Odpovědět k Tématu: Kuchyň - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Kuchyň

Re: Kuchyň 26 Bře 2012 23:32

Jsem strojař, ale rád zkouším i jiné věci. Kdybych byl znova mladý, asi bych chtěl pracovat se dřevem?

Re: Kuchyň 27 Bře 2012 00:03

Zkusím ještě jednou obrázek podkrovní galerie
DSCF0127.JPG
Poslední Úprava: 27 Bře 2012 00:05 od JirkaŠ.

Re: Kuchyň 27 Bře 2012 10:38

Klobouk dolů! Je to jasné - v příštím životě se jistě víc než dobře uživíte jako tesař/truhlář !

Re: Kuchyň 08 Úno 2014 20:07

Moc pekne!

Re: Kuchyň 20 Čec 2012 13:00

Objevil jsem hezké jídelní sety do kuchyně, jen kdyby někdo potřeboval. Já si teď jeden objednal a je fakt dobrej, tak se chci jen podělit.

Re: Kuchyň 20 Čec 2012 14:25

• Sanny
Moc pěkné!

Re: Kuchyň 30 Čec 2012 11:44

• Michaela
No my to máme tak, že nemáme kuchyň oddělenou od obývacího pokoje ničím. Prostě je to přímo bez ničeho si chodíte s obýváku do kuchyně. Pro mě je to určitě lepší, vařím u toho se dívám na telku, povídám si s dětmi a s manželem, vidíme na sebe. A to mi přijde super. Mezi těmito místnostmi máme akorát takovýto jídelní set

Re: Kuchyň 24 Zář 2012 07:53

Myslím, že každý by si měla najít své a rozhodnout se dle rodiny. Čím víc názorů tím víc možností a nerozhodností.
Já osobně mám jasno v kuchyni v jedné místnosti s obývacím pokojem, ale opticky oddělené, aby se každý hned nezhrozil nepořádku při vaření, který je ovšem normální.
Zajímá mně, zda má někdo dobrý tip či případně zkušenosti s kuchyní ve stylu Provence. Ráda uvítám inspiraci děkuji

Re: Kuchyň 24 Zář 2012 09:37

Dobrý den, návštěva domu ve stylu Provence vyšla v posledním čísle časopisu Dřevo&Stavby 5/2012. Najdete v ní jak inspirativní fotografie interiéru, tak zkušenosti a poznatky stavebníků.

Re: Kuchyň 24 Zář 2012 17:02

Dobrý den, velice děkuji, zrovna jsem dolistovala zrovna jak na přání časopis dnes byl ve schránce a úchvatné ! Ostatně výborná inspirace jako vždy

Re: Kuchyň 24 Zář 2012 18:20

Jsme moc rádi, že se Vám náš časopis líbí Děkujeme!

Re: Kuchyň 24 Zář 2012 19:44

A nejen časopis, ale i webové stránky Musím říct, že když jsem je před necelými dvěma lety objevila, tak jsem zajásala, protože od té doby sbíráme cenné informace a teď když již vyřizujeme koupi pozemku, máme díky vám v mnoha věcech jasno.
Navíc jsme dnes konečně vyřešili dispoziční řešení RD díky prohlídce domu na Kvildě
Jen tak dál a hodně spokojených čtenářů.

Re: Kuchyň 27 Říj 2012 17:52

souhlasím, je to tak

Re: Kuchyň 03 Dub 2013 15:42

• Petr Htubý
Podle mě je lepší kuchyň samostatná, můžete tam umístit více nábytku. nakupujte třeba na link smazán administrátorem
Poslední Úprava: 03 Dub 2013 16:47 od Michal Babor.

Re: Kuchyň 03 Dub 2013 16:02

Tohle je už opravdu trapárna cpát sem pod mnoha jmény stále stejnou reklamu na jeden e-shop do všech témat, administrátor by měl asi tyhle osoby odstranit už sem kvůli těmhle reklamám skoro nechodim, zkazily krásné forum na téma, které mne moc zajímá.

Re: Kuchyň 03 Dub 2013 17:07

Vážení uživatelé diskuzního fóra, vzhledem k narůstajícím komerčním sdělením napříč fórem jsme se rozhodli s okamžitou platností mazat všechny příspěvky, které budou zjevně obsahovat neplacenou reklamu. Děkujeme za pochopení. Redakce
Poslední Úprava: 03 Dub 2013 17:07 od Michal Babor.

Re: Kuchyň 08 Úno 2014 20:07

Nam vyhovuje jeden velký prostor, odděleno barovym pultem, takže výhled do kuchyne omezen, myčky máme jednu z nejtissich na trhu a stejným zpusobem se dá řešit i digestor atd. (Jen je vse dražší..). Ovšem s našimi raubiri stejně nejde relaxovat ani v obýváku ani nikde jinde

Re: Kuchyň 10 Úno 2014 06:50

Také doporučuji spojení kuchyně a obýváku do tvaru L. Naší rodině to vyhovuje a v případě, že vařím, tak mám stále přehled o rodině a hlavně o dětech. Při stavbě jsem si prosadila posuvnou stěnu na případné uzavření kuchyně a použili jme ji jednou či dvakrát jinak je stále prostor otevřen.

Re: Kuchyň 10 Úno 2014 14:02

tak my měli kuchyň spojenou s obývacím pokojem tak že mezi nimi byl ještě prostor s jídelním stolem, a navíc linka byla oddělená tzv barovým pultem, a celá navíc stála na schůdku-myslím že je to optimální, protože návštěva sedící na gauči a tudíž má hlavy ve výši vašeho pasu pkud stojíte v kuchyni tj vidí vás mluví s vámi ale nevidí už co děláte na kuchynské linceani jaký tam máte nepořádek nebo ne

Re: Kuchyň 12 Úno 2014 06:43

Tak jsem prolezl téma a musím říci, že to tu má smysl. Kuchyň byla odjakživa centrem domu ( s ohništěm a dýmníkem ve střeš) a mnohem později se oddělila samostatná místnost (beru lidovou architekturu). Pokud však přijde návštěva, tak v případě spojených místností neprobíhá oscilace hostitelů mezi kuchyní a obývákem. Jak někde výše psal pan Mansbart, tak nediskutabilní výhodou je ušetření prostoru a tím i financí při výstavbě. Je-li alespoň jeden obyvatel (často muž) milovník klidu, tak určitě ocení samostatný prostor. Máme sice spojeno, ale jakože úplně bokem. Myslím si, že oddělené místnosti jsou prostě výdobytkem doby-logickým vývojem...ale nedobrým vývojem pro fungování rodiny.

Re: Kuchyň 13 Úno 2014 22:54

souhlas - super

Re: Kuchyň 20 Úno 2014 20:58

Všechno zle...

Re: Kuchyň 01 Led 2015 15:24

Ahoj, hezké kuchyně mají v Gorenje, mám ji v bytě a nemohu si ji vynachválit, perfektně se mi v ní vaří a je moderní všichni známí mi ji chválí jak je hezká, hledala jsem kuchyň abych za ni moc neutratila a firma Gorenje mi to splnila doporučuji se podívat na jejich jidelní sety

Re: Kuchyň 07 Led 2015 08:30

• Martin Martin
Pro někoho je vhodné mít kuchyň spojenou s obývací částí, pro jiného ne. Záleží také na možnostech prostorů.
S tímto problémem Vám může pomoci bytový architekt, který navrhne finální podobu interiéru ještě před samotnou realizací. Inspirujte se na www.3d-interiery.cz

Re: Kuchyň 15 Dub 2015 08:53

taky mám zkušenosti s oběma typy, je pravda, že někdy kuchyně vs. televize se ruší, ale právě když jsou třeba oslavy či sešlost, je fajn ,,být s hosty"....obojí má své pro a proti

Re: Kuchyň 09 Čec 2015 11:20

nepochlubíte se někdo další fotkami kuchyní?

Re: Kuchyň 09 Čec 2015 14:44

souhlasím, oddělená kuchyň versus samostatná, vše má své výhody i zápory, jak bylo zmíněno
Z vlastní zkušnosti vím, že když se přijde domů po práci, člověk si chce odpočinout a třeba poslechnout tv, hluk digestoře ( i přes velmi tiché zvuky) je nepříjemná
Do budoucna bych volila částečně spojenou s možností uzavření např. posuvnými dveřmi

Re: Kuchyň 24 Dub 2017 20:01

Krasne kuchyne, ale my mame obycejnou bilou krasnou kuchynku.

Re: Kuchyň 01 Čec 2017 23:53

Tak je jasny ze spolecna kuchyn s obyvakem je prakticka.

Re: Kuchyň 07 Led 2019 10:50

• Katka_lapka
My máme kuchyni společně s obývacím pokojem a jsme spokojeni. Mám malého syna a když vařím, tak si hraje v obýváku a krásně na sebe vidíme a povídáme si. Pokud jde o hluk z myčky atd. tak tu stejně pouštím přes den. Večer, když se koukáme na TV, tak je v kuchyni klid. Celkově máme kuchyň s obývákem dobře vyřešenou díky www.pwinterier.cz/ .
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(435f6ddad3)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

• Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop