Odpovědět k Tématu: Oresi zkušenosti - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Oresi zkušenosti

Oresi zkušenosti 05 Čer 2018 13:40

• Terezal09
Prosím nemáte někdo zkušenosti s kuchyněmi od Oresi? Chtěla bych hlavně nějakou co dobře zapadne do vzhledu bytu, nejlépe do Lka s barem nebo ostrůvkem, u nich právě lákají vzhledem, ale nevím jak je to u nich třeba s montáží, nikdo z okolí s nimi zkušenost nemá…případně doporučili byste mi nějaké jiné studio kde mají podobné kuchyně?

Re: Oresi zkušenosti 15 Čer 2018 09:52

• LucMa
Montáž je u nich v pohodě, nám dělali kuchyni do účka a ze dopoledne měli hotovo i se zapojením spotřebičů.

Re: Oresi zkušenosti 22 Čer 2018 13:13

• Pavlinoss
Já od oresi kuchyň mám a je dobrá, mám jí už delší dobu, a vyzkoušela jsem i záruku kvůli olupující se folii a vyměnili kus za kus bez problémů, ale nedávno mi známá co si od nich kuchyni brala minulý rok říkala že změnili dodavatele nebo tak něco, a že s těmi foliemi už problémy nejsou. Jinak montáž byla v pohodě, zvládli to i se zapojením spotřebičů za den a zatím do teď až na tu jednu folii s ničím nebyl problém.

Re: Oresi zkušenosti 04 Čec 2018 13:52

• Petra38
pokud se rozhodujete mezi barem a ostrůvkem, jděte rozhodně do baru, je to lepší, praktičtější a nepotřebujete jídelní stůl

Re: Oresi zkušenosti 14 Pro 2018 10:59

• Lelela
Souhlasím, bar je podle mě stopro lepší…na začátku jsem sice uvažovala že bych chtěla kuchyni bez baru s klasickým jídelním stolem, ale když mi to pak v Oresi ukázali na návrh tak jsem do toho šla a jsem ráda, vypadá to fakt pěkně a hlavně je teď díky tomu že není jídelní stul mnohem více místa.

Re: Oresi zkušenosti 20 Čec 2018 07:45

• Terezal09
Díky za vaše názory, zatím jsem si u nich nechala udělat návrh jak s barem tak ostrůvkem, a spíš asi půjdu do toho baru, vyjde u nich i cenově líp a i líp zapadne k nám do domu, ale chci se zeptat ještě na jednu věc, z čeho máte udělat desku a dřez? Já mám teď klasickou linku ze dřeva a nerezový dřez, ale viděla jsem u nich desku s kamene s granitovým dřezem a moc se mi to líbilo, akorát nevím jestli o to není složitější údržba.

Re: Oresi zkušenosti 03 Srp 2018 10:48

• estersot
Podle mě je zbytečné si za to připlácet když je v dnešní době spoustu dekoru těch linek, já mám od oresi klasickou linku s nerez dřezem, a nemůžu si stěžovat, údržba je úplně normální, a stejně tak by to bylo asi u té kamenné desky, to je spíš jen o vkusu, ale já bych radši investovala třeba do dobrých spotřebičů než do tohodle.

Re: Oresi zkušenosti 18 Říj 2018 09:11

• radanalett
Ten bar je rozhodně lepší než ostrůvek, hlavně pokud máte míň místa, mě to dost pomohlo v tom že nepotřebuju jídelní stůl takže máme o dost víc místa než předtím. V Oresi ty návrhy umí udělat dobře, alespoň mě to vymysleli tak že i když mám v kuchyni všechno tak je tu furt dost místa. Jinak co se týče desky souhlasím s Estersot, ale ten jako dřez je podle mě lepší ten granit, líp se udržuje.

Re: Oresi zkušenosti 24 Srp 2018 09:54

• alenamala
já doporučím si u kuchyní dávat bacha hlavně na kování a pojezdy, to je podle mě u kuchyně nejdůležitější, pokud chcete aby něco vydržela. Já mám v kuchyni od Oresi kování Blum, co jsem si o něm zjišťovala tak bude dobře kvalitní, a zatím s ničím nebyl problém, a myslím že pak mají ještě jeden druh. Kuchyně jinak drží dobře, a když už se ptáte na desku, tak mám úplně obyčejnou a úplně mi to stačí

Re: Oresi zkušenosti 12 Zář 2018 13:28

• Aneta336
Od oresi mám kuchyni už řadu let, takže vám nepovím co všechno mám za materiály ale můžu potvrdit že bude kvalitní. Mám tu nejobyčejnější co v tu dobu nabízeli za dobrou cenu a do teď jsme nic ohledně nějaké výměny něčeho nic neřešili.

Re: Oresi zkušenosti 14 Lis 2018 13:58

• Barča758
Mám od nich kuchyni, do L, ale bez ostrůvku bohužel, mě by se moc líbil ale máme na to málo místa. Kuchyň je po letech furt dobrá, i montáž byla v pohodě, za pár hodin měli všechno hotový, i se zapojením všech spotřebičů.

Re: Oresi zkušenosti 04 Led 2019 08:09

• Kamilaaak
Já jsem ho zas nechtěla a jak jsem za něj teď ráda, kuchyň díky tomu vypadá tak nějak uceleně a odděluje to prostor. Jinak návrh taky dobrý, sice jsem z toho ostrůvku byla pořád nesvá, ale po tom co mi maníci z oresi kuchyni nainstalovali tak to vypadalo super, a pořád se mi to líbí.

Re: Oresi zkušenosti 05 Bře 2019 14:21

• Evinet
Já jsem u Oresi byla kdysi vyřídit novou kuchyni na pobočce v Praze, měla jsem vyhlídnutou kuchyni z řady Dolti, to je ta nejnižší řada, která je za dobrou cenu a vypadá dobře, takže mi to bohatě stačilo. V kuchyni smažím/peču/ vařím dokonce i peru protože do koupelny se nám pračka nevejde a známky opotřebování zatím nejsou vidět, doporučím si za linku dát ale nějakou dobře omyvatelnou desku nebo dlaždice, dost mi to šetří čas když stačí to všechno jen lehce otřít.

Re: Oresi zkušenosti 09 Čec 2019 14:20

• Irenakos
Taky mám tu Dolti od Oresi a úplná parádička, už jí bude asi rok a taky žádný náznak stárnutí, mám jí v neurálních barvách takže se mi ještě ani neokoukala.

Re: Oresi zkušenosti 29 Srp 2019 07:34

• oli
Já mám zas naopak hodně výraznou barvu, nechala jsem si jí u Oresi udělat červenou, a taky se furt neokoukala, ono se tohle asi málo kdy okouká, ale když jsem si hledala inspiraci na netu tak jsem narazila na jednu sytě růžovou, to už asi musí být trochu na budku

Re: Oresi zkušenosti 15 Říj 2019 13:57

• Heduš15
Když já jsem byla v Oresi a už jsem se slečnou tvořila návrh tak se omylem uklikla při vybírání barvy na takovou sytě zelenou, ptala jestli takhle bych to nechtěla, tak jsme se zasmáli a ujistila jsem jí že se světle šedivou budu spokojenější, z tohodle bych měla za chvíli mžitky před očima, hlavně si říkám jestli se s takovouhle barvou kuchyně, třeba i tou červenou, dají sladit nějaké jiné doplňky, já k tý šedý můžu dát všechno totiž, ale u jiný barvy už to musí být složitější ne?

Re: Oresi zkušenosti 03 Pro 2019 14:25

• klaudiee
Jako složitější to je, ale není to nemožný, já mám od oresi takovou hodně tmavě červenou, a jako žlutou do ní nedám ale když to nejsou nějaký křiklavý barvy tak to jde.

Re: Oresi zkušenosti 09 Led 2020 07:27

• Lenimil
Oreska podle mě dělá pěkný kuchyně, já ji od nich mám už pár let a pořád jak nová.

Re: Oresi zkušenosti 10 Bře 2020 19:55

• Pavlínka K.
Dostala jsem od manžela k výročí dárek v podobě kuchyně, trošku jsem to prožívala protože to fakt je hodně peněz, ale zas investice na mnoho let. Měla jsem jen za úkol vybral jaký styl kuchyně a pak to vše frčelo jak na drátcích????
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(3fe26905bc)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

• Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop