a né až dodatečně, mohlo by to být klasicky ve stěně a něbylo by to vidět vůbec. A otázka v čem je dobrý centrální vysavač - mnohokrát si snížíte prašnost prostředí, protože každý sebelepší vysavač je jen filtr - jednou dírou dovnitř a druhou přes soustavů filtrů ven. To u centrálního není, ten odvádí všechen prach pryč.

Re: Centrální vysavače 07 Lis 2011 10:55

Díky za informaci. Každopádně to zřejmě stojí za uvážení, ještě než se začne stavět.

Re: Centrální vysavače 07 Lis 2011 10:56

P.S. Musím si to zapsat mezi poznámky, na co při stavbě nesmíme zapomenout !
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(8505c205f9)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

• Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop