Odpovědět k Tématu: Postele z masivu - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Postele z masivu

Postele z masivu 11 Čec 2012 12:33

• KolnaR
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo máte nějaké zkušenosti s postelemi z masivu? Líbila se nám s manželkou tato www.mabyt.cz/10966-postel-palermo.htm. Je trochu dražší, tak bych rád věděl názory ostatních. Díky předem za rady

Re: Postele z masivu 12 Čec 2012 12:17

Hezká, jen mi připadá hodně nízká!

Re: Postele z masivu 16 Úno 2014 17:56

Přesně tak - hezká ale mooooc nízká

Re: Postele z masivu 03 Čer 2014 20:33

Nebude problem s nizkou posteli ?

Re: Postele z masivu 15 Čec 2012 00:14

Velice vkusná a hezká. Barva praktická a zároveň IN. Jen osobní zkušenost bohužel nemám.. Taktéž se mi zdá poněkud nízká, dost na výšce záleží a nejen při užívání staršími osobami. Osobně se chystám na pořízení postele buď z kulatiny nebo hraněných trámů. Velice originální a masivnost vskutku maximální..

Re: Postele z masivu 16 Čec 2012 13:16

zdravím, postel je dost hezká! Nábytek z masivu máme doma všude a jako to je aspoň dřevo! Teď jsme si taky kupovali postel, akorát je to teda masiv buku. (loznice.luxusni-nabytek-mt.cz/luxusni-manzelska-postel-z-masivu-toscana/) Vypadá sice jako že toho moc nevydrží, ale věřte mi, je to jen dojem.

Re: Postele z masivu 16 Čec 2012 20:30

Jé tak postel z masivu bych brala hnedka. My máme dřvo masiv zatím jen v dětském pokojíku a vydrží opravdu hodně. Jednou si dáme i do ložnioce. navíc je také pěkné na pohled.

Re: Postele z masivu 18 Čec 2012 13:27

Hele tak Kolnare jak jsem tak brouzdal po internetu našel jsem další stránku na ty masivní postele. Tak jestli sis ještě nevybral, tak se urcčitě podívej

Re: Postele z masivu 08 Srp 2012 09:59

z této stránky jsem před časem koupila pro dceru jako svatební dar <a href="www.mt-nabytek.cz/1852-postel-gracja.htm">postele z masivu</a> Dcera jsou nadšeni a tak vřele doporučuji postel je pohodlná, kvalitní a výborně jim ladí v ložnici

Re: Postele z masivu 16 Kvě 2013 16:56

• Frantisk
My máme doma postel od firmy link smazán administrátorem a jsme velice spokojeni
Přílohy:
Poslední Úprava: 18 Kvě 2013 13:24 od Dagmar Šimonová.

Re: Postele z masivu 14 Srp 2012 11:16

Zdravím, postel z masivu je moc dobrá věc. Já jsem právě objednala do dětského pokoje postel link smazán administrátorem. Už se těším jak nám přijde. V ložnici máme také postel z masivu a neměnila bych! Je výhodnější určitě si připlatit, protože to stojí za to !
Poslední Úprava: 03 Dub 2013 16:56 od Michal Babor.

Re: Postele z masivu 17 Led 2013 09:04

• MajklM
Zdravím, postel vypadá opravdu krásně, jen opravdu ta výška nevypadá ideálně, ale možná je to jen tou fotkou. Jinak buk je na masiv výborné dřevo. Dobré dřevo je i olše či borovice. Osobně jsem zvyklý na úložný prostor pod postelí, což by u této nešlo, ale to je preference každého z nás Pokud ji ještě nemáš doma, zkus se ještě podívat sem link smazán administrátorem . Rovněž prodávají masiv a myslím, že za rozumné ceny. Mám od nich postel doma.
Poslední Úprava: 03 Dub 2013 16:56 od Michal Babor.

Re: Postele z masivu 15 Úno 2014 13:55

Máme dubovou, na míru delanou - vyšší a širší než standardni dvouluzko - a je dokonalá!

Re: Postele z masivu 16 Úno 2014 17:59

... Design jednoduchý, moderni (do RD, ne na chatu )

Re: Postele z masivu 17 Bře 2014 10:02

• tomas3
S posteľou z masívu mám dobré skúsenosti, konkrétne mám túto posteľ ( www.seart.cz/postel-borova-rustyk-mieszko-ii-140-p-1575.html ) a nemám voči nej žiadne výhrady. Konštrukcia je pevná, nič nevŕzga, čo viac si môže človek priať .

Re: Postele z masivu 19 Bře 2014 09:10

Mě se líbí postele a veškerý nábytek z www.sobnabytek.cz/Kategorie/Postele-z-masivu Nedávno jsme se byli podívat v kamenné prodejně a byla jsem nadšená. Mají opravdu krásný nábytek a hlavně kvalitní. Nebude to dlouho trvat a nějaký pěkný kousek nábytku si pořídím domů....

Re: Postele z masivu 21 Bře 2014 18:38

také máme postel z masivu - níže položenou, chtěli jsme to tak, lépe se nám vstává. předtím jsme jich ale v prodejně vyzkoušeli vícero a několikrát za sebou

Re: Postele z masivu 26 Kvě 2014 08:38

• Antonín Šárek
Dobrý den máte nějaké zkušenosti s firmou migala.cz/ z Plzně. Chtěl bych si nechat udělat od nich novou postel.

Re: Postele z masivu 29 Kvě 2014 15:36

Designově zajímavá, ale pokud má postel splňovat všechna kriteria pohodlného a hlavně zdravého spánku, měla by být alespoň 40cm výška bočnic (lépe 45cm) od podlahy. Dále by měla mít spojení spoje přes metrický šroub, aby garantovala pevné spojení čel a bočnic, stavitelnou výšku patek na vynesení roštů a v neposlední řadě svobodnou volbu různých druhů, roštu dle potřebné hmotnosti a účelu uživatele. Co se týká materiálu, buk masiv je vhodné doplnit info o druh (jádrový buk, boční řezivo) spárovka průběžná nebo cinkovaná? Tl materiálu min. 28mm. 30 až 40mm lépe z důvodu estetického. To jsou informace, které bych od výrobce požadoval, než něco koupím!

Re: Postele z masivu 19 Čer 2014 08:59

• Kriskroska
Zdravím. Už více než rok mám postel z dubového masivu (www.ketyban.cz/1011-drevena-postel-petra---rovne-celo/) a rozhodně bych neměnila Je kvalitnější než nějaká obyč dřevotříska a dobře se udržuje. Má tloušťku masivu 25mm a díky nastavitelnému kování lze výšku nastavit podle potřeby

Re: Postele z masivu 19 Čer 2014 11:21

Jou i jiní výrobci, které znám a nabízí z DB masivu Tl 30-40mm, průběžná lamela ne žádný laciný "cink". Ale když chce někdo kvalitu a luxus, není problém uspokojit klienta, problém je ho v dnešní době najít!

Re: Postele z masivu 03 Srp 2014 11:56

• Beza
Ano máte pravdu jedině plnohodnotný masiv. Já jsem si koupil postel z masivu Aneta 180x200 cm a jsem spokojený. Pán mi postel na přáni přivezl v Sobotu dopoledne a i mi ji i smontoval. Mohu doporučit.

B.

Re: Postele z masivu 20 Srp 2014 17:49

Ahoj, my máme s pani postel vysokou 48cm a nemůžu si ji vynachválit ráno když vztávám rozlámanej víc než z práce, tak je to určitě lepší než pomalu ze dřepu. Ale to už záleží na člověku. Postel na míru 100%
Poslední Úprava: 20 Srp 2014 17:50 od MirdaJH. Důvod: chyba

Re: Postele z masivu 20 Srp 2014 19:51

Dubova postel na miru, 200x220, vyska 60.

Re: Postele z masivu 21 Srp 2014 11:36

Z masivu jsou super, ale dost drahé!

Re: Postele z masivu 21 Srp 2014 18:25

Dobrý den,
my máme postel z masivu, ale z masivních trámků, ne z těch desek jako je na většině obrázků. Dělali jsme si ji sami a jsme opravdu spokojení. Předtím jsme měli postel z dřevotřísky a ta vydržela jen chvíli.

Re: Postele z masivu 22 Srp 2014 07:14

Tak je jasné, že dřevěná postel bude dražší, než postel s dřevotřískových desek.
Zaprvé se dřevem je více práce než s laminem (hoblování, broušení, natírání, lakování, frézování atd..) než s laminem, které se jen naformátuje a ohraní hranou.
Ale výsledek, byť je dražší stojí za to

Re: Postele z masivu 07 Říj 2014 15:29

• Klaudie Opletalová
Ahoj, tak postel která je tu avízována už asi není, nevím ale co máte proti nízkým postelím. Jasně pokud je člověk třeba už starší může se špatně vstávat. My máme doma Masivní postel nastavitelná
Ve variantě senior je i nastavitelná výška roštu, což myslím řeší problém. Každopádně postele už opravdu jen z masivu, z levnými náhražkami, různé dřevotřísky atd...máme zlé zkušenosti, ale to asi skoro každý

Re: Postele z masivu 24 Říj 2014 14:59

• Lucie Slancová
Dobrý den, ráda bych se podělila o svoji zkušenost. Není to tak dlouho co jsem totiž i já byla přinucena ke koupi nové postele. Před pár lety (asi jsem byla ještě naivní a hloupá), jsem se rozhodla koupit novou postel, tak jsem vyrazila do nábytku, a bez jakékoli konzultace, postel zakoupila. Byla už s roštem a samostatnou matrací, ale tehdy mne ani nenapadlo, zajímat se o materiál, tvrdost, konstrukci roštu apod...
Jenže ouha... asi po třech letech, jsem musela konstatovat, že postel která při sebemenším pohybu vrzala a klepala, která na několika místech začala rezavět je zralá na vyřazení. Matrace byla také řádně proleželá, no zklamání to bylo obrovské.
Teď už jsem byla chytřejší, pročetla jsem si nějaké info, v klidu si šla vyzkoušet matraci....
a nyní jsem hrdou majitelkou nové dřevěné postele, která doufám vydrží déle a já budu i více spokojena
Chtěla jsem sem dát fotku, ale bohužel jsem nepřišla na to jak tak doufám že mi odpustíte odkaz:

Re: Postele z masivu 25 Říj 2014 13:58

• Lucie Slancová
Pro toho kdo by měl zájem, jedná se o tyto postele: www.seart.cz/postele-olaf-c-3_46.html
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(eeb5602ab4)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

• Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop