Odpovědět k Tématu: Nafukovací postel - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Nafukovací postel

Nafukovací postel 08 Lis 2011 13:25

Ahoj, občas u nás na chatě přespává pár kamarádů a většinou nestačí postele a přistýlky a musí si vozit spacáky. Říkám si, že skvělým řešením by byla nafukovací postel. Ta, co mají tady www.vsevyhodne.cz/skladaci-postele/ se mi zdá, že by mohla být i docela pohodlná, co myslíte?
Poslední Úprava: 08 Lis 2011 15:14 od Michal Babor.

Re: Nafukovací postel 08 Lis 2011 14:29

• Betty25
Tak na nouzový přespání to určitě stačí. Jinak my máme doma schovaný starý molitanový matrace z postelí a ty slouží ještě líp, nemusíte nic nafukovat. Zase ale pokud nemáte prostory nazbyt, je lepší nafukovačka.

Re: Nafukovací postel 08 Lis 2011 17:00

My jsme loni taky pro návštěvy koupili nafukovací matrace. Nebylo to bohužel dobré rozhodnutí - nejdřív začala ucházet první a pak i druhá. Budu to muset řešit pro příště taky nějak jinak... Každopádně pokud budete nafukovací matrace přece jen kupovat, nezapomeňte k nim koupit hustilku - tedy pokud už není jejich součástí...

Re: Nafukovací postel 07 Úno 2014 14:28

A také je dobré i koupit k tomu lepení. u nás se hodilo, děti po nich skákaly jak po trampolíně.

Re: Nafukovací postel 19 Lis 2011 20:52

Nafukovací postel je jiná než bývaly dřve nafukovací matrace. Máme tuto postel a využíváme ji dost často. A vůbec nám neuchází!

Re: Nafukovací postel 24 Čec 2012 13:31

• Anonymní
No já si myslím, ze jako na to občasné možná, ale jinak mi věřte, že se na tom nedá spát. Bolí z toho ráno záda jako čert! My jsme to vyřešili tak (normálně doma, né na chatě), že jsme koupili všem postel s přistýlkou jako kdyby. Takže když se to rozloží, jsou hned 2 postele. Ale tak k nám nechodí moc lidí, takže to stačí. Jinak nevím vám to na tu chatu asi stačí.

Re: Nafukovací postel 13 Srp 2012 09:17

Zdravím, my bydlíme v paneláku. Občas naše děti mají na noc pozvané kamarády. Přespání jsme vyřešili pořízením postele s přistýlkou. detsky-nabytek.luxusni-nabytek-mt.cz/postel-z-masivu-s-pristylkou-a-uloznym-prostorem-alexander/ Nepřišlo nám výhodné pořád nafukovat a vyfukovat matraci. A nafouklou matraci nemáme kde skladovat. Postel s přistýlkou je praktická. Nám tedy vyhovuje. Ale záleží v jakých podmínkách a jak často ji potřebujete

Re: Nafukovací postel 13 Bře 2013 14:28

• Iwette
Zdravím

Na občasné přespávání v chatě je to ideální.
Ovšem jestli by jste scháněli víceji a pro vaše mnohem pohodlnější spanín na vaší chatě.

Tak bych doporučila nákup v POSTELE OSTRAVA posteleostrava.cz/ kde mají skutečně kvalitní provedení posteli v nejrůznějších barevných provedeních a variantách. Přesně pro vás a podle vašeho přesného výběru. Tak stačí si jen vybrat přesně podle vás.

A pokuď nevíte si rady s výběrem toho nejvhodnějšího provedení postele přesně podle vás.

Tak vám jejich dokonale proškolený personál dokáže a umí vždy odborně poradit při vašem nákupu či pomoct při vašem nákupu...

Tak určitě bych doporučila tady tohoto prodejce tedy proto POSTELE OSTRAVA posteleostrava.cz/

Pro vaši vlastní spokojenost proto určitě doporučuji

Re: Nafukovací postel 03 Úno 2014 14:22

Máte nějaké zkušenosti s koženými žíněnkámi?

link smazán administrátorem - netýká se tématu
Poslední Úprava: 03 Úno 2014 14:33 od Dagmar Šimonová. Důvod: link se netýká tématu

Re: Nafukovací postel 07 Úno 2014 14:28

Tak to snad jen v tělocvičnách.

Re: Nafukovací postel 05 Úno 2014 12:30

Přispěji s moji zkušeností - když je nejhůře, tak na nafukovací posteli lze spát i týden (vlastní zkušenost www.drevoastavby.cz/components/com_kunena/template/simple/images/emoticons/wink.png) a děti se pohodlně vyspí na nafukovací karimatce. Pak se vše vyfoukne a sklidí. Pro občasné přespání to vidím jako dobré řešení.

Re: Nafukovací postel 06 Úno 2014 07:20

No já nevím, první příspěvek byl rozhodně reklamou, ale budiž-většina to rozvedla v dobré vlákno. Jinak na občaspřespání ano, ale na furt nikdy. Nezdá se to, ale kvalita lůžka je odražena v kvalitě života-nyní čekáme zásilku nových matrací z koňských žíní. Záruka pět let a nikdy se vrstva žíní nezničí

Re: Nafukovací postel 07 Úno 2014 14:27

My jsme pořídily nafukovací matrace takové vězší a jsou docela i tlusté a celkem i pohodlné.

Re: Nafukovací postel 21 Úno 2014 16:03

Praktické jsou skládací matrace: kdyz neni potreba na spaní, složí se na 1/3 a je z ni pohodlne sezení

Re: Nafukovací postel 02 Lis 2014 11:28

• Jana S
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s touto matrací? Ráda bych koupila český výrobek a né nějaký dovoz z Číny nebo Švédska.
www.vipmatrace.cz/matrace/sarah

Děkuji za rady

Re: Nafukovací postel 10 Lis 2014 10:19

Mně osobně se na nízké posteli nespí zrovna nejlépe, nicméně nafukovací postel jsem nikdy nezkoušela, za použití nejnovějších technologií by ale mohla být velmi pohodlná.

Re: Nafukovací postel 25 Pro 2014 15:49

• Maro
Spaní na nafukovačce je velice příjemné, alespoň já jsem si rychle zvykl.

Problém ovšem je, že může praskat vnitřní lepení, mě se to stalo po měsíci denního používání.

Takže si myslím, že je dobré zhodnotit na co a jak chcete postel využívat. Na návštěvy by měla být ideální, avšak na denní spaní, je to blbá investice.

Re: Nafukovací postel 07 Bře 2015 20:30

Vypadá to pohodlnější než spaní na zemi nebo někde namačkaný. Akorát mám špatnou zkušenost, že se postele skládaly.

Re: Nafukovací postel 01 Srp 2017 17:20

• Jakub892
Nafukovací postel taky máme, na jedno přespání to fakt stačí. Nečekejte ale zázraky, druhý den mě celkem bolely záda. Co je dobrá věc, je nafukovací sofa, jednu máme na zahradě a pro druhou zítra jedeme do Albertu, mají tam teď na takovou fajnovou slevu. Když tak přikládám leták albertu . Mějte se krásně

Re: Nafukovací postel 11 Pro 2017 08:25

• Masivní postel
Já radši vsadím na masivní postel Nafukovací postele jsou pouze nouzové a všechno z nich bolí...to budu radši spát na zemi..

Re: Nafukovací postel 08 Úno 2019 06:23

• Kolík
Tak, tak mnohem raději investujte do pořádné postele. Trávíte v ní několik hodin denně! A pokud chcete ušetřit, tak spíš hledejte dobrý kus cena/poměr. K výběru pomůže např. www.arecenze.cz/postele/

Re: Nafukovací postel 27 Čer 2019 20:52

• secretadmirer
je to supr, hlavně pokud se často budete stehovat: D klidně už jsou i nafukovací rozkládací křesla. a podstatně dost věci i se zajimavymi podobami: D např zde: D se mi libi nafukovací pivo hahahah..hlavně pro děti jsou super tyto nafukovací křesla, neboť aspoň to nebude hodne stat, když to zničí
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(3fe26905bc)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

• Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop