Odpovědět k Tématu: Postele z masivu - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Postele z masivu

Re: Postele z masivu 04 Pro 2015 09:19

Zdravím také máme postel z masívu a jsme velmi spokojeni,můžu všem doporučit.

Re: Postele z masivu 24 Led 2016 13:19

Dobrý den, chtěla jsemm se zeptat, chtěla bych koupit dětem do pokojíčku postel z masivu - borovice - namořený na bílou barvu. Co myslíte, je to dobrá volba a vydrží to? Díky za postřehy.

Re: Postele z masivu 25 Led 2016 10:06

Dobrý den, bílá barva neovlivní fyzikálně mechanické vlastnosti postele a nábytku z masivu, borovice. Jde jen o povrchovou úpravu. Pozor budete li mořit 25-50% bílé, boudou prosvítat léta a zvýrazní se suky, což nevím jestli bude požadovaný záměr.

Re: Postele z masivu 25 Led 2016 14:16

děkuji za radu, níže mám odkaz na vybraný kus nábytku, myslíte, že bude kvalitní? děkuji

Re: Postele z masivu 25 Led 2016 16:42

Ano, díval jsem se na tuto postel. Konstrukčně vypadá stabilně spojená šrouby s metrickým závitem a dřevěnými kolíky (předpokládám). Bílá barva na obrázku vypadá celistvě, otázka jaká bude realita. Prodejce neuvádí tl materiálu, ale předpokládám Tl.24mm, což je dostatečné. Vcelku dobrý poměr cena a kvalita

Re: Postele z masivu 25 Led 2016 18:24

Tak děkuji moc za hodnocení, zkusím tedy objednat a uvidíme

Re: Postele z masivu 24 Led 2016 13:20

Re: Postele z masivu 14 Úno 2016 16:36

Osobně se mi osvědčila vyšší masivní postel bez úložného prostoru (je to dvojlůžko). Příjemně se z ní vstává a proudění nepostupuje přes spáče, ale pod postelí, což se mi jeví jako příjemnější. Oceňuji také obě vyšší čela. Jedno chrání hlavu před chladem vystupující ze stěny a umožní opřít hlavu, například při čtení. Druhé čelo brání sklouznutí peřiny. Příjemná je také matrace vyrobená čistě z přírodních materiálů.

Re: Postele z masivu 14 Kvě 2016 18:06

• týnka
Zdravím. My máme postel z masivu. Koupili jsme ji na internetu z obchodu supersektor Byla dražší, ale je velmi dobrá a kvalitní. Takže doporučuji.

Re: Postele z masivu 25 Srp 2016 22:09

postele z masivu ma nejlepsi pravan nemohu si pomoct ale co jsem videla u znamych tak oproti te co ma moje sestra to je hadra !

Re: Postele z masivu 17 Čer 2016 09:04

Proč je lepší nábytek z masivu? Aneb jak poznat kvalitní nábytek
Masivní je od slova masiv. Tady je hezky popsán masivní nábytek VS normální dřevotříska

Re: Postele z masivu 26 Čer 2016 11:21

Proč masiv? U masivu nečichám smrady z lepidel v dřevotřísce (a jiných plastových nápodobenin přírodního materiálu), nábytek se mi zdá být odolněnší (například police se neprohýbají pod knihami tak, jako v případě dřevotřísky), nemusí být ani drahý a hlavně se mi moooc líbí a mám z něj příjemný pocit!

Re: Postele z masivu 29 Srp 2016 20:35

Ja jsem teda s masivem spokojená .. postel jako celek je naprosto na 1. Díky pravan naprosto spokojena.

Re: Postele z masivu 24 Srp 2016 20:50

Mam maly byt.. proto jsem si poridila sklapeci postel od pravanu.. jsem strasne spokojena nikdy bych nemenila..

Re: Postele z masivu 26 Srp 2016 15:11

Sklopky od Pravanu jsou stálice na trhu dlouhá léta a kluci to umí i s montážemi velmi dobře, aby byly postele funkční a dobře kotvené i v panelových bytech. Souhlas s doporučením,

Re: Postele z masivu 27 Srp 2016 08:51

• andelinka-andelinka
Tak je to půl roku, co máme koupené ty dětské postele z babynábytek.cz, popravdě jsme trošku zklamaní - čekala jsem, že masiv, to je záruka, že bude pevná a vydrží vše - lamely v roštu jsou celkem tenké a z velmi křehkého dřeva, doporučují zatížení do 80kg, ačkoliv mi na postelích spí malé děti a opravdu po posteli neskáčou apod., lamely jsou už na 2 místech naprasklé. Zábrana (ohrádka) u jedné postele je také naštípnutá. Šuplík u jedné postele nebyl asi přesně vyroben, dva díly do sebe přesně nezapadaly a museli jsme ještě slepit lepidlem. Na první pohled jsou postele moc pěkné, ale jejich užitná hodnota je tedy mnohem nižší, něž jsme očekávali.

Re: Postele z masivu 27 Srp 2016 09:44

Je to stále o tom samém, kvalitu nelze přechytračit cenou. Kdybyste koupili postel od Gazelu kde je Tl. materiálu 28mm (bočnice i zábrana), nemohlo by nikdy dojít k popisovaným závadám. Laťový rošt, který mají v ceně postele má Tl.25mm prken a udrží i slona, ale lidi jsou přístupnější cenově příznivějším pobídkám a tím pádem dochází k tomu co popisujete. Je to tak prosté...

Re: Postele z masivu 27 Srp 2016 22:38

• andelinka-andelinka
to je mi jasné, že za pár tisíc nepořídím postel, která mi poslouží do konce života, ale aby ani ne za půl roku měla vady, to jsem nečekala, ani nevím, jestli je to reklamovatelné když si vzpomenu, co nám vydržely staré klasické válendy ze 70./80.let - nedá se srovnat

Re: Postele z masivu 28 Zář 2016 20:54

Postel samozrejme musi byt kvalitni, aby se clovek vyspal a nemel problemy se zdravim my mame v byte sklopnou a super

Re: Postele z masivu 30 Zář 2016 11:13

TO mas pravdu, ja mam sklapeci postel od Pravan a jsem velice a velice spokojena

Re: Postele z masivu 29 Srp 2016 15:39

Každá vada výrobku je ze zákona reklamovatelná, pokud se jedná vadu materiálovou, bez ohledu na cenu výrobku(pokud máte doklad). V dnešní době to není ani tak o ceně jako o výběru vhodného výrobce. Lze koupit slušnou a mechanicky stabilní postel z masivu smrk do 3.700,-Kč i s laťovým roštem, jako lze sehnat i "aušus" s pochybnou kvalitou za 5tis. Je to složité. Dřív fungovaly ČSN normy a kontroly výroby, dnes si může dělat každý co chce beztrestně, bez znalostí oboru a předložení potřebné kvalifikace a certifikace výrobků. Spotřebitel má sice široký výběr ale ne vždy kvalitní výrobky.

Re: Postele z masivu 16 Zář 2016 12:43

• lucka001
Jsou postele ze dřeva a ze dřeva. Bohužel. My teda máme ještě postel po rodičích, místo roštů máme normální prkna, spíš bych řekla fošny, takže máme postel skoro celodřevěnou Ale budeme kupovat postel od Jelínka. Masivní dub už něco vydrží, ne?

Re: Postele z masivu 16 Zář 2016 13:30

Postel z dubu masivu je fajn ale ta cena je také dost významná. Mám jiný typ v masivu dub Tl. 30mm, v průběžné lamele a cenově jsem u 180/200cm za 24.000,-Kč s DPH a když připočtu jednoduché noční stolky, police á 2.700,-Kč jsem tam do 29.500,-K se vším, t.j. o 10tis níž a konstrukčně i materiálově srovnatelné a průběžná lamele DB bonus.
www.fmplignum.cz/sortiment/solid-beech-beds/beds-natura-excellent/calinda

Re: Postele z masivu 24 Zář 2016 22:42

postel musi byt kvalitni my maly prostor vyresili s manzelkou sklopnou posteli a jsme velice spokojeni.

Re: Postele z masivu 30 Zář 2016 05:40

• Terka
Kupovala jsem na bedlince. Poradil mi tam pán, který je na podpoře... nevěděla jsem rozměry jakého si opěradla, u postele. http://bedlinka.cz poradna je online snad vám top omůže

Re: Postele z masivu 22 Říj 2016 20:48

Ja mam od pravan.cz a jsem nadmiru spokojena

Re: Postele z masivu 19 Říj 2016 11:06

• Sandra
Ahoj, řeší se tady postel, ale potřebuji radu prosím. Chci do dětského pokoje udělat skříně přesně na míru přes celou stěnu , která má 3m. Přestěhovala jsem se do Brna a bohužel zde neznám žádného řemeslníka ani žádnou firmu. Prosím o odpoveď , jestli někoho znáte a máte zkušenosti. díky.

Re: Postele z masivu 21 Říj 2016 09:56

• Pavlína50
Ahoj Sandro, zkus si najít na internetu firmu Aretti. My jsme si nechali dělat u nich kuchyň , ale dělají uplně všechno. Kamarádce dělali stěnu do obýváku a je plně spokojená. Udělají ti to přesně na míru a velice kvalitní.

Re: Postele z masivu 04 Lis 2016 14:49

• Isonic
Postele z masivu jsou jistota. Taky mám možnost srovnání a je to úplně o ničem jiném. Když nejsou peníze, je jasné že i ta dřevotříska udělá službu ale do poctivé a dokonalé ložnice prostě patří pocitvá postel. Mám tuhle a nemůžu si stěžovat: www.ketyban.cz/1812-drevena-postel-elen/
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(eeb5602ab4)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

• Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop